Kleo za Srbiju- da ili ne?

Kleo u reprezentaciji Srbije?

  • Da

  • Ne

  • Ravnodusan sam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

dulebass

Domaćin
Poruka
3.337
Da li smatrate da Kleu treba dati drzavljanstvo? Zasto da, a zasto ne? Ja sam za. Ukratko, nisam "poleteo" zbog njegovih dobrih igara na pocetku ove sezone. Kad je Rilu prosle godine dao onaj gol makazicama, tada smo svi bili za, jer smo bili pod utiskom. Sada je proslo godinu dana, smatram da je jos napredovao, i da hladne glave mogu da kazem da!
 
Molim one koji su glasali za NE da obrazloze. Nadam se da nisu u pitanju klinacke fore, odnosno da je to zato sto smo mi "cista rasa" i ne treba nam stranac u reprezentaciji, i zato sto je omrazen u ocima zvezdasa. Savrseno je nebitno za koga igra kada je u pitanju reprezentacija.
 
Molim one koji su glasali za NE da obrazloze. Nadam se da nisu u pitanju klinacke fore, odnosno da je to zato sto smo mi "cista rasa" i ne treba nam stranac u reprezentaciji, i zato sto je omrazen u ocima zvezdasa. Savrseno je nebitno za koga igra kada je u pitanju reprezentacija.

Trebao si javnu anketu da stavis.

Stranci u reprezentaciji su postali uobicajena pojava, a i skripimo na poziciji napadaca, tako da nemam nista protiv. Iako sam Zvezdas nije mi omrazen, vec su mi omrazeni oni koji su ga oterali.
 
Molim one koji su glasali za NE da obrazloze. Nadam se da nisu u pitanju klinacke fore, odnosno da je to zato sto smo mi "cista rasa" i ne treba nam stranac u reprezentaciji, i zato sto je omrazen u ocima zvezdasa. Savrseno je nebitno za koga igra kada je u pitanju reprezentacija.

Ja sam glasao za ne, jer smatram da nam nista posebno ne bi znacio, mi i ovako nista ne postizemo s ovim timom, jedan igrac manje vise nam nista ne znaci... E sad, igrac ekstra klase bi svakako znacio al Kleo to nije inace ne bi igrao u Partizanu... Ono sto nama treba je da ne otpuste Antica i treba nam organizator igre i vodja na terenu tj ono sto je nekad Piksi bio, treba nam covek koji uvek zna sta ce da uradi sa loptom... Prvo to, pa tek onda napadaci... Sta vredi imati klasnog napadaca ako nema ko da mu distribuira lopte?
Znaci, moze Kleo da dodje ali nece ekipa nista bolje igrati zbog njega ali se slazem da nam treba pojacanje na poziciji napadaca... Ali organizator igre je najbitniji... Videli ste kako je pre Francuska igrala sa Zidanom i kako sada igra bez njega i sa trenerom debilom (sad su ga otpustili valjda tj nadam se)...

Eto. Obrazlozeno. :mrgreen:
 
Nemoguce je da Kleo igra za Srbiju zato sto nije odigrao 3 sezone u nasoj ligi (odigrao je 2,po jednu za Partizan i Zvezdu) a kako stvari stoje nece se ni zavrsiti sezona a on ce napustiti Humsku.Po drugom uslovu a ni to ne ispunjava nema ni 1% srpske krvi,sem ako ovi iz naseg saveza ne pronadju da mu se pra-baba tycala sa srbinom pre 100 godina,a inace imamo dosta boljih napadaca od njega a srbi su.
 
Trebao si javnu anketu da stavis.

Stranci u reprezentaciji su postali uobicajena pojava, a i skripimo na poziciji napadaca, tako da nemam nista protiv. Iako sam Zvezdas nije mi omrazen, vec su mi omrazeni oni koji su ga oterali.

Prvi put otvaram temu sa anketom, nisam ni video gde se to podesava.


@kajzerih- To volim da cujem. Obrazlozenje :) Apsolutno se slazem da nam treba desetka, vodja. Ali nam treba i golgeter koji igra i glavom i nogom. Nesto kao Klose ili Forlan. Da konacno pocnemo da igramo sa jednim pravim spicem, i dva krila. Da se ne gomilaju razni Lazovici, Pantelici Zigici... Znas da imas Klea, i Mrdju na klupi, eventualno neko iz mlade kao treci, mozda Kaludjerovic, Sulejmani (mada je on meni vise krilo).
 
Nemoguce je da Kleo igra za Srbiju zato sto nije odigrao 3 sezone u nasoj ligi (odigrao je 2,po jednu za Partizan i Zvezdu) a kako stvari stoje nece se ni zavrsiti sezona a on ce napustiti Humsku.Po drugom uslovu a ni to ne ispunjava nema ni 1% srpske krvi,sem ako ovi iz naseg saveza ne pronadju da mu se pra-baba tycala sa srbinom pre 100 godina,a inace imamo dosta boljih napadaca od njega a srbi su.

Navedi mi samo jednog, i ja sam zahvalan.
 
Ja mislim da nam, pored poglavica dveju levih nogu Pantelica, Zigica i Lazovica, Kleo nam je veoma potreban. Ima solidan pregled terena, ne davi sa loptom (ili doda iz prvog kontakta ili sutira), i sto je najbitnije, zna da sutne loptu.

