Pusto Ostrvo

DJ_MaRe

Iskusan
Poruka
5.456
Dakle, citam neke tamo teme na drugim forumima i sine mi ideja...

1- da morate da birate, koga biste od forumasha poveli na pusto ostrvo (samo jedna osoba dolazi u obzir)?

2- koga nikako ne biste poveli od forumasa?(takodje samo jedan)

3- da vam je dozvoljeno da ponesete jednu jedinu stvar, koja bi bila?

Necu neke mudrorije o situaciji, hocu konkretne odgovore na pitanja... uz objasnjenja... Ajd da vas vidim 8)
 
1.Poveo bih bleach zato sto ona ovde najvise kucka,sto bih ja preveo u stvaran zivot da ona voli da prica,treba mi neko ko ce da me zabavlja.
2.Verovatno ne bih voleo sa Keeperom,nije dobro uopste da ja i on budemo u istom "kosu" zato sto bi se odmah pobili oko kokosovih oraha.
3.Poneo bih upaljach.Moram necim naloziti vatru...
 
nije ferrrrr... :cry: neces mudrorije... :roll: ali ja volem da mudrujem!... :D :oops: ;) elem...
1 ~ ufff... tesko, tesko... samo jedna? :? ne mogu... :roll: ako dodjem u situaciju da biram, obavesticu vas ko je to bio 8)
2 ~ nikako ne bih povela... hm :? da l' se racuna Peta W? ona ponekad svraca :roll: samo se secam da me jednom na nekoj temi davno napala :cry: a inace nemam poooojma koga bih stavila... :roll: ne znam ni ko je ona :roll: p zato (8 ovo je samo zato sto moram :cry: nemam izbora... :roll: hm :? rekla bih da smo ~joGooOOD i ja jako razlicite :roll: hm :? ne znam... uuups :oops: treba samo jedna osoba... :roll: jedna jedina s kojom nikako ne bih isla... :roll: nemam pojma :? ne znam stvarno... stao mi mozak...
3 ~ knjiga 8) ne znam koja... :oops: ili mozda neki mali onaj digital diary sa jedno milion knjiga u njemu :pPp ali fazon je da ima da se cita :D
 
Master_Chief:
1.Poveo bih bleach zato sto ona ovde najvise kucka,sto bih ja preveo u stvaran zivot da ona voli da prica,treba mi neko ko ce da me zabavlja.
uf, sad si napravio fatalnu gresku :pPp da te neko zabavlja?... to sigurno ne bih bila ja... (8 ja sam extremno nezanimljiva osoba... :roll:
Master_Chief:
2.Verovatno ne bih voleo sa Keeperom,nije dobro uopste da ja i on budemo u istom "kosu" zato sto bi se odmah pobili oko kokosovih oraha.
zar tako o nasem poglavici? :shock: Cuvar Koji Sedi je bas lik! :D mislim da bi bio idealan za razmisljanja na pustom ostrvu, zar ne mislis?... ;)
Master_Chief:
3.Poneo bih upaljach.Moram necim naloziti vatru...
ma kome jos treba vatra?... :D :roll: 8)
 
ovo je teeeeeeeeesko....
1-nemam pojma :( povela bih sve :(
2-nemam pojma opet......mozda ne...hm,ma ja se ni sa kim ovde ne svadjam :P eventualno POP Mare jer ko sto kaze bleach za Jo mislim da se potpuno razlikujemo.....ali ko ce to znati?!?
s druge strane ne znam da li bih povela shinodu jer on ume da bude opasan po okolinu :shock: (kidding:)) )
pa onda...hm...cek,neven,on je pre dolazio i aj da kazemo da me nervira....da,njega ne bih
3-Diskmen i cd-ove a jos kad bi mogle i knjige.... 8)
 
Ma ok je Keeper nego ja i on kad pocnemo da se raspravljamo nikako ne izadje na dobro,u svakom slucaju ne bi valjalo da smo zajedno na ostrvu,a ne verujem da bi i on zeleo da ima mene u prisustvu...
 
