Đoković poklonio milion u humanitarne svrhe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini®

Elita
Poruka
16.801
http://www.sportske.net/vest/tenis/novak-djokovic-donirao-milion-dinara-deci-nase-srbije-25498.html
Ali dinara.
Da li je ovo za osudu i ismevanje ili za pohvalu? Da vidimo.
5 uzmu da niko ne vidi, vrate 2 i kao humanisti su

Ti isti su zaradjivali na muci ljudi.

I sad trebam da poverujem da su oni humani. Kako da ne
fora je u tome da ce preko raznih agencija opet da se vrati u njihove ruke...obican narod nece videti nista od toga....
nikad bogatasi nisu dali nesto a da im se to ne vrati skoro pa dvostruko.............
Pa vi ljudi niste normalni, ako stvarno mislite da su ovi ljudi humanitarci
Kao imaju previse para, pa ce da daju pola
Ili taj novac nije njihov pa se iza tih lica krije jedan veliki "baja" (finansijer) koji samo uzima svoje, ili su se udruzili u zajednicku korporaciju njih nekoliko, kojom ce da kontrolisu, a ovim potezom da navuku ostale majmune da doniraju $$$ da bi bili u istom drustvu. Najverovatnija opcija je pranje $$$ kroz "humanitarne" svrhe.
Nothing is the way it seems.
Јадни ти људи, којима допада богатство тих тајкуна и олигарха. Јадни ти којима помоћ ових змија долази, боље нека беже од ''добротвора'' ко од куге.
То је све рекламирано доброчинство масонерије
Истински добротвори су увек анонимни а не овако рекламирани.

Не будите наивни, ђаво ништа не поклања за џабе, нити његова екипица удељује је воле људе.

Пориви за ова на сва звона ''милосрђа'' су самољубље и славољубље, а не братољубље и меко срце.
Umesto sto ublazuju posledice siromastva, trebaju ljudima da pomognu da izadju iz istog.
Kako??? Za pocetak povecati plate radnicima (time smanjuju i svoj profit), vise voditi racuna o zastiti na radu (jer u mnogim drzavama su radnici potrosna roba).

Korak njihov je dobar ali na duzi rok ne resava problem siromasnih i gladnih u svetu.
Umesto sto nekom das obrok danas (sta ce jesti sutra?), bolje mu je dati posao i platu od koje ce moci da zivi. Kad mu das posao ti si resio njegov problem, a ako mu das obrok nastavljas njegovu agoniju. Sto ne znaci da je lose ako mu das obrok.
Zasto su se obogatili???? Zato sto radnike bedno placaju i zato sto imaju visoke profite.
Neka smanje svoj profiti i taj novac podele radnicima u vidu plata.
U mnogim africkim i azijskim drzavama ljudi rade za plate koje su nekoliko puta manje od onih u Srbiji, a vlasnici kompanija imaju milijarde. O tome ti govorim. Neka povecaju tim radnicima plate, ako vec toliko brinu o ljudima.
bas me briga za đokovica sve to sto je uradio je samo za foliranje .....ja od njega ne zivim nit on od mene.....pored njega je umrlo toliko gladne đece kao i pored mene tako da nije nista bolji....
 

Pa daj ti milion dinara kad si human.

A komentari su jadni da jadniji ne mogu biti. Ispade da je Djokovic neka lopovcina.
Decko je svaki dinar svojim radom stekao,drzava mu nista pomogla nikada nije,i dao je milion dinara u humanitarne svrhe.
Decko je davao pare i Srbima na KiM , kupio ambulantna kola da imaju dole itd.

Sto Djelic ,Vlahovic,Tadic,Dinkic i ostale lopovcine ne daju nesto u humanitarne svrhe. Oni su navikli da samo otimaju i pljackaju a i kad poklanjaju onda poklanjaju tudje a ne svoje.
 
Drugi, mnogo bogatiji narodi su ZAHVALNI kada imaju neko ime tako svetski poznato kao sto je Djokovic...

Oni nista VISE od njega ne traze, on je VEC MNOGO DAO...

A ako zeli da sagradi sportske terene ili pokloni novac stecen u znoju lica svog - onda je vec SVETAC.

A mi smo se izrugivali sa jednim Divcem kada je hteo da ulozi SVOJE PARE u mineralnu vodu Knjaz Milos i sa familijom Djokovic kada je htela da gradi Akademiju sporta ....

Ljudima po kojima SVET JEDINO ZNA DA SRBIJA UOPSTE POSTOJI...

Zbog te MALOGRADJANSTINE i PRIMITIVIZMA ja toplo preporucujem i Divcu i Djokovicu da uzmu BILO KOJE DRUGO DRZAVLJANSTVO.

Ono, ciji ce narod znati da ih CENI i POSTUJE onoliko koliko oni to zasluziju.
 
Drugi, mnogo bogatiji narodi su ZAHVALNI kada imaju neko ime tako svetski poznato kao sto je Djokovic...

Oni nista VISE od njega ne traze, on je VEC MNOGO DAO...

A ako zeli da sagradi sportske terene ili pokloni novac stecen u znoju lica svog - onda je vec SVETAC.

