Problem sa drajverima za graficku

nikola95

Početnik
Poruka
24
Prica pocinje ovako: Bio meni komp pun puncijat virusima i naravno pokvari se.Dodje jedan decko i formatira mi disk C i on ponovo proradi.Tada ja instaliram drajvere za graficku i ono sve radi normalno.Medjutim,izgleda da je problem bio u disku E pa se comp ponovo pokvari.Ajde onda formatiramo mi sva 3 diska.Sad kad skinem drajvere za graficku i pocnem da instaliram na pola instalacije mi se restartuje komp.Ali uvek!Probao sam da skidam druge i uvek se isto desava.Medjutim,primetio sam da i kod instalacija drugih programa restartuje.Zna li neko mozda u cemu je problem?:dontunderstand:
 
Nove drivere za grafičku skini.
isključi abntivirus ako je uključen kada instaliraš.
instaliraj iz save mode kada se računar pali kada počne da učitava na početku a ti odmah nekoliko puta pritisni f8.
Imaćeš ponuđene opcije:
Safe Mode
Safe Mode with Networking
Safe Mode with Command Prompt
Idi na save mode ili ako ti je potreban internet save mode with networking.
I probaj da instaliraš drivere za grafičku.
preuzmi od nvidija sajt drivere za grafičku za seriju 7.... i instaliraj ih.
U slučaju da neće da uđe u save modu na opciju f8 onda:
Drugi nacin ulaska u safe mode:- Start/run/ kucas msconfig /enter/ boot ini tab/ cekiras safeboot/ restart. Izlaz isto samo se rascekira safeboot.
 
Poslednja izmena:
uradio sam kako si mi rekao i sad uopste nece da mi se ukljuci normalno comp nego swe moram preko save moda :/ sad kad god probam drugacije ono ga restartuje samo :/ uspeo sam da sredim da ulazi i bez save moda,ali drajveri i dalje nisu instalirani :(
 
Poslednja izmena:

Back
Top