Ne mogu da verujem

DJ_MaRe:
cvele_kv:
Imam 20 godina,imam devojku koja ima 19 u vezi smo malo jace od 3 godine,sve fenomenalno,skoro idealna veza,drzim je ko malo vode na dlanu,planovi za buducnost,jos malo i verovatno bi bilo i veridbe,kad odjedanput ona nesto namrstena,ja je pitam sta ti je,nece da kaze,malo ubedjivanja,i posalje ona meni poruku da je neko tamo reko njenoj majci da ja nisam srbin,i da je ona zbog toga strasno razocarana i da raskida samnom,od jedanput bez ikakve provere dal je to istina ili ne znam bilo sta.Ja odem pitam njenu majku ko je to reko i sta je to bilo,ona meni slozi pricu kako nije vazno ko je to reko i da oni preko toga ne mogu da predju,meni i dalje nista nije jasno,preko cega da se predje,ja koliko znam o svojoj porodici unazad nekih 5 kolena svi su rodjeni ili u Kraljevu ili u Beogradu,sva prezimena se zavrsavaju na -vic.U Kraljevu za vreme drugog svetskog rata su mi streljani i pradeda i cukundeda,koji su kako u crkvenoj arhivi pise vazili za vrlo ugledne gradjane.I posle neka budala kaze da nisam Srbin i sve mi se srusi za jedan dan.
I sad ja vas pitam dal je ovo moguce,jer ja jos uvek ne mogu da se opasuljim i shvatim sta mi se desilo.
Hvala
ma teraj bre u k*rac i nju i njenu majku... iako sam srbin, namerno bih u toj situaciji stao pred njenu maju i rekao "ja sam (npr.) Albanac :shock: , i sta sad!!!!!!", pa ne zivimo bre u srednjem veku pa da trampimo cerku za dva cebeta i kravu, ili da gledamo koje je nacionalnosti decko!!
A to sto ti je devojka priredila tako nesto posle 3 godine, samo u stvari pokazuje kolika je kuchka... kao sto rekoh na pocetku, teraj sve takve budale u k*rac... ne treba ti to... :?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
GDE NADJE BAS CEBE I KRAVE.... :lol: :lol:
 
cvele_kv:
...ali mi je krivo sta sam sve pretrpeo zbog nje i cega sam se sve odreko da bi bila srecna i tako da mi se vrati...
Nema sta da ti bude krivo, ti si dao sve od sebe, a ona ti je tako uzvratila :roll:
Ona je mnogo vise izgubila, jednom ce joj mozda doci iz dupeta u glavu, u svakom slucaju suvise kasno...

Ma samo opusteno, ima jos puno devojaka oko kojih se vredi truditi :D
 
moguce je, moguce...ja sam rodjen u beogradu i ceo zivot zivim ovde. otac mi se rodio u hrvatskoj ali je od 11 godine ziveo isto u beogradu.majka mi je srpkinja. roditelji mojih devojaka su takve psovke i vredjanja govorili, koje sam ja od njih saznavao...da se meni dizala kosa na glavi.cak su me i na slavu zvali! pa mi se smeskaju a kladim se da pljune u tanjir pre nego mi ga donese pa sam ja slao devojku sa njim da gleda...kada odem u hrvatsku kod oca, koji nije vise mogao da izdrzi ovde, dobijam pogrde da sam cetnik.ovde sam inace ustasa.
cak sam i isteran sa foruma automobilizam posto mi je jedna osoba rekla da se nosim u hrvatsku.vrlo brzo su svi izglasali da budem proteran i da mi se sve poruke izbrisu zato sto psujem.a psovki nigde...
ovde su ljudi jako primitivni...cim ti je prezime malo drugacije...odmah se covek etiketira.nacionalizam je vrlina glupaka...potice velikim delom i iz porodice(kucno vaspitanje).
tako da...nije ona vredna tebe. mozes ti i bolje. sigurno vredis vise.... :wink:
 
cvele_kv:
Ljudi hvala na podrsci,jesam ja to oterao i za mene vise ne postoje,ali mi je krivo sta sam sve pretrpeo zbog nje i cega sam se sve odreko da bi bila srecna i tako da mi se vrati a stvarno nemam nikakve veze ni sa jednom drugom nacijom osim srpskom,al ko sto neko rece zivot ide dalje.
Pozdrav svima i jos jednom hvala na podrsci.
Budi srećan što se to uopšte desilo! I to u 20-toj!
Ma sjajno si prošao! :wink:
 
Javi ti njenoj mami, ali da bude diskretna, da verovatno nije nista, ali da treba "i ona da se pregleda...", jer si i ti radio "neke" analize. Samo to. :twisted: :twisted:

Naravno, ako te vec "poducavam" izaberi momenat:

1. Kada nisu u mogucnosti da je kontaktiraju na duze vreme,
2. Kada je tek stigla na more/planinu/ostrva/Egipat/...
3. kombinuj...

