Lav Geršman

Rascep SCG sam i ja predvideo, a jos predvidjam i uskoro odvajanje Vojvodine, a kasnije i Sandzaka... ;) Bolno ali istinito, svi beze od BG-a... Raspadace se jos nasa drzavica sve dok postoji beogradski pasaluk... aj sad malo da me pljujete kako sam protiv BG-a... :D
 
Sta mislite o ovom nasem belom magu i vidovnjaku?

Prevarant i lazov.
Kao i svi ostali vidovnjaci.

Na svu sreci, danas imamo arhive, pa mozemo da citamo sta je doticni izjavljivao pre 10-15 godina - i vidimo kako lupeta.

upravo sam nabavio jednu njegovu knjigu iz 2004. i on je u njoj predvideo nekoliko događaja
koji su se i obistinili,kao npr rascep SCG 2006.

Predvidjanje takvih stvari nije vidovnjastvo.
To se zove politika.
 
Zovu se predvidjanja a ne prorocanstva ili predskazanja.
Predvidjanja u skoro isto ko i nagadjanja.
Covek malo pogresio, ko ce ga kriviti.

ja nikako, obozavam njegove intervjue :zcepanje:

2000. godina

Hoće li biti izbora ove godine?
- Biće. Ali, današnja opozicija neće pobediti! Pobedili bi samo ako bi se svi ujedinili, a to se neće desiti. Vrlo je moguće da će na izborima pobediti neki vojnik, oficir koji će pobediti i očistiti zemlju od kriminala i dovesti sve stvari u najbolji red, pa onda opet raspisati izbore.

http://arhiva.glas-javnosti.rs/arhiva/2000/02/29/srpski/R00022801.shtm
 
Sta mislite o ovom nasem belom magu i vidovnjaku?
upravo sam nabavio jednu njegovu knjigu iz 2004. i on je u njoj predvideo nekoliko događaja koji su se i obistinili,kao npr rascep SCG 2006.

To beli mag ili crni je jedno te isto...

Bilo koji oblik magije dovodi u kontakt sa demonima... (zlim duhovima to su pali andjeli.. ).
 
To beli mag ili crni je jedno te isto...

Bilo koji oblik magije dovodi u kontakt sa demonima... (zlim duhovima to su pali andjeli.. ).
I da i ne. Dok su crnomagicaru demoni sredstvo, za belog je to samo slucajan susret, koji moze da bude i izbegnut. E sad naravno da je ta podela na crne i bele smesna, jer to samo zavisi od trenutne namere.
 

Back
Top