Ljudi,sta da radim???

Yamilla

Početnik
Poruka
5
Ovako,moja prica je uzasno dugacka,ali ja cu pokusati da je ispricam-ispisem najkrace sto mogu...Pre 2 nedelje dosla sam sa letovanja iz Egipta...Na to putovanje isla sam sa deckom sa kojim sam vec imala poprilicno los odnos,putovanje je trebalo da nam pomogne u vezi,ali desilo se nesto zaista nepredvidjeno...Ja sam se zaljubila,i to bas zaljubila u jednog Egipcanina,da situacija bude jos gora i on je odlepio zamnom,skroz.Bar tako kaze...A ja stvarno mislim da jeste.Naravno,medju nama se nista nije desilo,osim jednog kratkog ali vise prijateljskog poljupca i dugog i snaznog zagrljaja pre mog odlaska... :( Svaku noc smo bili zajedno u drustvu jer smo se decko i ja upoznali u jednom klubu sa jednim od njegovih prijatelja,pa nas je taj njegov prijatelj upoznao sa celiom drustvom,a medju njima je bio i ON,svaku noc pogledi i uzdasi...Neverovatno je opisati osecaj kada odlazis od nekog koga stvarno volis,a pitanje je da li ces opet imati priliku da budes sa njim...Mozda je nekom smesno sto se cak nismo ni poljubili a ja govorim da ga volim,ali to je to. E sada ide druga strana price,on me preklinje da dodjem i udam se za njega...Posto se svaku noc cujemo na skajpu,jako je tesko odoleti svemu tome,ali problem je sto ja nemam para da se vozikam napred nazad,a nisam sigurna da zelim odmah da se udam,realno-ne poznajem ga dobro..A on naravno kao i velika vecina Egipcana,nije bas bogat,sa bratom drzi prodavnicu u Hurgadi,ali od toga bas i nema puno zarade,studira ali gotovo je siguran da nece imati posla kad zavrsi,i pored svega toga za mene tamo ne bi bilo nikakvog posla...Osim da trgujem sa njima....I jos,on je klinac...U oktobru puni 22 godine,a ja u septembru 26.Onda,ja imam psa za kojeg sam previse vezana,imam ga 6 godina,i nemam ovde kome da ga ostavim,a sve i da imam ne znam da li bih mogla da ga ostavim,a opet da ga povedem jako je komplikovano,i tamo je jako toplo za njega...Ima jos puno toga...Svog decka volim na specifican nacin,prosli smo mnogo toga zajedno i ne zelim da zivi sa tim da sam ga ostavila zbog nekog tamo "Muhameda",to je stvarno srovo...Ali opet,zelim da budem sa njim,zelim da budem sa nekim koga volim,ne zelim da provedem ostratak zivota sa nekim samo zato sto je to normalan splet oolnosti posle 6 godina veze,a vise ga ne volim,mislim da sam mlada da zivim bez ljubavi,i spavam sama u odvojenim sobama sa deckom,to nije normalno...Ali opet sve okolnosti ukazuju da bi moj odlazak tamo bio totalni neuspeh,a ovde vise ne bih imala nikog kad se vratim posto mislim da bi me se svi odrekli jer obozavaju mog sadasnjeg decka...Ljudi jako mi je tesko,prosto ne verujem da ovo pisem,ne znam sta da radim,razum govori jedno,ali ja gorim od zelje da budem sa njim,i zivim u toj zemlji,gde ljudi zive vrlo tesko,ali su ipak uvek vedri,veseli i nasmejani,ko je bio tamo,zna o cemu govorim...Tim ljudima je stvarno jako malo ptrebno za srecu,za razliku od nas....Sta da radim?Izvinite sto sam vas udavila,ali ja jednostavno nemam koga da pitam za savet,zato sto bi to bilo strasno,jer imam decka sa kojim sam 6 godina.Tesko je sve ovo... Jednostavno ne znam sta da radim...:( ps. Ako je neko ikad cuo za neki primer,devojka iz Srbije,i decko iz Egipta,bla,bla,bla...Neka napise,kako je sve bilo,i da li se pokajala...
 
Fantaziraš o čoveku koga realno ne poznaješ. Svideli ste se jedno drugom, isto kao što su ti se ranije sviđali momci, isto tako sutra može neko novi da ti se svidi.

