Koliko ste posteni???

Moja sestra je juce nasla 50 evra i vratila vlasnici.:D

Da li biste vi uradili isto? :whistling:

Nravano da bih vratila.Uvek. U osnovnoj školi, moj drug Vlada i ja bili smo dezurni ucenici. Uciteljica koja je sledeci dan trebalo da vodi decu na eksurziju je zaboravila kod nas rokovnik sa svim parama, tj. novac je bila zadnja rata koju su roditelji poslali po deci. Ona je u zurbi otisla i sve ostalo kod nas na stolu. Odmah smo oboje obavestili dezurnog nastavnika i javili unezverenoj zeni da je sve ok, da se ne sekira. Zena malo nije dobila nervni slom, kada je videla da je zaboravila negde toliki novac. Sutradan smo oboje bili javno pohvaljeni i oboje dobili po ogromnu čokoladu. :)
 
Kada vidim novac na ulici, uzimam istog trena.
Nema ti kod mene ni pet ni sest.
Kada vidim da je nekome ispalo, mislim se u sebi : Hajde ti polako, ja sam ti ekoloski nastrojen. Pocistim ja za sobom i tobom sve. :D

Ahaaaaaaaaaaaa babe !!
Volim da kradem babama torbe.
Jednom sam bakutaneru ukrao naduvan novcanik. Imala je samo trista dinara.
Novcanik je bio naduvan zbog slika golih muskaraca. Perverzna neka.
Sutno sam je nogom u dupe. Smrdila mi je patika tri dana. Noga mi je dobila neke cudne gljivice .

A druga bakuta me je uhvatila za ruku, i pokusla da zlostavlja. Rekoh: Ma'n
se baba mene, piletina nije za tebe . Vec pohovna petlovaca.
Dobro, imala je dobre si**, ali kutlave noge j*****. :D Ja ti ne gledam lice. Navucem papirnu kesu, i bambusam do mile volje.
 
Poslednja izmena:
Kada vidim novac na ulici, uzimam istog trena.
Nema ti kod mene ni pet ni sest.
Kada vidim da je nekome ispalo, mislim se u sebi : Hajde ti polako, ja sam ti ekoloski nastrojen. Pocistim ja za sobom i tobom sve. :D

Ahaaaaaaaaaaaa babe !!
Volim da kradem babama torbe.
Jednom sam bakutaneru ukrao naduvan novcanik. Imala je samo trista dinara.
Novcanik je bio naduvan zbog slika golih muskaraca. Perverzna neka.
Sutno sam je nogom u dupe. Smrdila mi je patika tri dana. Noga mi je dobila neke cudne gljivice .

A druga bakuta me je uhvatila za ruku, i pokusla da zlostavlja. Rekoh: Ma'n
se baba mene, piletina nije za tebe . Vec pohovna petlovaca.
Dobro, imala je dobre si**, ali kutlave noge j*****. :D Ja ti ne gledam lice. Navucem papirnu kesu, i bambusam do mile volje.

:zcepanje:
Da mi je tvoj mozak na 2 dana :zcepanje: Napisala bih 5 romana :ok::ok::ok:
 

Back
Top