A mi smo se izrugivali sa jednim Divcem kada je hteo da ulozi SVOJE PARE u mineralnu vodu Knjaz Milos i sa familijom Djokovic kada je htela da gradi Akademiju sporta ....

Ljudima po kojima SVET JEDINO ZNA DA SRBIJA UOPSTE POSTOJI...

Zbog te MALOGRADJANSTINE i PRIMITIVIZMA ja toplo preporucujem i Divcu i Djokovicu da uzmu BILO KOJE DRUGO DRZAVLJANSTVO.

Ono, ciji ce narod znati da ih CENI i POSTUJE onoliko koliko oni to zasluziju.

:hahaha:
 


..Не знам само зашто ниси поставио и ове коментаре:?::roll:

• Bravo Novace! Tako treba!

• Ljudi koji ne vole Novaka uvek ce naci razlog da mu zamere, pa cak i kad cini dobra dela, tipa ove donacije. Ne verujem da si ti dao ni tih hiljdadu, jer da svi tako damo po malo ne bi ni bilo gladne dece u Srbiji. NAPRED NOLE!!!

• BRAVO NOVACE TO MOGU SAMO HUMANI LJUDI.RADUJE ME A VERUJEM I CELU NACIJU.VELIKI SI SPORTISTA I VELIKI COVEK BRAVO,JOS JEDNOM I HVALA TI OD SVIH NAS.

итд,...итд.....
 
Фонд Наша Србија је отворен и можете да одете, посетите камп, помогнете деци сами, ако вам-нам ту и тамо падну на памет.
Није то једини новац који овај спортиста, као и сви спортисти донирају, и када знамо и када се о томе не пише. Код нас је ваљда тренд да опљујемо обавезно када нисмо задовољни износом.
 


....и да још ово додам, да те приупитам,..

а ОДАКЛЕ си цитирао те коментаре,...када неких овде УОПШТЕ И НЕМА

http://www.sportske.net/vest/tenis/novak-djokovic-donirao-milion-dinara-deci-nase-srbije-25498.html

.
 
Одакле ти ови цитати:?:


5 uzmu da niko ne vidi, vrate 2 i kao humanisti su


fora je u tome da ce preko raznih agencija opet da se vrati u njihove ruke...obican narod nece videti nista od toga....


nikad bogatasi nisu dali nesto a da im se to ne vrati skoro pa dvostruko.............

Pa vi ljudi niste normalni, ako stvarno mislite da su ovi ljudi humanitarci
Kao imaju previse para, pa ce da daju pola
Ili taj novac nije njihov pa se iza tih lica krije jedan veliki "baja" (finansijer) koji samo uzima svoje, ili su se udruzili u zajednicku korporaciju njih nekoliko, kojom ce da kontrolisu, a ovim potezom da navuku ostale majmune da doniraju $$$ da bi bili u istom drustvu. Najverovatnija opcija je pranje $$$ kroz "humanitarne" svrhe.
Nothing is the way it seems.


Јадни ти људи, којима допада богатство тих тајкуна и олигарха. Јадни ти којима помоћ ових змија долази, боље нека беже од ''добротвора'' ко од куге.

То је све рекламирано доброчинство масонерије
Истински добротвори су увек анонимни а не овако рекламирани.

Не будите наивни, ђаво ништа не поклања за џабе, нити његова екипица удељује је воле људе.

Пориви за ова на сва звона ''милосрђа'' су самољубље и славољубље, а не братољубље и меко срце.

Umesto sto ublazuju posledice siromastva, trebaju ljudima da pomognu da izadju iz istog.
Kako??? Za pocetak povecati plate radnicima (time smanjuju i svoj profit), vise voditi racuna o zastiti na radu (jer u mnogim drzavama su radnici potrosna roba).

Korak njihov je dobar ali na duzi rok ne resava problem siromasnih i gladnih u svetu.
Umesto sto nekom das obrok danas (sta ce jesti sutra?), bolje mu je dati posao i platu od koje ce moci da zivi. Kad mu das posao ti si resio njegov problem, a ako mu das obrok nastavljas njegovu agoniju. Sto ne znaci da je lose ako mu das obrok.


Zasto su se obogatili???? Zato sto radnike bedno placaju i zato sto imaju visoke profite.
Neka smanje svoj profiti i taj novac podele radnicima u vidu plata.
U mnogim africkim i azijskim drzavama ljudi rade za plate koje su nekoliko puta manje od onih u Srbiji, a vlasnici kompanija imaju milijarde. O tome ti govorim. Neka povecaju tim radnicima plate, ako vec toliko brinu o ljudima.


bas me briga za đokovica sve to sto je uradio je samo za foliranje .....ja od njega ne zivim nit on od mene.....pored njega je umrlo toliko gladne đece kao i pored mene tako da nije nista bolji....


ОДАКЛЕ ови цитати:?::?::?:

На линку који си поставио,
http://www.sportske.net/vest/tenis/novak-djokovic-donirao-milion-dinara-deci-nase-srbije-25498.html

их уопште НЕМА!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top