najbolji FPS

Crysis najbolji FPS? Haha.

Po meni je najbolji Call of Duty 2. On je bio savrsen. I Doom 3 nije los. Od novijih igrica bih najverovatnije rekao MW2, ali nije nista posebno, a posto nemamo neki sirok spektar izbora...(mislim od ovih novijih)
Bad Company me totalno razocarao. Zeljno iscekujem Medal of honor.
 
Imam pitanje za vas. Po cemu je MW2 dobra igrica osim grafike. Prica je super, ali je mnogo kratka(multiplejer ne racunam posto ne igram), a gejmplej je preslikan iz MW1.
Tako da ne razumem kako vam je to najbolji FPS. Nema logike. Igrica je zesce zabavna, ali ni blizu najboljem.
 
Kampanja je kratka,ali dobre su one dodatne misije ( denied ops ili spec ops ) tako nesto...ne mogu da se setim tacnog naziva,i mnogo se igra multiplay online...tok BC2 se igrala malo u pocetku...sada se mnogo slabije igra online.
 
msm MW2 je sranje po cemo se razlikuje od 1...ne kontam malo grafika bolja msm nigdje veze a svi se za nju zapalili pogledaj gameplay crysis 2 da vidis kako metci lete..izlazi 2011
 
msm MW2 je sranje po cemo se razlikuje od 1...ne kontam malo grafika bolja msm nigdje veze a svi se za nju zapalili pogledaj gameplay crysis 2 da vidis kako metci lete..izlazi 2011

Kako mozes da poredis grafiku iz Crysis 2 sa MW2,kad igrica jos nije ni izasla...sve dok se ne isproba crysis 2 ne moze ovde da udje u izbor za najbolji FPS.

Ko zna sta ce da bude sa igricom do kraja 2011,mozda je s*ebu ko sto su uradili sa Far cry 2...far cry 1 je odlicna legendarna igrica...2 deo far cry nije za k...jedino sto ima bolju grafiku u odnosu na drugi.
Prvi deo sam presao 4-5 puta far cry,drugi sam poceo i na cetvrtini igrice je izbrisao i nikad je vise nisam startovao. Mozda tako urade i sa Crysis 2.

Uostalom do 2011 ima da izbace jos i novi battlefield i call of duty...
 
vidi on je nemogu upropastit,cekaju jos malo da ljudi nabubaju graficke karte i ram da bi mogli instalirat igricu..a sto se tice grafike msm da je to gotova prica....oni 100000% tvrde da ce biti najbolja do sada vidjena grafika samo me brine sti izlazi i za konzole
 
Wolfenstein ,sve ostalo su kopija iste

Nadam se da mislis na Return to casttle Wolfenstein?

@manux: Decak, najbolji FPS se nikako ne gleda po grafici. Grafika je najmanje bitan faktor. Gejmplej je srz.

@Stari cups: FPS-frames per second :D

Upravo to...gameplay je najvazniji...

FPS znaci i "frames per second" i "first person shooter",ali u ovoj temi se misli na "first person shooter" :D
 
hahaah vi ste smjesni pa jeste vidjeli gameplay crysis 2 msm sama prica je odlicna dok su u prijasnjem crysisu price bile krs ali mi se svidjelo....predlazem youtube da pogledate(gameplay crysis2) i onda recite nesto...
 
Ma koji crni Crysis 2...do tada ima da izadje jos par igrica koje ima da ga zgaze+pitanje da li ce uopste da izadje 2011...ko zna koliko ce da ga odlazu...nabudzili mu efekte i grafiku,pa se plase da ako sada izbace da nece niko da kupuje zbog zahtevnosti...uplasili se da ne prodju kao sa prvim delom...lol

Ali da se mi fokusiramo na nove igrice sto samo sto nisu izasle.

Medal of honor:


Call of duty: Black ops

 
Poslednja izmena:

Back
Top