KOJA TI JE OMILJENA PESMA?

Gost
Moja omiljena pesma se menja iz dana u dan, uvek volim one pesme koje su trenutno najnovije. Sad trenutno slusam "Svetlo koje trazim" od Ivane B., zatim "Neven" od Ksenije P., i slicno (stranu bas ne slusam, ukusi su razliciti). A ti? Koje pesme volis?
 
Кулиража:
Milica_88:
Moja omiljena pesma se menja iz dana u dan, uvek volim one pesme koje su trenutno najnovije. Sad trenutno slusam "Svetlo koje trazim" od Ivane B., zatim "Neven" od Ksenije P., i slicno (stranu bas ne slusam, ukusi su razliciti). A ti? Koje pesme volis?
"Kao fensi ribe sto sad slusaju rege, na performanse se ide koje pogledom se yebe"
:twisted: :twisted: :twisted:
Al' si im odbrusio!
 
DJ_MaRe:
Milica_88:
Moja omiljena pesma se menja iz dana u dan, uvek volim one pesme koje su trenutno najnovije. Sad trenutno slusam "Svetlo koje trazim" od Ivane B., zatim "Neven" od Ksenije P., i slicno (stranu bas ne slusam, ukusi su razliciti). A ti? Koje pesme volis?
:shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
I moja naj pjesma se mijenja iz dana u dan... Mada sve sto je od Linkin Parka uvijek stoji kao nesto sto mi je najdraze kada je muzika u pitanju... A trenutno... hm... SVidjaju mi se ''The Man Who Sold the World'' od Nirvane, ''Moondance'' od Nightwish-a , ''Big in Japan'' od Guano Apes-a... Na tu pjesmu o'kidam totalno :D
 
Kad_LupimLupim:
Кулиража:
Milica_88:
Moja omiljena pesma se menja iz dana u dan, uvek volim one pesme koje su trenutno najnovije. Sad trenutno slusam "Svetlo koje trazim" od Ivane B., zatim "Neven" od Ksenije P., i slicno (stranu bas ne slusam, ukusi su razliciti). A ti? Koje pesme volis?
"Kao fensi ribe sto sad slusaju rege, na performanse se ide koje pogledom se yebe"
:twisted: :twisted: :twisted:
Al' si im odbrusio!
Ma nisam hteo, al' je bilo jace od mene :? mozda dodam kasnije jos nesto
 
Кулиража:
Milica_88:
Moja omiljena pesma se menja iz dana u dan, uvek volim one pesme koje su trenutno najnovije. Sad trenutno slusam "Svetlo koje trazim" od Ivane B., zatim "Neven" od Ksenije P., i slicno (stranu bas ne slusam, ukusi su razliciti). A ti? Koje pesme volis?
"Kao fensi ribe sto sad slusaju rege, na performanse se ide koje pogledom se yebe"
Xexexe ne chuje se nishta nema veze dok se djipa,ma to je meni ... mi smo urbana ekipa!!! :wink:

Sto se tice Milicinog ukusa ne bih zaista da komentarisem osim :arrow: NIJE TEBI LAKO!!! :cry:
 
Neka svako slusa sta god hoce.
Moje pesme: Kurvini sinovi,Uzas je moja furka,Tko to tamo pjeva,3N,Flash.... ma volim sve od Azre i DZonija Stulica,ai bukvalno sve.Strano:Harvester of sorrow je pesma koja je potpuno obelezila moje tinejdzerske dane,he.Godinama slusam tu pesmu i svaki put je sve vise znoja i energije.James hvala ti!Ma ima tu gomila pesama jos.
 
chokolada:
Shinoda:
Sto se tice Milicinog ukusa ne bih zaista da komentarisem osim :arrow: NIJE TEBI LAKO!!! :cry:
Eh i opet je (bez ikakvog razloga) pocelo pljuvanje po tudjem muzickom ukusu. :x
Tuzno i jadno. :cry:
Priznajem da sam debil i nisam hteo vredjati,ali prosto mi je neverovatno da takvi kulturoliski fenomeni postoje!!!!!
I jako tesko se suzdrzavam da ne pljujem po njima!!! :P
 
Mogao bih da malo odgovorim na temu umesto sto samo prozivam... :oops:
Pitanje omiljene pesme je dosta relativno posto se taj pojam moe vrlo lako promeniti...
Ali ajde da napise koje pesme ovih dana najradije slusam...
1)Wu Tang Clan - 7th Chamber (Part 2)
2)Wu Tang Clan - Triumph
3)Remedy - Never Again
4)Wu Sindicates - Where Was Heaven
5)Maroon 5 - She Will Be Loved
6)BG sindikat - Slatke male maloletnice
7)El Prezidente, Bookey MC & jos neki lik - Socijala
8)Linkin Park - Numb
9)Linkin Park - In The End
10)Public Enemy - Do You Wanna Go Our Way
11)X3M - Srce kuca mnogo jace
12)Blink 182 - Miss You
13)Mnoge pesme od Balasevica
14) i da ne nabrajam dalje smorio sam... :roll: :oops:
 
chokolada:
Shinoda:
Sto se tice Milicinog ukusa ne bih zaista da komentarisem osim :arrow: NIJE TEBI LAKO!!! :cry:
Eh i opet je (bez ikakvog razloga) pocelo pljuvanje po tudjem muzickom ukusu. :x
Tuzno i jadno. :cry:
Sta tuzno? Sta jadno?

Ponekad se osecam k'o da zivim u pustinji dok gledam oko sebe svu bedu i belaj, ne mogu da podnesem ovaj kvazi-fenseraj.

Ja predstvaljam ekipu pravih hardkor igraca mozda pozicija nasa jednog dana bice jaca, ali nikada zbog toga necu s djavolom na bal.

Mislim stvarno, kakav je to ukus koji se menja sa svakim novim albumom? Kakv je to ukus koji ti diktiraju drugi i kakva je to pesma koja je do yaya i koja je the best i koja se non-stop vrti po kojekakvim klubovima citavih 15-20 dana, a posle kad neko cuje: "Oooj pustaju pesme iz praistorije".
Ili sto je jos gore, za tu "omiljenu" pesmu posle citavih mesec dana kazu da je *.

A mi smo posebna prica, svaka cast izuzecima, svi k'o napet * punjen bezopasnim mecima.
 

Back
Top