DJ_MaRe:
Dakle, citam neke tamo teme na drugim forumima i sine mi ideja...

1- da morate da birate, koga biste od forumasha poveli na pusto ostrvo (samo jedna osoba dolazi u obzir)?

2- koga nikako ne biste poveli od forumasa?(takodje samo jedan)

3- da vam je dozvoljeno da ponesete jednu jedinu stvar, koja bi bila?

Necu neke mudrorije o situaciji, hocu konkretne odgovore na pitanja... uz objasnjenja... Ajd da vas vidim 8)
Jaooo reci ti majke ti:
1) Znam koga bi sad poveo sigurno, al' necu da kazem, 2) znam da ne bi mene i POPa jer smo ti preko qrca za svih ovih 14 godina, 3) a od stvari? ***** li ga to zavisi od onog pod 1) :twisted:
 
1)Poveo bih...Hmmm...Dvoumim se izmedju bleach,Tish i LPhoklice...
Neka bude Tish!!! (ali za dlaku)
Zasto?Pa sve 3 su nekako opustene,vesele i zabavne...
Po meni savrsene osobe za p. ostrvo...Ali eto morao sam jednu da izaberem...Tish zato sto mi je cestitala rodjendan!!!

2)Maria80...Razbio bih ga od batina!!! :evil:

3)A poneo bih...Pun shleper knjiga!!!!!!!!!!
(Nije bas prakticno,ali ubija dosadu)
 
1.Koga bih poveo hmmm... nemam pojma evo npr. Ninu2 jer voli sport :D
2.Koga ne bih... eventualno Moon Child :P i ovog DIDZEJ_Mareta jer je on bas blah :wink:
3.Poneo bih tegova koliko mogu da podignem 8) Treba ipak da odrzim formu na ostrvu :D
 
POP Mare:
1.Koga bih poveo hmmm... nemam pojma evo npr. Ninu2 jer voli sport :D
2.Koga ne bih... eventualno Moon Child :P i ovog DIDZEJ_Mareta jer je on bas blah :wink:
3.Poneo bih tegova koliko mogu da podignem 8) Treba ipak da odrzim formu na ostrvu :D
To pod 3 ti je ne potrebno,ionako moras juriti ko sumanut po ostrvu jureci zeceve i ostale zivuljke,a da ne pominjem plivanje za ribom...Think about it... :wink:
 
Shinoda:
chokolada:
Povela - Iluzionistu definitivno :D
Ne bih povela - random_cloud_form-a
Ponela - jastuk (ne mogu da spavam bez jastuka)
Nisi napisala zasto... 8)
Ok evo sad cu:
Iluzionistu zato sto je SUPER decko, obozavam ga. :D
Randoma ne bi zato sto me mnogo nervira sa svojim Tosevskim i biovladanjem :roll: Decko me ne moze ocima videti, a nije ni on meni bas omiljen tako da... :roll: Verovatno bi se poubijali.
Za jastuk sam objasnila! :wink:
 
DJ_MaRe:
Dakle, citam neke tamo teme na drugim forumima i sine mi ideja...

1- da morate da birate, koga biste od forumasha poveli na pusto ostrvo (samo jedna osoba dolazi u obzir)?

2- koga nikako ne biste poveli od forumasa?(takodje samo jedan)

3- da vam je dozvoljeno da ponesete jednu jedinu stvar, koja bi bila?

Necu neke mudrorije o situaciji, hocu konkretne odgovore na pitanja... uz objasnjenja... Ajd da vas vidim 8)

1.tehnicara :oops: :wink:
2.ne bih volela da se nadjem na istom ostrvu sa...ah ima ih previshe :lol:
3.ponela bih diskmen na solarme baterije i tamo azvaljivala slusanje :)
 

Back
Top