Obama rođak svim predsednicima SAD-a i svi poticu od Engleskog kralja

Swerdlow

Primećen član
Poruka
610
Najsvezija vest objavljena danas u novinama:

Obama rođak svim predsednicima SAD i svi potiču od Jovana bez zemlje

LOZA - Svi osim jednog, od ukupno 44 američka predsednika, potomci su engleskog kralja Jovana bez zemlje i njegovog brata Ričarda Lavlje srce iz 12. veka, otkrila je Bridže Eni d'Avinjon iz Kalifornije proučivši više od pola miliona imena. Ona je uporedo analizirala „prve porodice” sa ženske i s muške strane, od Džordža Vašingtona (1732-1799), pa sve do Baraka Obame. - Mildred Rid je prva baka Džordža Vašingtona i 10. prabaka Baraka Obame...

http://www.naslovi.net/2010-08-03/24sata/obama-rodjak-svim-predsednicima-sad-i-svi-poticu-od-jovana-bez-zemlje/1895433

006_illuminati-1.jpg


Ispade sad da je ono sto Dejvid Ajk, Stjuart Sverdlov i Ivan Antic govore zapravo suva istina. Svi koji su citali Ajka mogli su da vide da je on ovo isto rekao pre 10-15 godina. Jedna ista loza (hibridna) je neprekidno na vlasti i nista se nije promenilo isti aristokrati i dalje vladaju. Ajk je tada izjavio:
"I kad posmatramo porodična stabla američkih predsjednika, zaprepaštavajuće je. Trenutno u SAD živi oko 260 miliona ljudi. Ako dodamo sve one koji su se smatrali Amerikancima od 1776, to bi bilo stotine i stotine miliona. Od tih stotina miliona ljudi 42 su postali presjednici SAD-a. Svako normalan bi pomislio po zakonu vjerovatnoće da se ta 42 čovjeka međusobno dosta genetski razlikuju. Ne, to ovdje nije slučaj. Prema Aristokratskom i Kraljevskom Rodoslovu, Burke's Peerage, baziranom u Londonu, na svim američkim izborima, uključujući i George-a Washington-a, u 1789, pobjedio je kandidat koji je imao najviše evropskih kraljevskih gena. Trideset tri od 42 predsjednika su u direktnom genetskom tj. krvnom srodstvu sa dvojicom ljudi: Charlemagne-om, najpoznatijim francuskim monarhom, i Alfred-om Velikim, engleskim kraljem. " http://www.galaksija.com/david%20icke%20int.htm
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta tebi tu nije jasno samo kazem da danas izlazi na videlo ono sto je Ajk prica 15 godina, a ne koliko je nesto neko trazio.

Hajde polako... Devojcica od 12god, pazi 12god je to SAMA UKAPIRALA.... Znaci ona je bila toliko dokona, jedan dan sela i odlucila da pogleda liniju svih americkih predsednika... Znaci devojcica, dete od 12god je nabavilo pristup, kako su naveli, spisku od 500.000 imena, i ona tako mala je uporedila pola miliona imena, napravila porodicna stabla za svakog i onda svakog posebno poredila. Da li ti mislis da je to devojcica od 12god mogla da uradi? Pokusaj da procitas telefonski imenik ( npr Novog Sada ) , samo za to ce ti trebati barem mesec dana.... A sada uporedi svakog iz tog imenika i nadji mu lozu...
 
Hajde polako... Devojcica od 12god, pazi 12god je to SAMA UKAPIRALA.... Znaci ona je bila toliko dokona, jedan dan sela i odlucila da pogleda liniju svih americkih predsednika... Znaci devojcica, dete od 12god je nabavilo pristup, kako su naveli, spisku od 500.000 imena, i ona tako mala je uporedila pola miliona imena, napravila porodicna stabla za svakog i onda svakog posebno poredila. Da li ti mislis da je to devojcica od 12god mogla da uradi? Pokusaj da procitas telefonski imenik ( npr Novog Sada ) , samo za to ce ti trebati barem mesec dana.... A sada uporedi svakog iz tog imenika i nadji mu lozu...
To reci Blicu i ozbiljnim svetskim medijima, ne meni...

vidis kako si nepravedan cim izadje nesto sto neodgovara tvom uverenju koje propagiras ovde odmah trazis dlaku u jajetu, a da je nasla nesto sto tebi odgovara onda bi rekao "pa mozda je talenat, cudo od deteta, genije, nije to nista neobicno sta sve ljudi rade itd"... Malo neutralnosti molim ;)
 
Interesantno je i to da je vezu svih americkih predsjednika pronasla dvanaestogodisnja djevojcica prije par dana

I da je devojcica od 12god bila toliko dokona da prelista 500.000 imena, da ih poveze...

