serija LIFT

Truman

Elita
Poruka
22.709
Ide nedeljom uvece od 8.Sta kazete o ovoj novoj seriji?Meni se jako dopada to sto u svakoj epizodi glavni junak postaje neki drugi stanar.Prvo je to bio Tika Stanic,pa Gordan Kicic...sve dobri glumci.
 
Ma dajte ljudi, kakva komedija?! Serija je baš glupa, mada ja stvarno volim domaće serije. Sve se vrti oko prokletog lifta, yebo ih lift, da ih yebo lift!
dosadno bre...
 
Gledao sam ja mislim 2. epizodu sa Gordanom Kicicem,Mislim da serija nije losa i da je dosta drugacijia od prethodnih nasih serija koje su malte ne bile sve na isti kalup mislim na ono, porodicno blago,stizu dolari,srecni ljudi, bolji zivot...
Sto se tice humora mislim da je podjednako zastupljen kao i u navedenim serijama (mada kazem gledao sam samo jednu epizodu)
Mislim da je ideja serije dobra, to da se prikazuje zivot svih stanara zgrade za razliku od
gore navedenih serija gde smo imali zivot jedne porodice.
 
Neobicno je i to sto svaku epizodu radi drugi reditelj.Radoslav Vladic je majstor fotografije a Marko Djilas odlican mladi reziser.
Bice cirkus kada se lift bude pretvorio u tus kabinu i u opste,bice jos mnogo ludih situacija.
 

Back
Top