Sad te verovatno "pali" to što ne možete da budete zajedno, surov svet i grka sudba su se isprečili, bla bla. I osećaš se kao da ste novi Romeo i Julija :lol:, a vi se volite svima iz inata. :lol:

Nisi dete, imaš 26 godina, trebalo bi malo jasnije da razmišljaš o ovakvim stvarima i situacijama. Da odeš u nepoznatu zemlju, platiš kartu i da se udaš za prodavca sa kojim još nisi imala sex? :confused: Još da ostaviš psa. Nikako.
 
pokušaj da ugasiš skajp na neko vreme, da iskuliraš i središ misli i osećanja, videćeš da nije sve tako veliko, lepo i nezadrživo kao što ti sada izgleda.
seti se "letnje ili morske" ljubavi.
malo si se uzdrmala i upalila, krivo je more, ali ne gubi glavu.
 
U pravu je miss smart.
Ali, ja sma za to da probas.
Idi na mesec dana, vidi ima li tamo nekih sansi za tvoj normalan zivot, posao itd...
Pitanje je da li bi ti on dozvolio da radis i sta da radis.
Drugo, ti bi tamo morala u potpunosti da mu se povinujes, a ne samo njemu nego i njegovoj porodici.
Ne bi imala nikoga da te podrzi ako se ne slazes sa njim i ako imas neki problem.

Nisam nikad bila u Egiptu, tako da ne znam pouzdano kakva je situacija.
Medjutim, ,generalno sam za to da probas, jer ako ne probas idealizovaces ga celog zivota, misliti kako si mogla da nadjes ljubav svog zivota, a ostala si sa nekim koga ne volis...

To ce te pojesti.
Zabole te za osudu drugih, ako te roditelji vole prihvatice tvoj izbor i na kraju ce brinuti da ti budes zadovoljna.
 
Fantaziraš o čoveku koga realno ne poznaješ. Svideli ste se jedno drugom, isto kao što su ti se ranije sviđali momci, isto tako sutra može neko novi da ti se svidi.

Sad te verovatno "pali" to što ne možete da budete zajedno, surov svet i grka sudba su se isprečili, bla bla. I osećaš se kao da ste novi Romeo i Julija :lol:, a vi se volite svima iz inata. :lol:

Nisi dete, imaš 26 godina, trebalo bi malo jasnije da razmišljaš o ovakvim stvarima i situacijama. Da odeš u nepoznatu zemlju, platiš kartu i da se udaš za prodavca sa kojim još nisi imala sex? :confused: Još da ostaviš psa. Nikako.

:klap::klap::klap: sve ti zena rece sto bih i ja

Tog mladica nista ne kosta da ti dodjes, malo se "udas" za njega, a onda da nadje neku drugu koja bi se takodje ududavala

A sa tim momkom raskini. Gusi te, davi te, ne volis ga vise, koji ce ti djavo kamen oko vrata za koji jos svi ocekuju da se udas
 
ma sve ok
i da proba i tome slično (iako je rekla da nema para da se cima tamo-amo)

ALI :rtfm:, meni je SULUDO da na to pomišljaš zbog nekog koga znaš tako kratko
ako nisi srećna sa sadašnjim dečkom, raskini bez obzira na Egipćanina
a Egipćanin ako je tako idealan će biti strpljiv pa se malo družite, upoznajte...a ne tako glavom bez obzira

ti kao da želiš POBJEĆI od nečega :eek: GLAVOM BEZ OBZIRA
nije to rješenje

i odljepljuješ kao ja sa 18:rumenko:

sa 26 sam bila frajla koju nisi mogao lako zahebati:mrgreen:

(samo malčice)
 
Ti si ustvari ocajna sto je ljubav prosla, sto se osecas zarobljena i pod teretom ocekivanja okoline.
To je tvoj pravi problem
Taj egipcanin je dosao kao resenje svega.
A nije
Resenje je da ti lupis rukom o sto i uklonis iz zivota odnos koji te davi i ne ispunjava
 
Ma nek devojka izivi svoje fantazije.
Sve dok nisu u pricu umesana deca i pare, sve se moze i sve su ludosti ok.