Izgleda neki hibrid u pitanju...Ja isprva reko neka naucnica, tek posle vidoh da je u pitanju dvanaestogodisnja devojcica.
Mislim, dosad su uspeli da povezu 22 predsednika, ali ona je 44, ej.:lol:
 
To reci Blicu i ozbiljnim svetskim medijima, ne meni...

vidis kako si nepravedan cim izadje nesto sto neodgovara tvom uverenju koje propagiras ovde odmah trazis dlaku u jajetu, a da je nasla nesto sto tebi odgovara onda bi rekao "pa mozda je talenat, cudo od deteta, genije, nije to nista neobicno sta sve ljudi rade itd"... Malo neutralnosti molim ;)

Daj ne kreci s teorijama zavere...To dete bi moralo da bude neki hibrid da proucava 500k imena i da iz toga poveze Baraka Obamu sa Ricardom Lavljim Srcem.Na stranu to sto je crnac.
 
Covece koliko je on godina 1995? Ovo je pronasla devojcica od 12 godina, navodno... Znaci devocica od 12god je sedela i presla preko 500.000 imena i to zakljucila... Sta ti tu nije jasno

Ajde ne pricaj bajke za decu. Mislis da bi devojcica mogla dasebi nadje motivaciju da potrazi neke predsednike tamo? Pa ona treba da tek uci 2+2 a ne da se petlja u kraljevske loze masoneriju itd. sto je i odraslome coveku komplikovano. Zakljucak - David Icke je programiran od strane Reptila da iznosi istinu. I istina je sve u njegovim knjigama,samo sto nije izneo jos neke ozbiljne stvari od koje bi vam se izokrenuo mozak.
 
E ovako, ako uzmemo u obzir da se je od ranije znalo za rodbinske veze 22 predsednika, to automatski olaksava celokupan zadatak. Verovatno je krenula redom i jednom po jednom pronalazila vezu. Kasnije kad je rekla nekome da je povezala jos par njih pored onih 22, taj neko se zainteresovao, pa je pomogao devojcici, pa se kasnije jos neko prikljucio itd... Devojcica je samo bila pokretac... E sad ne znam zasto sam ovo kucao, ali u svakom slucaju ne moze da skodi.... Eto sta znam...nista ne znam...
 
I kad kreću killer-i da smaknu devojčicu?

Elem, ako su svi predsednici rođaci tog kralja (Artura, garant) onda je taj kralj -Reptilijanac.
Pritajen, skriven u Amazonu, čeka da Sivi odu, pa da on nastavi drmati!

Mislim, to je moja teorija...

Reptili vec zive sa nama. . ispod zemlje. Na antartiku imas ulaz koji vodi u zemlju. Ako si gledao i film alien vs predator tu je malo pokazano delimicna istina. Inace mi jos nenzamo ni delic svega. Ovo sto diskutujemo to je iznoseno u javnost ali mrvica.
 
E ovako, ako uzmemo u obzir da se je od ranije znalo za rodbinske veze 22 predsednika, to automatski olaksava celokupan zadatak. Verovatno je krenula redom i jednom po jednom pronalazila vezu. Kasnije kad je rekla nekome da je povezala jos par njih pored onih 22, taj neko se zainteresovao, pa je pomogao devojcici, pa se kasnije jos neko prikljucio itd... Devojcica je samo bila pokretac... E sad ne znam zasto sam ovo kucao, ali u svakom slucaju ne moze da skodi.... Eto sta znam...nista ne znam...

Nemoze devojcica slucajno sve to da poveze. Dajte ljudi zar ste tolike naivcine?! Devojcica da sve to raskrinka. Ma jok . .nju je neko kontrolisao iz nekih njihovih razloga.
 
Reptili vec zive sa nama. . ispod zemlje. Na antartiku imas ulaz koji vodi u zemlju. Ako si gledao i film alien vs predator tu je malo pokazano delimicna istina. Inace mi jos nenzamo ni delic svega. Ovo sto diskutujemo to je iznoseno u javnost ali mrvica.

E ako ti dokaze nalazis po tak'im filmovima, nek ti je alal.... Okle ti znas da mi ne znamo, i kako to ti znas a mi ne znamo? Da nisi mozda bio na Antarktiku?
 

Back
Top