UZBUNA ZBOG FUTOSKOG KUPUSA

Nemoj biti stoka

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
229
Špijunka: Uzbuna zbog futoškog kupusa


pol-nikolic_310x186.jpg



SAMO što je Tomislav Nikolić u petak kročio u poslanički klub, sekretarica mu je saopštila da su ga već nekoliko puta zvali iz skupštinske službe obezbeđenja i preneli mu da se hitno javi.

- Otkud to odjednom? Šta se desilo? - čudio se lider naprednjaka.

- Ne znam. Samo su rekli što pre da ih pozovete - odgovorila mu je, sležući ramenima.

Dok je naglas razmišljao šta bi to moglo biti, usledio je novi poziv...

- Opet obezbeđenje - čuo je sekretaricu iz druge kancelarije.

Prebacila mu je vezu.

- Gde gori, ljudi? - pitao je nekoga. - Paket? Kakav paket? Aaaaa, da. Reći ću ovim mojima da prebace u kola, pa da oteraju na Savu. Osušiće se na ovoj vrućini.

Ispostavilo se da je uzbunu izazvao - futoški kupus. Poslanik SNS Igor Bečić doneo je rasad svom šefu, a nikako nije mogao da ga dozove. Pošiljka je već u nedelju "smeštena" u leje na Tominom imanju u Bajčetini. Bar ne mora da brine da li će biti dobrog podvarka.


:hahaha:
 
Špijunka: Uzbuna zbog futoškog kupusa


pol-nikolic_310x186.jpg



SAMO što je Tomislav Nikolić u petak kročio u poslanički klub, sekretarica mu je saopštila da su ga već nekoliko puta zvali iz skupštinske službe obezbeđenja i preneli mu da se hitno javi.

- Otkud to odjednom? Šta se desilo? - čudio se lider naprednjaka.

- Ne znam. Samo su rekli što pre da ih pozovete - odgovorila mu je, sležući ramenima.

Dok je naglas razmišljao šta bi to moglo biti, usledio je novi poziv...

- Opet obezbeđenje - čuo je sekretaricu iz druge kancelarije.

Prebacila mu je vezu.

- Gde gori, ljudi? - pitao je nekoga. - Paket? Kakav paket? Aaaaa, da. Reći ću ovim mojima da prebace u kola, pa da oteraju na Savu. Osušiće se na ovoj vrućini.

Ispostavilo se da je uzbunu izazvao - futoški kupus. Poslanik SNS Igor Bečić doneo je rasad svom šefu, a nikako nije mogao da ga dozove. Pošiljka je već u nedelju "smeštena" u leje na Tominom imanju u Bajčetini. Bar ne mora da brine da li će biti dobrog podvarka.


:hahaha:

Dobro, sto da propadne rasad:dontunderstand:
Ja imam obican kupus, volela bih i futoshki, nema ko da mi nabavi:(
 

Back
Top