Blic: Svi predsednici SAD rođaci Engleskog kralja

Swerdlow

Primećen član
Poruka
610
Najnovija vest koja potvrdjuje teoriju da jedna te ista loza vlada odavno:

Obama rođak svim predsednicima SAD i svi potiču od Engleskog kralja!!!

LOZA - Svi osim jednog, od ukupno 44 američka predsednika, potomci su engleskog kralja Jovana bez zemlje i njegovog brata Ričarda Lavlje srce iz 12. veka, otkrila je Bridže Eni d'Avinjon iz Kalifornije proučivši više od pola miliona imena. Ona je uporedo analizirala „prve porodice” sa ženske i s muške strane, od Džordža Vašingtona (1732-1799), pa sve do Baraka Obame. - Mildred Rid je prva baka Džordža Vašingtona i 10. prabaka Baraka Obame...

http://www.naslovi.net/2010-08-03/2...sad-i-svi-poticu-od-jovana-bez-zemlje/1895433

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/201165/Svi-predsednici-SAD-rodjaci-kralja-Dzona-Laklanda

http://www.rtv.rs/sr_lat/magazin/svi-predsednici-sad---rodjaci_204050.html[/QUOTE]

Sad ispade da je Dejvid Ajk ipak u pravu :think:
 
Šta misliš, kolika je šansa da dvojica ljudi u Srbiji imaju zajedničkog prětka do 10. kolěna, a kamoli do 30-tog kolena (12. věk)?
pa nije to slucajno sto ovi anglosaksnoci imaju zajednickog pretka, namerno su se medjusobno ukrstali da bi ta specificna genetska struktura bila konstanto na vlasti. Uostalom to Ajk prica vec 15 godina a evo sada se i dokazalo.
 
Poslednja izmena:
naravno da jeste, lepo ti kazem da su ovi imali interes da cuvaju tu svoju lozu, dok su za ovo sto si ti pitao nije bilo ni interesa ni mogucnosti, niti to ima veze sa ovim. Uostalom Karadjordjevic je isto njihova loza.

Naravno da nije.

Ovo je odgovor:

Svako od nas ima dvoje bioloških roditelja, četvoro baba i deda, osmoro prababa i pradeda itd.

To znači da, pod uslovom da nema srodničkih veza) ja u desetom kolenu imam 2[SUP]10[/SUP] odnosno 1024 pretka u 30-tom kolenu (što je otprilike generacijaska udaljenost do 12. veka ili do Jovana bez zemlje) imam 2[SUP]30[/SUP] = 1.073.741.824, dakle milijardu predaka. Budući da danas na srpskom prostoru živi oko 10 miliona ljudi, a da ih je na tom istom prostoru kroz srednji vek živelo možda 2-4 miliona to znači da je pool mojih predaka morao biti između 100 i 500 puta manji od onog koji je bez ikakvog srodstva u tih 30 generacija.


To znači da je verovatnoća da smo u 30-tom kolenu svi na srpskim prostorima rođaci, a imajući u vidu i stalne migracije, gotovo 100-postotna.
 
Danas ima Amerikanaca 200 miliona, ali koliko ih je bilo u 12. veku? :lol:

U pitanju je obična demonstracija ljudske gluposti a ne vest .Svako bi od nas imao milijardu i 70 miliona 30-tih prababa i pradeda da ne postoji srodničko ukrštanje, pa umesto geometrijskog širenja naše porodično stablo nakon pete generacije polako počinje da slabi u širenju dok na jednom ne počne da stagnira u širini, a katkad i da se sužava.

To znači da je veoma visoka verovatnoća - takođe gotovo 100%-tna - da svi predsednici, svi advokati, svi pisci, svi novinari, svi pevači, svi učitelji i svi potpredsednici itd. u Americi do 30-tog kolena imaju makar jednog zajedničkog pretka.
 

Back
Top