Da li Gothic 3.....

Nisam menjao laptop, ovaj je ACER emachines e640, procesor koji sam naveo, ati mobility radeon hd 4250 256 mb, 2 gb ddr3 rama, 250 gb hd... Pa oce raditi ili ne? Uzgred, 32 bit win 7...Aj brzo odgovorite, da znam dal da skidam ili ne...:D
 
Kelt,jel se ovo meni cini ili ti malo malo pa kupis drugi laptop? :lol: :think:

Nznm dal ce raditi....al...preporuka : ako nisi igrao igricu do sad i ako nisi od sorte koja voli tone nad tonama bagova....nemoj da pocinjes,samo ces pokidati zivce. :neutral:

Igrao sam kod druga, i cini mi se da je super, nisam primetio bagove, fenomenalna grafika, ogromna mapa, odlican sistem borbe.....Presao sam assassins creed za nekoliko dana, pa mi treba neki rpg koji ce mi odvuci vise vremena...Mada razmisljam da skinem witchera ili oblivion...:D
 
Igrao sam kod druga, i cini mi se da je super, nisam primetio bagove, fenomenalna grafika, ogromna mapa, odlican sistem borbe.....Presao sam assassins creed za nekoliko dana, pa mi treba neki rpg koji ce mi odvuci vise vremena...Mada razmisljam da skinem witchera ili oblivion...:D

Nisi primetio bugove.... epa to onda mora da je drug zapatchovao to dobro... posto sam ja igrao bez ikakvih patcheva i ne da je bilo bugova....pih. :lol:
glavna misija je da sakupljas neke svete case....na foru sveti gral,samo ih ovde ima 12-13..a one razbacane po celoj zemlji...ja skupio 7-8 a ostatak nisam mogo da nadjem. :lol: ni uz walkthrough...tj ja dodjem tamo i uradim sve kako treba,aaaaaali ti bugovi,nedostatci,sta li su vec... :lol: ili npr kula crnog wizarda..ili tako nesto...obiso mesto naznaceno na mapi jedno 5 puta ukrug uzduz i popreko da je nadjem al nema. :lol: kako bre kula velika ko desetospratnica moze da nestane? :dash::dash::lol:

odlican sistem borbe? :confused: pa kako to???...udarac u levo,udarac u desno,blok! :D toliko. :lol:

mada,ipak...jedina stvar sto kvari Gothic jesu ti bugovi. :confused: ako uspes to da popravis,imas sjajnu igru. :D

...

al bolje skini witchera,mnogo je bolji. :D :D :D
 
Nisi primetio bugove.... epa to onda mora da je drug zapatchovao to dobro... posto sam ja igrao bez ikakvih patcheva i ne da je bilo bugova....pih. :lol:
glavna misija je da sakupljas neke svete case....na foru sveti gral,samo ih ovde ima 12-13..a one razbacane po celoj zemlji...ja skupio 7-8 a ostatak nisam mogo da nadjem. :lol: ni uz walkthrough...tj ja dodjem tamo i uradim sve kako treba,aaaaaali ti bugovi,nedostatci,sta li su vec... :lol: ili npr kula crnog wizarda..ili tako nesto...obiso mesto naznaceno na mapi jedno 5 puta ukrug uzduz i popreko da je nadjem al nema. :lol: kako bre kula velika ko desetospratnica moze da nestane? :dash::dash::lol:

odlican sistem borbe? :confused: pa kako to???...udarac u levo,udarac u desno,blok! :D toliko. :lol:

mada,ipak...jedina stvar sto kvari Gothic jesu ti bugovi. :confused: ako uspes to da popravis,imas sjajnu igru. :D

...

al bolje skini witchera,mnogo je bolji. :D :D :D

Cini mi se da je slaba grafika... Dal ce podrzati gore navedenu konf? ;)
 
Ipak je to starija igrica. Mislim da ces moci da pokrenes i igras igru bez problema, samo dok nije na max out konfu. Btw bagova, kao sto rece Vuk, ima mali zilion, pa bolje to zapacuj kako treba pre nego sto uopste krenes da igras, jer mozes da nadjes na corupted save game u sred igre i posle mozes da se slikas.
 
Cini mi se da je slaba grafika... Dal ce podrzati gore navedenu konf? ;)

Jaooo sry,toliko sam se zaneo sa Gothicom da sam zaboravio da Witcher trazi dosta jaku konfu... :lol:

Pravo da kazem,ne razumem se bas mnogo u kompjutere,sistemske zahteve i sve to,pa nmg bas da ti odgovorim na to.... mada mislim da ce da radi,veoma slabo,al nisam siguran... koja ti je graficka,kolko ram?
sto se tice grafike u Witcheru,preso si se.... ima veoma dobru grafiku. :)

Evo sistemskog zahteva za Witcher-a,pa nek nek ko bolje poznaje pc od mene kaze :

WinXP SP2 / Vista
Intel Pentium 4 2.4 GHz or AMD Athlon 64 +2800
1 GB RAM (WinXP) / 1536 MB (Vista)
128 MB Video RAM with DX9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 support (NVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon 9800 or better)
8.5 GB hard drive space
 
Ipak je to starija igrica. Mislim da ces moci da pokrenes i igras igru bez problema, samo dok nije na max out konfu. Btw bagova, kao sto rece Vuk, ima mali zilion, pa bolje to zapacuj kako treba pre nego sto uopste krenes da igras, jer mozes da nadjes na corupted save game u sred igre i posle mozes da se slikas.

Jaoooo sto mrzim to kad se desi. :dash::dash:

to me zadesilo kad sam igrao Drakensang... doso do pola igre(valjda),snimio,crash nazad na desktop,udjem u igru,load,ku*ac! :dash::dash:
izbaci neki eror pa onda izbaci iz igre...
 
Meni je ocajno radio sada na win 7...imam 2 Gb rama,9600grafiu od 512 mb i quad core 2,2 intel procesor,sto je van svake mere za igru od pre 4 godine...oblivion,takodje iz te godine,lepo radi sa svim ukljucenim detaljima,dok ovaj moram na low,gde lici na sprdnju...zao mi je igre,posto ima potencijal :sad2:

Uzmi onda skini Risen.... isti je ko Gothic,dobra mu je prica,grafika odlicna,ima par baga,al neke sitnice,nista ozbiljno....ja to igram ovih dana i mogu reci da je super! :ok::)
 
Ipak je to starija igrica. Mislim da ces moci da pokrenes i igras igru bez problema, samo dok nije na max out konfu. Btw bagova, kao sto rece Vuk, ima mali zilion, pa bolje to zapacuj kako treba pre nego sto uopste krenes da igras, jer mozes da nadjes na corupted save game u sred igre i posle mozes da se slikas.

Jedan od onih''idem da se besim o gredu''momenti...
 

Back
Top