Zaradjivanje na netu putem "kliktanja" a novac ide na PayPal

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Jel zna neko za ovakav vid zarade???

Postoje milioni sajtova i vecina su prevara...Da li neko zna neki pouzdan???

HALO EFEKAT U PSIHOLOGIJI,PREDRASUDE I STEREOTIPI - Ne znaci ako je vecina ovakvih sajtova lazna da su lazni svi....

Znao sam nekad neke ljude koji su stvarno zaradjivali....Nista posebno nije ono kao sa reklama postanite milioner za godinu dana 5000e i sl...vec se zaradi onako - nista posebno ali veoma lepo dodje,a ne angazujes se bas mnoogo i nema sta da ulazes.....

Cak sta vise ne zanima me taj novac ni da primim vec da imam racun na Paypalu i da njime kupujem neke virtuelne stvaripreko neta npr clanarina za rapid share da platis neke sajtove za premium i slicno....

Bio bih vam zahvalan kada bi to neko istrazio i proucio za mene ja sam nazalost laik u tim stvarima pa zato i pitam za pomoc,jer dok ja to sve provali sta je sta i kako funkcionise.......Izgubicu zelju.....

Ako nekom ja mogu da pomognem sto se tice vezbanja i dijeta neka svrati na rekreaciju,bice mi drago da vam pomognem

Hvala puno,Caos
 
znam i nisam zeleo da probam jer ti po kliku uplate bar tako pise recimo 0.00001$ tako da ces ili ukociti prst ili kupiti nekoliko misheva :), drugim recima nema leba bez motike. Postoji cak sajt za zaradu koji omoguvcava sto vise boravka na netu samo instalitas neki njihov programcic koji broji vreme provedeno na netu sto takodje drugim recima znaci gore napisano.
Zaposli se laka izjava teska realizacija
 
znam i nisam zeleo da probam jer ti po kliku uplate bar tako pise recimo 0.00001$ tako da ces ili ukociti prst ili kupiti nekoliko misheva :), drugim recima nema leba bez motike. Postoji cak sajt za zaradu koji omoguvcava sto vise boravka na netu samo instalitas neki njihov programcic koji broji vreme provedeno na netu sto takodje drugim recima znaci gore napisano.
Zaposli se laka izjava teska realizacija

E a koji je to program to nisam znao????
Ma ok za zaposlenje neko sladje mi ovako nesto preko neta da uzmem malo za kupovinu virtualnih stvari...Ne treba meni da zivim od ovoga....

A jel moze bese i na you tube klipove da okacis ono ad sense kako li se vec zove pa ti i oni placaju nesto...Malo ovi malo oni malo ti klikces i nakupi se to.....A ovo za kliktanje ja sam cuo da mozes samo 5 puta dnevno sto nije nikakva obaveza a nakupi se za godinu dana a maltene nista nisi radio
 
www.appbank.com

Napravite aplikacije na fejsu i zarađujete po svakoj instalaciji. Preuzela sam jednu malu isplatu od 10$ ali mi ničemu ne služi pošto PayPal kod nas nije u upotrebi pa ne znam šta da naručim. Sad imam 220$ i čekam da dođem do 1000 (što će biti za jedno godinu dana) pa da povučem ček.

Uplati kod mene na paypal. Das mi 20% i dobijes pare na racun u banci.
Imam verifikovan paypal u Nemackoj na mog starog.
 

Back
Top