Hitno

kapetan81

Zainteresovan član
Poruka
431
imam viruse ili advere u C:/system volume information/ restore...

ne znam sta da radim, kako da ih obrisem????????

malwerbite i ostali ih nadju ali ne mogu sve da ih obrisu. Nemam klasican antivirus jer sam obrisao NodSmartSeqiurity zato sto je imao virus takodje.
 
Искључи ресторе поинт и скенирај...
kako da iskljucim restore point???

I da li je dovoljno da skeniram samo sa Dr Wevom, Malwerbitesom, i Superantispajverom jer trenutno nemam klasican antivirus?? I da li bi mozda trebalo da skinem kompletnu licencu za ova 3 programa ili je dovoljno i ovako???
 
Cekaj, kako Malwarebytes nadje, a ne moze da obrise? Jesi probao u Safe mode-u da skeniras sistem?
nasao ih je bas dosta i obrisao neke, ali kaze da nije mogao sve da obrise. Kako da skeniram u safe mode?? Mislim da kada skeniram sa Dr Webom da mi je podeseno automatski da skenira u safe mode, ali on nije nasao nista...
 
U Safe mode ulazis tako sto restartujes racunar i pritiskas F8 dok podize sistem. Izaberi neku od opcija, mozes samo Safe Mode ili Safe Mode with networking i tamo skeniraj sistem.
 
U Safe mode ulazis tako sto restartujes racunar i pritiskas F8 dok podize sistem. Izaberi neku od opcija, mozes samo Safe Mode ili Safe Mode with networking i tamo skeniraj sistem.
a kojim programom da skeniram?? Jel mislis da su dovoljni ovi antimalwere i antispyware programi ili mi treba neki klasican antivirus posto ga trenutno nemam???
 
Nisu dovoljni, ali za početak su sasvim ok. Skini Avast i Malewarebytes i sa njima skeniraj sistem u Safe mode-u, ako hoces. A ako se i dalje problem javlja onda bi trebalo pokrenuti neke druge programe, kao sto su Combofix, Gmer,...
 
Isključi Sistem Restore i restartuj računar.Nakon toga pokreni Malwareboytes AntiMalware i skeniraj računar. U C:/system volume information/ restore neće naći ni jedan virus jer će biti sve obrisano.Nakon skeniranja i čišćenja virusa uključi Sistem Restore ali samo na C Particiji...
 

Back
Top