SUVA KOSA-SAVET?

joj ja mrzim zumance, limun, i maslinovo ulje!!! sva se izlepim i bas bljak!! drzim ga i ja par sati ali hocu da poludim koliko me svrbi glava - kako je vama?? i jos nesto mi nije jasno!! ja sam ga pre koristila mozda 2x nedeljno i nisam videla nikakvu razliku, stvarno!!! koliko puta ga vi koristite...itd..........

pz
 
bebidoll:
joj ja mrzim zumance, limun, i maslinovo ulje!!! sva se izlepim i bas bljak!! drzim ga i ja par sati ali hocu da poludim koliko me svrbi glava - kako je vama?? i jos nesto mi nije jasno!! ja sam ga pre koristila mozda 2x nedeljno i nisam videla nikakvu razliku, stvarno!!! koliko puta ga vi koristite...itd..........

pz

Meni je odlicno,jer se ja farbam u plavo i kosa mi je bas suva..
Koristim ga 1 nedeljno i vidim rezultate posle recimo mesec dana koriscenja.Primecujem da mi kosa raste,da se ne lomi vise na krajevima.
 
Monopol:
sta je najbolje da koristite kad vam je suva kosa?
ima li neko neki dobar recept za pravljenje pakovanja ili vec nesto...?
pozd

By the way, vidim da zivis u Novom Sadu i znam da sigurno imas da ga kupis u jednoj apotici jer sam ga ja kupovala proslo leto. Nebi znala da ti objasnim koja je to tacno apoteka jer slabo poznajem NS, ali znam da je JAKO, JAKO uska, i da jedva stanje 10 ljudi u nju :lol:

Ako uspes da se uvuces trazi Revlon EQUAVE (2 phase) :wink:
 
Monopol:
sta je najbolje da koristite kad vam je suva kosa?
ima li neko neki dobar recept za pravljenje pakovanja ili vec nesto...?
pozd

draga, tajna je u TECNIM KRISTALIMA :wink:
Liquid crystals by Revlon, pun pogodak. Mislim da ima i domacih i jeftinijih, "Kossa" je oko 300 dinara, ali nisam sigurna u taj brend, nikad probala....
 
Zbunjena_:
Monopol:
sta je najbolje da koristite kad vam je suva kosa?
ima li neko neki dobar recept za pravljenje pakovanja ili vec nesto...?
pozd

By the way, vidim da zivis u Novom Sadu i znam da sigurno imas da ga kupis u jednoj apotici jer sam ga ja kupovala proslo leto. Nebi znala da ti objasnim koja je to tacno apoteka jer slabo poznajem NS, ali znam da je JAKO, JAKO uska, i da jedva stanje 10 ljudi u nju :lol:

Ako uspes da se uvuces trazi Revlon EQUAVE (2 phase) :wink:

uhh... namucila si me... glavu polomih ne bi' li se setila koja je to apoteka... hm... jel znas mozda barem jel je na bulevaru??? :?
pozd
 
Monopol:
Zbunjena_:
Monopol:
sta je najbolje da koristite kad vam je suva kosa?
ima li neko neki dobar recept za pravljenje pakovanja ili vec nesto...?
pozd

By the way, vidim da zivis u Novom Sadu i znam da sigurno imas da ga kupis u jednoj apotici jer sam ga ja kupovala proslo leto. Nebi znala da ti objasnim koja je to tacno apoteka jer slabo poznajem NS, ali znam da je JAKO, JAKO uska, i da jedva stanje 10 ljudi u nju :lol:

Ako uspes da se uvuces trazi Revlon EQUAVE (2 phase) :wink:

uhh... namucila si me... glavu polomih ne bi' li se setila koja je to apoteka... hm... jel znas mozda barem jel je na bulevaru??? :?
pozd


Zove se Biljana I Luka.......
 
Ja imam recept za spravljanje šampona koji je super za sve tipove kose, a naročito za farbanu..
već danima nikako da kupim sve potrebno, ali ću ga napraviti... a ide ovako:
U apoteci kupiš sledeće sastojke:

- 700 gr kosili kupke
- 1 ricinusovo ulje
- AD uljane kapi
- pantenol rastvor 100 gr
- kapi koprive

Potrebna ti je i veća, prazna bočica šampona u kojoj ćeš sve sastojke smućkati... i...voila :)
Videla sam zensku pre i posle upotrebe tog šampona... razlika je, mislim... :shock:

PS - tečni kristali su super, mozda firma i nije bitna.
 
Shag Ivory:
Ja imam recept za spravljanje šampona koji je super za sve tipove kose, a naročito za farbanu..
već danima nikako da kupim sve potrebno, ali ću ga napraviti... a ide ovako:
U apoteci kupiš sledeće sastojke:

- 700 gr kosili kupke
- 1 ricinusovo ulje
- AD uljane kapi
- pantenol rastvor 100 gr
- kapi koprive

Potrebna ti je i veća, prazna bočica šampona u kojoj ćeš sve sastojke smućkati... i...voila :)
Videla sam zensku pre i posle upotrebe tog šampona... razlika je, mislim... :shock:

PS - tečni kristali su super, mozda firma i nije bitna.

e hvala... i ovaj recept ce da posluzi... probacu svakako. nego, sta su ti to AD uljane kapi? kad odem u apoteku bas kazem: "dajte mi ad uljane kapi"?

pozdrav
 
Shag Ivory:
Ja imam recept za spravljanje šampona koji je super za sve tipove kose, a naročito za farbanu..
već danima nikako da kupim sve potrebno, ali ću ga napraviti... a ide ovako:
U apoteci kupiš sledeće sastojke:

- 700 gr kosili kupke
- 1 ricinusovo ulje
- AD uljane kapi
- pantenol rastvor 100 gr
- kapi koprive

Potrebna ti je i veća, prazna bočica šampona u kojoj ćeš sve sastojke smućkati... i...voila :)
Videla sam zensku pre i posle upotrebe tog šampona... razlika je, mislim... :shock:

Smuckala sam sve to i vidim malu razliku samo posle prvog pranja (kosa vise nije tako suva). Pretpostavljam da to treba koristiti pri svakom pranju i jedno duze vreme da bi se video pravi efekat...
Hvala na savetu... :D
 

Back
Top