Pa umesane su pare, a i mnogo toga drugog, kao sto je sama napisala.
Nije tek tako lako ni otici na mesec dana dole i kao, upoznati tog tipa poblize
Gde ce da boravi?
Kod njega ne moze
U hotelima je preskupo
Karta kosta
Svi bi tamo znali da je ona dosla "na probu"
Moguce je da od toga nista ne bi ni bilo posle nekoliko proba :lol:
A onda bi je docekali svi njeni ovde, verovatno nimalo srecni
 
Pa umesane su pare, a i mnogo toga drugog, kao sto je sama napisala.
Nije tek tako lako ni otici na mesec dana dole i kao, upoznati tog tipa poblize
Gde ce da boravi?
Kod njega ne moze
U hotelima je preskupo
Karta kosta
Svi bi tamo znali da je ona dosla "na probu"
Moguce je da od toga nista ne bi ni bilo posle nekoliko proba :lol:
A onda bi je docekali svi njeni ovde, verovatno nimalo srecni
Ne znam tacno kakava je situacija.
Ali zasto ne moze kod njega?
Sta nju briga sto svi znaju da je dosla na probu, oni ne znaju da zapravo ona njega proba :)
Nego, problem je sto je on premlad i ne zna sta hoce jos, a ona ga verovatno lako moze zavesti ako je iskusna :)
 
Tebi baš gori pod nogama kad si radnom zorom poslavila temu:lol:.....mada mislim da te ponela atmosfera... jedno je letovati negde a drugo tamo živeti....fantaziraš o čoveku kod ni ne znaš čak kažeš i da ga voliš...strašno!.....ukini svako viđenje preko skajpa...dopisivanje i bilo koji kontakt na barem dve nedelje, pa ćeš videti da to što sad misliš nije ni blizu onoga što što si ti zamislila u glavi.
Imala sam koleginicu na poslu koja je imala vezu sa jednim turčinom kog je isto tako upoznala kad je bila kod njih na letovanju i bili su tako nekoj vezi par godina......i tek kad se udala za njega onda je videla da to ne ide baš tako kako je ona zamišljala...i razveli su se posle šest meseci i ona se vratila kući.:kafa:
 
Mani se ti i njega i momka, nego lepo bez ijednog sama u život, i sigurno te čeka sreća negde već.
Ovo je meni baš onako standardno..
Posle 6 godina veze, došlo je do poteškoća, kažeš da vam odnos nije više isti...
I sad odjednom neki levi lik u proči.. ok, ne kažem da ti se Egipćanin nije dopao, ali je to sve predimenzionirano zbog daljine, nemogućnosti da se vidite, i jednostvanosti fantaziranja..
Još pogotovo i početak..
Ljudi vole početke..
Tako su divni i uzbudljivi i magični, ah :neutral:
A dečko ti je tako poznat.

Ako ne voliš više svog momka, ostavi ga.
Nije u redu da ga zavlačiš..
 
Oh boze.........ispricane price,sa grcima,turcima.........sad i egipcanima..........svi bi oni svaku da "zene".........to im je blazi izraz za hocu da te ebem..........ma daj,trgni se........kakav egipcanin ,kakvi bakraci........da odes u neku sirotinju,gde zene nemaju nikakva prava.....ko to sam sebi zeli.......ne mogu da verujem.........ti ustvari bezis od propale veze,pa bi da pobegnes na kraj sveta........ne radi to,ukljuci mozak.........raskini propalu vezu i uzivaj u zivotu........pusti rodbinu i drustvo.....oni samo cekaju tudje probleme da zaborave na tren na svoje..........:cool:
 
