Veza? :)

veza i za mnogo starije uglavnom podrazumeva
nasilne odlaske na pića, nasilne izlaske gde se niko ne provodi
razmenu 30 bezsadržajnih i besmislenih sms poruka dnevno
pozive (od ženske strane) da se izjada kad je u nekom organskom problemu
sex po želji, uglavnom ofrlje
i eto...
 
veza i za mnogo starije uglavnom podrazumeva
nasilne odlaske na pića, nasilne izlaske gde se niko ne provodi
razmenu 30 bezsadržajnih i besmislenih sms poruka dnevno
pozive (od ženske strane) da se izjada kad je u nekom organskom problemu
sex po želji, uglavnom ofrlje
i eto...

Tako površnu.
To što si opisao, liči na sve, samo ne na vezu.
 
Sumnjam da u teen dobu veza moze da bude nesto vise od susreta, porukica, bleje i tako tih stvari.Mozda padne i neki sex i tu bio kraj desavanjima u teen vezi.
Nisu mladi spremni za neko dublje vezivanje, a i mislim da im ne treba to.
 
Hmm...ovako...dugo razmishljam o ovome...shta ustvari za vas znachi veza u nashim godinama...?Mislim,tinejdzerskim...Opishite malo :)


Pozz :)

znachi, tela bi neshto al ti sve novo, strano, a udarila hormonska potreba, pa shta cesh, ti se tako smuvash s nekim dechkom, malo se dopisujete, malo se vatate, i onda shvatish da ti on nije zanimljiv i nastavish, repeat ciklus, ko u paskalu
 
Znam par parova koji se vec ponasaju kao da su u braku. :roll:

Pitanje, da li mislite da je moguce voleti nekoga posle dva meseca zabavljanja, a vidjali ste se prvih mesec dana, ni toliko, posle vas je daljina razdvojila? da li jemoguce voleti tu osobu, da li postoji ljubav medju njima? Ja ne verujem, ali opet da cujem sta vi mislte.
 
U mladjem teen veze nisu veze, vec cista zayebancija i ispitivanje... obicno pod uticajem drushtva... tipa.. Uuu, sad ce da me muva onaj popularni frajer iz osmog-tri, svi ce da prichaju o nama... ili... Ima da izvatam onu malu prvakinju, i da se posle hvalim ortacima kako sam je u'vatio za sisu... koji sam jeebach.
To su motivi...
A veza ko veza se svodi na sms-ove, telefonske razgovore, relationship status na face-u koji sve to zvanichi, izlasci retko, a upoznavanje decka/devojke josh redje.

Kad si malo stariji, nishta se ne menja, osim ako nisi u medjuvremenu malo sazreo i opametio se, pa znas sta hocesh. Onda su fejs, spejs, fon, kuurac-palac pomocne stavke u vashoj vezi, a vishe se pricha, izlazi, putuje...
Mada je i to uvertira za tip veze koji dolazi kad skroz sazrish i nadjesh osobu po meri....

Elem, moje prvo iskustvo sa devojkom... doshla preko letnjeg raspusta kod sestre... ona 6. ja 7. razred... ona uplashena, ja uplashen (tek sam se usr'o kad sam sazno da joj je sestra moja drugarica iz odeljenja), i samo smo se drzali za ruke i pricali o skoli, i to na njenu inicijativu, jer ja nisam pojma imao sta da pricam, o cemu, kako... :neutral:
Danas vec ne mogu da se zaustavim kad pricam sa devojcicama... :lol:

Tako da... sve to vremenom dodje na svoje mesto... mada su danasnje generacije tinejdzera sve bahatije, perverznije, nazadnije, sve im vishe fali vaspitanja... pa me od takvih nikakve gluposti vishe ni ne chude.
 
Tako da... sve to vremenom dodje na svoje mesto... mada su danasnje generacije tinejdzera sve bahatije, perverznije, nazadnije, sve im vishe fali vaspitanja... pa me od takvih nikakve gluposti vishe ni ne chude.

Vaspitanja im itekako fali, kulturna svest je iz dana u dan bliza dnu, bahatost isplivava na povrsinu munjevitom brzinom, dice se nekim stvarima koje su normalnim ljudima blago receno odvratne, reckaju svoje bivse, takmice se ko ce da ima duzu listu, opijaju se....

Sve su ovo posledice raznih medija, ali u to ne treba ulaziti.

Primetila sam da dosta kukaju, bilo muskarci, bilo devojke kako ne mogu da nadju nekog ozbiljnog, da budu samo sa njim, jer su zaboga "svi/e isti/e".
 

Back
Top