Za razliku od njega Pantelica loptu ne zna ni da primi (pogledajte samo mec sa Ganom kada je posle slobodnjaka nonsalantno pustio loptu da ode u gol aut), Lazovic se trudi ali je veoma prgav i samo je pitanje vremena kad ce da dobije crveni, dok jadan Zigic, na njega se uvek lepe bar 2 igraca i kao usamljeni spic je beskoristan. O Mrdji necu ni da pricam posto on sa klupe sjahat nece.
 
Dva totalno razlicita tipa igraca. Govorimo o devetki, golgeteru. Lane ionako u reprezentaciji igra krilo.


Da ali njegova prava pozicija je spic igrac a ne levi vezni,na toj poziciji je i debitovo u reprezentaciji kod Klementea ako se secas protiv Finske kad je na debiju dao gol.Antic ga je prebacio levo ali mislim da je najopasniji u napadu,poziciji u kojoj je igrao u Liverpulu na pripremnom mecu.
ST Jovanovic :per:
Trazio si jednog a recicu ti ih jos:Zigic,Lazovic,Pantelic,Mrdja,Kaludjerovic,Lekic... :rtfm:
 
Da ali njegova prava pozicija je spic igrac a ne levi vezni,na toj poziciji je i debitovo u reprezentaciji kod Klementea ako se secas protiv Finske kad je na debiju dao gol.Antic ga je prebacio levo ali mislim da je najopasniji u napadu,poziciji u kojoj je igrao u Liverpulu na pripremnom mecu.
ST Jovanovic :per:
Trazio si jednog a recicu ti ih jos:Zigic,Lazovic,Pantelic,Mrdja,Kaludjerovic,Lekic... :rtfm:

Nisam mislio da nabrajas SVE napadace, vec bolje :) Ako su oni bolji... Zigic, Pantelic, Lazovic su ispuseni, Kaludjerovic je nada, daleko je od Klea trenutno, Lekic je na nivou Mirosavljevica, Mrdja je losiji, ali je blizu.

Sto se tice Laneta, u pravu si da mu je primarna pozicija ST, ali je on za moderan fudbal previse mekan za devetku. On moze da igra u napadu samo ako igramo (kao sto igramo) sa dva napadaca. Tandem Lane- Kleo :)
 
moj odgovor je ne
Kleo se nije video prosle godine u Evropi, napunio je Ril i onda truba
spor je, nije dovoljno jak u duelu, nema prodor, ima tehniku, dosta dobar sut i solidan skok
nije on nista bolji od Zigica, Mrdje, a Kaludjerovic ima potencijala da bude bolji od njega
pre bi ja zvao ovako matorog Moa u reprezentaciju, ali on je vec igrao za Portugal jedan il dva meca tako da ne moze

.
Za razliku od njega Pantelica loptu ne zna ni da primi (pogledajte samo mec sa Ganom kada je posle slobodnjaka nonsalantno pustio loptu da ode u gol aut), Lazovic se trudi ali je veoma prgav i samo je pitanje vremena kad ce da dobije crveni, dok jadan Zigic, na njega se uvek lepe bar 2 igraca i kao usamljeni spic je beskoristan. O Mrdji necu ni da pricam posto on sa klupe sjahat nece.

degenerik :confused:i jos siri ruke i kaze "nisam mogao", a Ganjani ga ostavili samog, na 3 metra nigde nijdenog protivnickog igraca
 
Ako hoce, nek' uzme, sto da ne. E sad, da li je on bas za reprezentaciju . . . To ce se najbolje videti ako Partizan upadne u grupnu fazu Lige Sampiona ili Lige Evrope. Ako i tamo, ozbiljnijim ekipama bude davao golove k'o sto ih je davao dosad u kvalifikacijama, to ce biti pravi dokaz njegovog kvaliteta. A ne izivljavanje nad nasim jadnicima (mislim na vecinu klubova u JSL) i nad nekakvim Pjunikom i HJK-om.
 
Pa sigurno je bolji od Pantelije, niko živ ga neće, lepo što se on krsti i peva himnu, ali on na 20 utakmica reprezentacije da dva gola.
A ako hoće, zašto ne bi Kleu dali državljanstvo ? Više se bori u Partizanu od većine domaćih igrača.
 
Ja sam glasao ne. Ne trebaju nam naturalizovani igraci koji ne igraju srcem za Srbiju. Ne zna rec srpskog jezika, ne zna himnu, ne poznaje istoriju naroda i nema osecaj pripadnosti Srpskom narodu. Zasto bih navijao za nekog takvog? Klub je jedno ali reprezentacija je svetinja i tamo igraju samo najbolji iz nase zemlje.
Smatram da je odlican igrac ali nije igrac ekstra klase kakve vec imamo u reprezentaciji. Ne trebaju nam solidni i prinauceni igraci koji ce zauzimati mesta novim supertalentima koje nasa zemlja ima koliko hoces. Pitanje je vremena kada ce iskociti novi Kacar, Sulejmani, Ljajic a zabetonirati mesto nekom naturalizovanom liku koji je tu samo zbog para ili dobrog transfera... neka hvala!
Mozda su mi razlozi glupi ali to su moji stavovi. Ovo su samo nekoliko stvari koje sam se setio a mrzi me da pisem dalje, ima jos puno toga.
 

Back
Top