mode, demode, aut, in, peachke matere...

inspired baj LindaLi u jednom odgovoru gde spominje (zezanje) da mišići nisu in...

ali stvarno
doživeh lično od jedne mlađe ženske osobe
sa nekim blagim zgražavanjem na licu da me zamoli
jel možeš malo da olabaviš mišiće?
:eek:
vatafak
bez zezanja
šta je to u modi, ne razumem
?
zdravo tijelo je uvijek in
hemija za pumpanje misica i nejednako razvijeno tijelo nije ni in ni zdravo,
da ne pominjem one kojima pucaju savovi na majicama od sala koje je prekrilo nekada davno misice... a jos uvijek sebe ubrajaju u fit ljude
 
ni tange vise nisu moderne i samo prostaci i seljanke to vole/nose
sad dolaze u obzir samo shorty,ili neke lepe obicne gace,sa niskim strukom
sto se tice kose i dalje je moderno peglanje koliko ja znam
vestacki nokti hvala bogu nisu vise in,moderni su samo domaci,sto dugacki sto kratki
na zlato svi pljuju,svi obozavaju srebro,belo zlato i skupu bizuteriju,ali i plastikanere
prevara je moderna samo kad se krije
moderno je praviti iskljucivo strana jela spagete i lazanje za one koji nisu specijalno u trendu,a za advanced su tu razna kineska,japanska i francuska jela,a da bi pokazali svoju otvorenost povremeno podvuku kako nista bez sarme,medjutim i dalje seckaju pile i ananas pa prelivaju medom
sta mislite da pisem neki feljton gde cu da pljujem narod? :think:
 
inspired baj LindaLi u jednom odgovoru gde spominje (zezanje) da mišići nisu in...

ali stvarno
doživeh lično od jedne mlađe ženske osobe
sa nekim blagim zgražavanjem na licu da me zamoli
jel možeš malo da olabaviš mišiće?
:eek:
vatafak
bez zezanja
šta je to u modi, ne razumem
?

nije mlitavost u modi, zbog čega tešiš labavi muški rod?
takodje ni masivnost nije u modi to su ti kao dva extrema
 
definisana masivnost u granicama lepoga
a ne masivnost koja se razliva preko gaca i rasteze od budve do svetog stefana
lepo je lepo i lepo se prepoznaje i tako je to :)

...pa da, zato uvek pricam da je glupo raspredati sta je lepo jer se lepo vidi samo da li neko zeli ili ne zeli da prizna...apsolutno...

Ja mnogo postujem telo, postujem prirodnu gradju pa jel logicno smatram da svako treba da postuje ono sta su mu tri debeljuskaste vile dale na rodjenju:mrgreen:...pravi sexipil je unutra...spolja je ljustura...ukus je nesto drugo, to sto moj podrazumeva balkansku cepljiku je stvar licnog izbora i ne zavisi od realne percepcije lepote:mrgreen:
 
...pa da, zato uvek pricam da je glupo raspredati sta je lepo jer se lepo vidi samo da li neko zeli ili ne zeli da prizna...apsolutno...

Ja mnogo postujem telo, postujem prirodnu gradju pa jel logicno smatram da svako treba da postuje ono sta su mu tri debeljuskaste vile dale na rodjenju:mrgreen:...pravi sexipil je unutra...spolja je ljustura...ukus je nesto drugo, to sto moj podrazumeva balkansku cepljiku je stvar licnog izbora i ne zavisi od realne percepcije lepote:mrgreen:

eto konacno je neko rekao
lepota se objektivno percepira
ukusi i dopadanja subjektivno :heart:
 
...da...ja volim o tome da divanim samo ako drugima ne smeta...

Poenta nije u suvoj percepciji (ponovo licnoj) pa tako imamo ljude koji umesto da kazu Monika Beluci se meni ne svidja kazu ruzna...to je neobjektivno ma koliko se isticali neki manje bitni nedostaci.

Kada kazemo da je neko lep mislimo na umetnicki "zlatni presek" koji je poznat jos od antike, potencirali su ga svi renesansni umetnici bez izuzetka. Ukoliko uzmes Mona Lizu i Davida na primer, oni imaju identicne proporcije i to je ono sto se smatra savrsenim. Zlatni presek se uzima kao osnova lepote jer je on osnova simetrije. Tako dolazimo do zakljucka da je Marija Kalas simetricno lepa iako ona vecini ljudi deluje nesimetricno, ako je simetricno lepa, matematicki - ona je lepa. U savrsene crte lica se uklapa Liz Harli...Zlatni presek dominira u prirodi, dominira u slikarstvu i dominira u arhitekturi zato je uzet kao baza estetski prihvacenih oblika. Moze se desiti da neko ima velike usi, nos, debele usne a da se uklapa u matematicki obracun pa je samim tim on lep. Vrlo zanimljivo...
 

Back
Top