PROMENITI SEBE

ah mnogo si nezhna

NA sebi...nishta, samo bih postojece doterala.. :I
znachi figuru
a facu nishta..samo bih malo sredila obrve ali diskretno pa poshto to ne znam
ono sklonila bih bora oko usta a ostalo je stvar raspolozhenja

a ovako ... ne znam, da budem manje povodljiva
 
Kazu da covek ne mora da se menja da bi se prilagodio ljudima i okruzenju, vec moze ljude da prilagodi sebi. Priznajem da je to, ponekad, pomalo sebicno, ali slazem se s tim. Meni to nije poslo za rukom i pitam se u cemu gresim.
 
ancika:
Truman:
ancika:
...pa tek onda ime...
Kako i zasto promeniti sebe? Sta biste menjali na sebi? Ja menjam svoje srce...
Sto si takav pesimista.Mada bih i ja to mogao pozeleti... :(
Volela bih da moje srce bude manje sebicno. Jer, nijedna se ljubav "na silu" ne moze dobiti...[/quote]
E tu si potpuno u pravu.Iz tog razloga ja ne znam sta cu sa sobom.
 
Truman:
ancika:
Truman:
ancika:
...pa tek onda ime...
Kako i zasto promeniti sebe? Sta biste menjali na sebi? Ja menjam svoje srce...
Sto si takav pesimista.Mada bih i ja to mogao pozeleti... :(
Volela bih da moje srce bude manje sebicno. Jer, nijedna se ljubav "na silu" ne moze dobiti...[/quote]
E tu si potpuno u pravu.Iz tog razloga ja ne znam sta cu sa sobom.
Moja zaljubljenost i moja ljubav su, cesto puta, van moje kontrole...
 
ancika:
Kazu da covek ne mora da se menja da bi se prilagodio ljudima i okruzenju, vec moze ljude da prilagodi sebi. Priznajem da je to, ponekad, pomalo sebicno, ali slazem se s tim. Meni to nije poslo za rukom i pitam se u cemu gresim.

Ne mozes promeniti ljude!Mozes ih "prilagoditi sebi" samo ako oni zele da ti se prilagode. :roll:
 
Pricaju mi ljudi: ako promenis sebe, promenice se i drugi prema tebi. Ako se ne promenis, sto bi se drugi menjali? Ja imam drugo misljenje: Promeniti sebe znaci i promeniti misljenje o drugima. A ako promenimo misljenje o drugima ne znaci da su se drugi promenili...samo se promenio nas pogled na svet...
 

Back
Top