najbolji FPS

Rekoh vec. Sve nade polazem u ovaj novi Medal Of Honor. Ako mu ovo ne vrati predjasnu slavu, nista nece.
Secam se kad sam pikao pacific assault. Uf kako je dobro bilo.

Btw opet kazem

@manux: Kako mozes da zakljucis da je gejmplej dobar iz videa. Igra cak nije izasla.
I da te pitam. Da li znas uopste sta je gejmplej.
 
Rekoh vec. Sve nade polazem u ovaj novi Medal Of Honor. Ako mu ovo ne vrati predjasnu slavu, nista nece.
Secam se kad sam pikao pacific assault. Uf kako je dobro bilo.

Btw opet kazem

@manux: Kako mozes da zakljucis da je gejmplej dobar iz videa. Igra cak nije izasla.
I da te pitam. Da li znas uopste sta je gejmplej.

hahahahah....:rotf::rotf: sryy za spam
 
a sto si rekao gameplay nemogu iz video zakljucit pa brate pogledo sam 20 klipova.....

neznam mozda nisi ljubitelj tih neki vanzemaljaca ali brate meni je igrica wrh,a na tvici metci na sve strane,grafika je fenomenalna,(ima nekih detalja da ti se pameet okrene).... to je ono sto sma mogao iz klipa zakljucit..
 
@Manux: Da li ti razumes sta ti pricam. Ne mozes da zakljucis kakav je gejmplej, a pogotovo ne Grafika iz tih videa. Zato sto se to doradjuje u studiju pre izbacivanja. Kada bi sada izbacili krajsis, mislis da bi stvarno to tako izgledalo?

Gejmplej tek mozes da osetis kada sam zaigras igru. I nisi mi odgovorio na pitanje.
 
Ma koji crni Crysis 2...do tada ima da izadje jos par igrica koje ima da ga zgaze+pitanje da li ce uopste da izadje 2011...ko zna koliko ce da ga odlazu...nabudzili mu efekte i grafiku,pa se plase da ako sada izbace da nece niko da kupuje zbog zahtevnosti...uplasili se da ne prodju kao sa prvim delom...lol

Ali da se mi fokusiramo na nove igrice sto samo sto nisu izasle.

Medal of honor:


Call of duty: Black ops


koliko se izmenio ja jos igram CoD2 multiplayer :D
 
hvala "poznalce za igrice",,,

ali ipak ostajem pri isTom CRYSIS,a ko je rekao da je meni crysis 2 najbolji fps ja sam reko crysis,a vi sto nevolite te futuristicke igre to je vasa stvar igraj cod2..hahaahah oplakah...cod2 nije los ali toliko boljih igrica ima msm
 
kao prvo, nisam nikakav "poznalac za igrice", ali ako vec pominjes rec gejmplej trebao bi da znas sta ista ta rec znaci. A ne da se rugas. A ako ne znas sta to znaci, kako mozes da procenis koji je najbolji FPS? Po letecim metcima? Crysis nije klasicna futuristicka igra. A COD2 je bio najbolji suter tada kada je bio. A ti ne mozes da poredis COD2 i CODMW2 jer je to potpuno razlicito vreme. To je definitivno bila najbolja igrica u to vreme, a i tad je pregazila medal of honor koji je samouvereno vladao trzistem u to vreme.

Mada ja postujem tvoje misljenje. Eto Crysis ti je najbolji FPS. Iako ni sam ne znas da objasnis zbog cega osim grafike i letecih metaka.
 
Poslednja izmena:
Wrong. Po cemu si zakljucio da CoD 2 nema akcije. Samo zato sto je igrica stara i grafika losa? Pa to sto je grafika napucana u MW2 ne znaci da je bolja od CoD2 samo zato sto je ova starija. To je glupost.

I pricamo o istom zanru. Rat je u pitanju, ne mogu u CoD2 da ne lete metci na sve strane? A sta ce drugo da leti nego metci.
 
Fear,HL2......slabo ja gotivim fps-ove...jednolicni su mi...osim ova dva tesko da me je nesto impresioniralo....Nije los bad company 2....cod mi je u kompletu onako....Doom,quake,,su matori...previse..isto kao i HL1....crysis nije los....onako...bioshock mi se nije svideo..pored svog hvaljenja...
 

Back
Top