Naravno, svima pricaj kako si tek sada "shvatio" neka njena ponasanja, kada si joj malo bolje upoznao i babu - povrh majke, ali da nije u redu da pricas...

....

Ma sto se mi zamaramo sa budalama - uzivaj: fine i normalne devojke ce te vec same naci...
 
Jednostavno ne mogu da verujem da je zbog toga raskinula,..nije mi samo jasno kako to da nije znala sta si i ko si sve do sada? P aza te 3 godine mogla je da zna skoro sve o tebi da je htela nije mi jasno sta izigrava odjednom?! :?
Mislim da je tu jos nesto vise umesano a ne samo to.
Drz' :D se uz tebe sam!!!
 
Samanth@:
Jednostavno ne mogu da verujem da je zbog toga raskinula,..nije mi samo jasno kako to da nije znala sta si i ko si sve do sada? P aza te 3 godine mogla je da zna skoro sve o tebi da je htela nije mi jasno sta izigrava odjednom?! :?
Mislim da je tu jos nesto vise umesano a ne samo to.
Drz' :D se uz tebe sam!!!

Ja ne mogu da verujem da ti i jos neki verujete da je ona raskinula zbog toga! Sto se primate!
To je samo fora kako da ga ostavi kao u onom vicu:

Vuk maltretirao zeku.
Ovaj se zalio medi a medo mu rece kako nema razloga da prebije vuka.
Pa reci mu da ne nosi kapu-rece zeko!
Medo naleti na vuka i prebi ga sto ne nosi kapu.
Vuk nastavi da maltretira zeku i ovaj se opet obrati medi.
Pa sta sad da mu trazim - upita meda.
Trazi mu cigaru ako ti da sa filterom ti trazi bez-rece zeko.
Ali to cula lija pa brzo ode kod vuka i isprica mu sve sto je cula.
Vuk uze jednu cigaru sa filterom i jednu bez.
Naleti na medu koji mu zatrazi cigaru.
Ovaj mu ponudi sa i bez filtera a na to ce medo
"A NEMAS KAPU" i opet prebi vuka

Nego pamet u glavu i teraj ti to sto dalje, dobro je kad se to desilo dok si jos mlad. :wink:
 
ace:
Samanth@:
Jednostavno ne mogu da verujem da je zbog toga raskinula,..nije mi samo jasno kako to da nije znala sta si i ko si sve do sada? P aza te 3 godine mogla je da zna skoro sve o tebi da je htela nije mi jasno sta izigrava odjednom?! :?
Mislim da je tu jos nesto vise umesano a ne samo to.
Drz' :D se uz tebe sam!!!

Ja ne mogu da verujem da ti i jos neki verujete da je ona raskinula zbog toga! Sto se primate!
To je samo fora kako da ga ostavi kao u onom vicu:

Vuk maltretirao zeku.
Ovaj se zalio medi a medo mu rece kako nema razloga da prebije vuka.
Pa reci mu da ne nosi kapu-rece zeko!
Medo naleti na vuka i prebi ga sto ne nosi kapu.
Vuk nastavi da maltretira zeku i ovaj se opet obrati medi.
Pa sta sad da mu trazim - upita meda.
Trazi mu cigaru ako ti da sa filterom ti trazi bez-rece zeko.
Ali to cula lija pa brzo ode kod vuka i isprica mu sve sto je cula.
Vuk uze jednu cigaru sa filterom i jednu bez.
Naleti na medu koji mu zatrazi cigaru.
Ovaj mu ponudi sa i bez filtera a na to ce medo
"A NEMAS KAPU" i opet prebi vuka

Nego pamet u glavu i teraj ti to sto dalje, dobro je kad se to desilo dok si jos mlad. :wink:


I ja mislim da je nesto drugo u pitanju,ali ne shvatam zasto onda nije rekla takva i takva je stvar i gotovo,nego mesa i majku,oca i celu porodicu u njen raskid samnom.A u sustini njeni jesu veoma zatucani i staromodni,tako da su se lako primili na to sto su culi,mene kopka sto barem nisu dosli da me pitaju jel istina to,nego odma digli frku.
 

Back
Top