"Elitni" turizam u Crnoj Gori: turiste sa balonima salju na cisterne po vodu

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.245
26. 07 - Voda na izvorištu Škurda u Tabačini juče u popodnevnim satima se povukla, a izvorište Orahovac je potpuno zaslanilo, pa će se vodosnabdjevanje u kotorskoj opštini danas obavljati improvizovano, statičnim i pokretnim cistijernama.

Statične cistijerne sa pitkom vodom biće postavljene u Novom naselju Škaljari, zatim na Muu, Prčanju, Stolivu, Orahovcu, Dražin vrtu, Perastu i Risnu.

Vodosnabdjevanje autocistijernom za područje Starog grada biće u terminima od 8 do 9 sati ujutro i od 14 do 15 popodne.

Plagenti će vodu cistijernama dobijati od 9 do 10 sati i od 15 do 16 sati, Auto kamp od 10 do 11 i od 16 do 17 sati, naselje Sveti Stasije od 11 do 12 i od 17 do 18 sati.

Ljutu će vodom autocistijerne sanabdjevati od 12 do 13 sati i od 18 do 19, u gornjim Škaljarima cistijerne sa vodom će dolaziti od 13 do 14 i od 19 do 20 sati, u Morinju od 11 do 12, a u Kostanjici i Lipcima od 12 do 13 sati.

Slana voda koja je trenutno u sistemu isključena je za Stari grad, Dobrotu 1 i 2, i Ljutu do 20 sati kako bi se preusmjerila prema Orahovcu, Risnu, Muu, Prčanju i Stolivu.

http://skalaradio.com/sh/1622/10/58460/

-------------------------

Sta ti je "elitni" crnogorski turizam :hahaha:

More ti na plazi, more ti u cesmi - TO BRE NEMA NIGDE, a po pijacu vodu ides natovaren balonima po par km pesaka :rotf:

AJD MI NADJITE TO U TURISTICKOJ PONUDI EGIPTA, GRCKE, TURSKE, SPANIJE, ITALIJE AKO MOZETE :rtfm:

NEMA BATO - ZNA SE GDE JE NAJELITNIJE :hahaha:
 
Ko jos danas pije vodu
a045.gif
 
To je rekreacija fitnes and welnes turizam , to je sada najpopularnije u svetu .

to je ko onaj turizam mazohisticki sto ljudi placaju da ih maltretiraju kinje , biju, dok rade kao konji na nekom seoskom domacinstvu :mrgreen:

kazem ja - "samo za elitu" :mrgreen:

Mada se to ipak ne moze meriti sa turistickom ponudom Somalije :mrgreen:

Turisti plaćaju 3.500 funti da bi ubijali

pirati.jpg


Krvožedni ruski turisti plaćaju 3.500 funti kako bi se pridružili piratsko-krstaškom brodu ubica.

Oni se ukrcavaju na privatne jahte u tajnosti, naoružani do zuba granatama, mitraljezima AK47 i raketama.

Potom lagano krstare između Đibutija u Somaliji do Mombasa u Keniji u nadi da će privući pažnju pirata.

Kada naiđu na njih, ruski turisti i trupe bivših specijalaca koji plove sa njima otvaraju vatru.

Jedriličar Vladimir Mironov je za njih rekao: Oni su gori od pirata- oni plaćaju da bi ubijali!”
 
to je ko onaj turizam mazohisticki sto ljudi placaju da ih maltretiraju kinje , biju, dok rade kao konji na nekom seoskom domacinstvu :mrgreen:

kazem ja - "samo za elitu" :mrgreen:

Mada se to ipak ne moze meriti sa turistickom ponudom Somalije :mrgreen:

Turisti plaćaju 3.500 funti da bi ubijali

pirati.jpg


Krvožedni ruski turisti plaćaju 3.500 funti kako bi se pridružili piratsko-krstaškom brodu ubica.

Oni se ukrcavaju na privatne jahte u tajnosti, naoružani do zuba granatama, mitraljezima AK47 i raketama.

Potom lagano krstare između Đibutija u Somaliji do Mombasa u Keniji u nadi da će privući pažnju pirata.

Kada naiđu na njih, ruski turisti i trupe bivših specijalaca koji plove sa njima otvaraju vatru.

Jedriličar Vladimir Mironov je za njih rekao: Oni su gori od pirata- oni plaćaju da bi ubijali!”

:hahaha::hahaha::hahaha:nemoj vise molim te........
 
Ko će se normalan tuširati na moru??? :hahaha:

Inače, vratih se iz CG pre par dana. Tamo gde sam bio ( 15 km od Kotora) je situacija sa vodom bila ok, tj. vode je bilo. U Kotoru i okolnim mestima nije.

a jes bio u risan ?perasT?đe?il na drugu stranu obale,,,
ja imam kucu u kotor i trenutno sam tamo a voda je na cesmu bljutava al je ima mada je prije neki dan bila nestala na jedan i po dan....
 
Ko će se normalan tuširati na moru??? :hahaha:

Inače, vratih se iz CG pre par dana. Tamo gde sam bio ( 15 km od Kotora) je situacija sa vodom bila ok, tj. vode je bilo. U Kotoru i okolnim mestima nije.

Secam se da je na ulazu u Kotor kod onog tunela bio mali izvor sa odlicnom pitkom vodom. Kaze mi ortak da su i to skinuli. Koje dileje sunce ti ybm :hahaha::rotf::hahaha:
 
То што Црна Гора већ деценијама тако "успешно" решава проблем водоснабдевања у приморју ме још чвршће држи убеђењу да смо ми ЈЕДАН те исти народ!

evo jos par dana i sprovest ce vodu iz skadra...ali ta voda je toliko prljava,zagađena da bi radije pio morsku tako da mislim da je bolje da je nema nego da nas truju sa tim otrovom iz skadra....
 

Back
Top