sto pre stav suda o zahtevu za zabranu ekstremnih desničarskih organizacija.

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.885
Tadić: Što pre odluka suda
6. avgust 2010. | 09:15 Beograd -- Predsednik Srbije kaže da ne želi da se meša u rad USS i da se nada da će taj sud što pre izneti stav o zahtevu za zabranu ekstremnih desničarskih organizacija.


"O toj temi svakako imam svoj stav ali ne želim da se mešam u rad Ustavnog suda. Očekujem da sud o tome da svoj stav, što pre to bolje", rekao je Boris Tadić.


Podsetimo, pojedina udruženja novinara i medija, kao i pojedine nevladine organizacije zatražile su zabranu ekstremnih desničarskih organizacija.

Državno tužilaštvo prošle godine pokrenulo je inicijativu za zabranu pojedinih ekstremističkih organizacija i zatražilo mišljenje Ustavnog suda Srbije o toj inicijativi.

Pojedini mediji ove sedmice naveli su da će Ustavni sud dati svoje mišljenje do kraja ove godine.

Skupština Srbije usvojila je pre više od godinu dana Zakon o zabrani manifestacija neonacističkih ili fašističkih organizacija i zabrani
upotrebe neonacističkih ili fašističkih simbola.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=06&nav_category=11&nav_id=450170

-----------------------

Ovakve stvari se koliko znam desavaju samo u izuzetno nedemokratskim drzavama da se predstavnici izvrsne vlasti mesaju u rad pravosudja i da javno vrse pritisak i traze da se odluka donese u odredjenom vremenskom roku i na odredjeni nacin.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Тадић - то је влада!

Тешко је само набројати у шта се све мешао са својом "протоколарном функцијом"
(корупција, криминал, насиље, правосуђе, дипломатија, економија, међунационални односи, инфраструктура.........................)

Исти је као Рака Радовић - министар за све!
 
Tadić: Što pre odluka suda


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=06&nav_category=11&nav_id=450170

-----------------------

Ovakve stvari se koliko znam desavaju samo u izuzetno nedemokratskim drzavama da se predstavnici izvrsne vlasti mesaju u rad pravosudja i da javno vrse pritisak i traze da se odluka donese u odredjenom vremenskom roku i na odredjeni nacin.

I kako neko posle ovoga moze da tvrdi da Tadic nije diktator ???

To sto se on navodno ogradjuje "kako jelte ne zeli satro da se mesa u rad ustavnog suda" a u praksi se mesa ne znaci nista drugo nego da je u Srbiji trenutno prisutna najcrnja diktatura jednog coveka .

Srbija se sada nalazi odprilike u situaciji u kojoj se nalazio Cile 70tih godina proslog veka pod diktaturom Augusta Pinocea....

Да, да, да. стари штосови НЕ ЖЕЛИ ДА СЕ МЕША ТАКО ШТО СЕ МЕША...:per:

Он само иде стопама свога тате, стопама ОЗН-е УДБ-е и осталих ЗЛОЧИНАЧКИХ ОРГАНИЗАЦИЈА. Из дана у дан, бар судећи по изјавама наших НВО и наших званичника ИСПАДА ДА ЈЕ СВАКА НАЦИОНАЛНА ОРГАНИЗАЦИЈА КОЈА НИЈЕ ДЕО ЖУТОГ ПРЕДУЗЕЋА :

- НАЦИСТИЧКА,
- ТЕРОРИСТИЧКА,
- ФАШИСТИЧКА,
- ШОВИНИСТИЧКА,

и унисоно креште да их треба забранити.

Какви глупаци! НЕКА! Тако ће прећи у илегалу и тек ће им онда је*ати све по списку...
 
DA EREMITA

Najskandaloznije je taj njihov tovoreni fasizam, po kome svako ko nije na liniji Borisa Tadica i demokrata biva proglasen za fasistu, i samim tim zabranjen po osnovi tog zakona o zabrani isticanja fasistickih simbola

Niti su Obraz niti 1389 fasisticke organizacije niti imaju bilo kakve veze sa fasizmom

Te organizacije su desnicarske nacionalno i patriotsko orijentisane , sa naglaskom na pravoslavlje i srpsku istoriju i tradiciju.

Ali takvi prosrpski stavovi su neoprostivi u drzavi u kojoj vlada Tadic.

Zato ce uskoro i Obraz i 1389 biti zabranjeni

Rezim je rekao svoje

****** lezbejke, Natasa Kandic, Sonja Biserko , i svi ostali neprijatelji Srbije i srpskog naroda mogu da rade sta hoce

Obraz i 1389 ne mogu.
 
DA EREMITA

Najskandaloznije je taj njihov tovoreni fasizam, po kome svako ko nije na liniji Borisa Tadica i demokrata biva proglasen za fasistu, i samim tim zabranjen po osnovi tog zakona o zabrani isticanja fasistickih simbola

Niti su Obraz niti 1389 fasisticke organizacije niti imaju bilo kakve veze sa fasizmom

Te organizacije su desnicarske nacionalno i patriotsko orijentisane , sa naglaskom na pravoslavlje i srpsku istoriju i tradiciju.

Ali takvi prosrpski stavovi su neoprostivi u drzavi u kojoj vlada Tadic.

Zato ce uskoro i Obraz i 1389 biti zabranjeni

Rezim je rekao svoje

****** lezbejke, Natasa Kandic, Sonja Biserko , i svi ostali neprijatelji Srbije i srpskog naroda mogu da rade sta hoce

Obraz i 1389 ne mogu.