Ovako,moja prica je uzasno dugacka,ali ja cu pokusati da je ispricam-ispisem najkrace sto mogu...Pre 2 nedelje dosla sam sa letovanja iz Egipta...Na to putovanje isla sam sa deckom sa kojim sam vec imala poprilicno los odnos,putovanje je trebalo da nam pomogne u vezi,ali desilo se nesto zaista nepredvidjeno...Ja sam se zaljubila,i to bas zaljubila u jednog Egipcanina,da situacija bude jos gora i on je odlepio zamnom,skroz.Bar tako kaze...A ja stvarno mislim da jeste.Naravno,medju nama se nista nije desilo,osim jednog kratkog ali vise prijateljskog poljupca i dugog i snaznog zagrljaja pre mog odlaska... :( Svaku noc smo bili zajedno u drustvu jer smo se decko i ja upoznali u jednom klubu sa jednim od njegovih prijatelja,pa nas je taj njegov prijatelj upoznao sa celiom drustvom,a medju njima je bio i ON,svaku noc pogledi i uzdasi...Neverovatno je opisati osecaj kada odlazis od nekog koga stvarno volis,a pitanje je da li ces opet imati priliku da budes sa njim...Mozda je nekom smesno sto se cak nismo ni poljubili a ja govorim da ga volim,ali to je to. E sada ide druga strana price,on me preklinje da dodjem i udam se za njega...Posto se svaku noc cujemo na skajpu,jako je tesko odoleti svemu tome,ali problem je sto ja nemam para da se vozikam napred nazad,a nisam sigurna da zelim odmah da se udam,realno-ne poznajem ga dobro..A on naravno kao i velika vecina Egipcana,nije bas bogat,sa bratom drzi prodavnicu u Hurgadi,ali od toga bas i nema puno zarade,studira ali gotovo je siguran da nece imati posla kad zavrsi,i pored svega toga za mene tamo ne bi bilo nikakvog posla...Osim da trgujem sa njima....I jos,on je klinac...U oktobru puni 22 godine,a ja u septembru 26.Onda,ja imam psa za kojeg sam previse vezana,imam ga 6 godina,i nemam ovde kome da ga ostavim,a sve i da imam ne znam da li bih mogla da ga ostavim,a opet da ga povedem jako je komplikovano,i tamo je jako toplo za njega...Ima jos puno toga...Svog decka volim na specifican nacin,prosli smo mnogo toga zajedno i ne zelim da zivi sa tim da sam ga ostavila zbog nekog tamo "Muhameda",to je stvarno srovo...Ali opet,zelim da budem sa njim,zelim da budem sa nekim koga volim,ne zelim da provedem ostratak zivota sa nekim samo zato sto je to normalan splet oolnosti posle 6 godina veze,a vise ga ne volim,mislim da sam mlada da zivim bez ljubavi,i spavam sama u odvojenim sobama sa deckom,to nije normalno...Ali opet sve okolnosti ukazuju da bi moj odlazak tamo bio totalni neuspeh,a ovde vise ne bih imala nikog kad se vratim posto mislim da bi me se svi odrekli jer obozavaju mog sadasnjeg decka...Ljudi jako mi je tesko,prosto ne verujem da ovo pisem,ne znam sta da radim,razum govori jedno,ali ja gorim od zelje da budem sa njim,i zivim u toj zemlji,gde ljudi zive vrlo tesko,ali su ipak uvek vedri,veseli i nasmejani,ko je bio tamo,zna o cemu govorim...Tim ljudima je stvarno jako malo ptrebno za srecu,za razliku od nas....Sta da radim?Izvinite sto sam vas udavila,ali ja jednostavno nemam koga da pitam za savet,zato sto bi to bilo strasno,jer imam decka sa kojim sam 6 godina.Tesko je sve ovo... Jednostavno ne znam sta da radim...:( ps. Ako je neko ikad cuo za neki primer,devojka iz Srbije,i decko iz Egipta,bla,bla,bla...Neka napise,kako je sve bilo,i da li se pokajala...

Pa sta da ti kazemo..kako da znamo da nije dosla posle tebe tura turista i da se on nonstop gleda s novom piletinom..u svakom slucaju ova veza ti se gasi 100% pa nemas nista spec da izgubis i probas ostvariti kontakt s muhamedom..al sve mislim da ces se brzo oladiti i da ce ti ovo bili lepo secanje
 
Trebala bi u svojoj životnoj dobi znati da ljetovanja sa životom, pa tako ni s velikim (čak ni manjim) ljubavima nemaju veze, osim ako ideš sa čovjekom svog života. Trebala bi se ohladiti od sebe, od dečka s kojim si šest godina i od Egipćanina, drukčije nećeš moći trezveno i sabrano misliti, i napravit ćeš katastrofu za svoj život. Ne odlazi se u svijet u koji ne pripadaš i koji se doista radikalno razlikuje od ovoga (ničime ih ne možeš promijeniti a oni ti mogu zaista 'zakuhati' život jer si kod njih), jer ljubav ne pobjeđuje ništa i kad je velika, a kamoli ova vaša (kažeš da je). Da on živi negdje u Europi, po europskom životu ma gdje da to je, bilo bi čak jednostavno biti s njime. Ovako je nepremostiv jaz dva svijeta. Dodaš li tome pitanje posla, stanovanja, zavisnosti...nema kraja. Nije moguće da možeš ljetovanjem biti toliko sluđena, da povjeruješ u nešto što nije i udesiš život za sva vremena.
 

Back
Top