Ма нека забрањују - ТАКО ЋЕ ИМ САМО ОБЕЗБЕДИТИ ДЕСЕТ ПУТА ВИШЕ ПРИСТАЛИЦА И ЧЛАНОВА... :per:
 
drzava to je boris XIV od smrijecna

louis14aftrigaud_1638-1715l.jpg
 
Tadić: Što pre odluka suda
6. avgust 2010. | 09:15 Beograd -- Predsednik Srbije kaže da ne želi da se meša u rad USS i da se nada da će taj sud što pre izneti stav o zahtevu za zabranu ekstremnih desničarskih organizacija.


"O toj temi svakako imam svoj stav ali ne želim da se mešam u rad Ustavnog suda. Očekujem da sud o tome da svoj stav, što pre to bolje", rekao je Boris Tadić.

Očekuje da sud iznese stav!!?? Dooobroooo i gde je tu mešanje u rad suda?

Ako mene neko pita, ja bih bez uvijanja rekla da sve te bolidske, šatro patriotske organizacije treba zabraniti, a kolovodje pohapsiti i osuditi na fizički rad na polju, u rudniku, u kamenolomu.... Kad već hoće da rade, neka rade nešto korisno.
 
Očekuje da sud iznese stav!!?? Dooobroooo i gde je tu mešanje u rad suda?

Da, sud ima svoj proces rada i nije na tom crnogorcu na mestu predsednika Srbije da pozuruje bilo koga.


Ako mene neko pita, ja bih bez uvijanja rekla da sve te bolidske, šatro patriotske organizacije treba zabraniti, a kolovodje pohapsiti i osuditi na fizički rad na polju, u rudniku, u kamenolomu.... Kad već hoće da rade, neka rade nešto korisno.

a vidis ja mislim da to treba uraditi sa tobom i svim ostalim simpatizerima zutih i srodnih partija, a nisam jedini koji tako misli. I sta cemo kad se promeni rezim?
 
Očekuje da sud iznese stav!!?? Dooobroooo i gde je tu mešanje u rad suda?

Ako mene neko pita, ja bih bez uvijanja rekla da sve te bolidske, šatro patriotske organizacije treba zabraniti, a kolovodje pohapsiti i osuditi na fizički rad na polju, u rudniku, u kamenolomu.... Kad već hoće da rade, neka rade nešto korisno.

sva sreca te se ti i tebi slicni ne pitate nista.

vas fasizam preti da proguta srbiju ali cemo vas pobediti

i vas i vase gazde sa zapada

Srbija i Srpstvo - nemaju alternativu
 
Poslednja izmena:
Očekuje da sud iznese stav!!?? Dooobroooo i gde je tu mešanje u rad suda?

Ako mene neko pita, ja bih bez uvijanja rekla da sve te bolidske, šatro patriotske organizacije treba zabraniti, a kolovodje pohapsiti i osuditi na fizički rad na polju, u rudniku, u kamenolomu.... Kad već hoće da rade, neka rade nešto korisno.

samim tim sto daje bilo kakvu izjavu u vezi rada ustavnog suda predstavlja mesanje u rad pravosudja.

a narocito izjava "da bi sud trebao sto rpe da donese odluku" .

no dzaba je tebi bilo sta objasnjavati. to je cisto gubljenje vremena.

vi ste sto bi rekao Gogolj "Mrtve duse"
 
Da, sud ima svoj proces rada i nije na tom crnogorcu na mestu predsednika Srbije da pozuruje bilo koga.

Crnogorac ili ne, on je predsednik Srbije, sorry.


a vidis ja mislim da to treba uraditi sa tobom i svim ostalim simpatizerima zutih i srodnih partija, a nisam jedini koji tako misli. I sta cemo kad se promeni rezim?

Pohapsio bi par miliona ljudi?

Kad se promeni režim desiće se ......i posle Tadića, Tadić, s obzirom na to da najveće šanse da ga zameni ima Toma.:mrgreen:
 
Očekuje da sud iznese stav!!?? Dooobroooo i gde je tu mešanje u rad suda?

Ako mene neko pita, ja bih bez uvijanja rekla da sve te bolidske, šatro patriotske organizacije treba zabraniti, a kolovodje pohapsiti i osuditi na fizički rad na polju, u rudniku, u kamenolomu.... Kad već hoće da rade, neka rade nešto korisno.

ја мислим да их треба послати на геј параду у немачку да се мало опусте.
 
Crnogorac ili ne, on je predsednik Srbije, sorry.

Ma nemoj da pricas, stvarno nisam znao :eek:
oh wait, znao sam, zato sam i napisao crnogorac na mestu predsednika Srbije. Nemoj da pokusavas da ispadnes pametna kad ti ne ide.



Pohapsio bi par miliona ljudi?

ma kakvi, vecina od tih glasaca su beslovesni volovi koji pojma nemaju sta rade. vi, hardcore simpatizeri, koji svesno podrzavate cepanje Republike Srbije - jeste za tesku robiju

Kad se promeni režim desiće se ......i posle Tadića, Tadić, s obzirom na to da najveće šanse da ga zameni ima Toma.:mrgreen:

Pa ako nema veze, i ako su oni isti, onda ces i ti da glasas za Tomu, jel vazi? :think:
 

Back
Top