Sta biste radili...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kelt_od_Kapedunuma

Primećen član
Banovan
Poruka
555
u slucaju da se svi ljudi na planeti pretvore u zombije? :confused::eek::rotf:

Ovu temu otvaram inspirisan filmom "Zombieland", brutalno je dobar! :mrgreen:

Ja bih otisao u obljiznji supermarket, natrpao dosta hrane (koja se teze kvari) i vode u ranac, svratio do prodavnice oruzja i uzeo par pistolja, pumparu i nozeve, seo u neki dobar auto i krenuo u lov!

Previse sam mastovit, a?:D
 
sta jedete govna? Shaun of the dead je najbolja zombi komedija,ostalo sve zasluzuje da bude spaljeno,a autori ubijeni! doghouse autor moze da bude osakacen jer sam danas dobrog raspolozenja,ipak je napravio nesto da iole valja. Survival of the dead autoru treba oseci ruke i noge jer eto ima par simpaticnih scena,a zombieland je tek na 4tom mestu. glava mora da leti! Zavisi koliko su brzi i pametni zombiji!
Ako su brzi i glupi,onda bi stavio orman,krevet i komodu na ulazna vrata,i isto to nagurao na dva prozora koja nebi mogli da dohvate ali za svaki slucaj i isto to sa donje strane jer mogu da se uhvate za balkonsku ogradu i da se popenju kao u left4deadu i zabarikidirao bih se tako u kuci! Svaki izlazak bi bio ravan samoubistvu! Ako su glupi i spori onda sekira ili palica i nikako se nebi zabijao u kucu.tu je bitno da se kreces inace te okruze i najebao si.Nemas vise hrane i crknes gladan. a ako su brzi i pametni ili spori i pametni kao u land of the dead gde koriste sekire,lopate,maceve,puske onda smo mrtvi. Ako se oslanjaju na culo vida samo onda onaj ko ima snajpersko maskirno odelo moze da ide gde hoce. Samo legne i stopi se sa okolinom,a mi sirotinja treba da crknemo ili da se borimo kao u rezident evil-u (najnoviji deo koji je izdat)!
 
u slucaju da se svi ljudi na planeti pretvore u zombije? :confused::eek::rotf:

Ovu temu otvaram inspirisan filmom "Zombieland", brutalno je dobar! :mrgreen:

Ja bih otisao u obljiznji supermarket, natrpao dosta hrane (koja se teze kvari) i vode u ranac, svratio do prodavnice oruzja i uzeo par pistolja, pumparu i nozeve, seo u neki dobar auto i krenuo u lov!

Previse sam mastovit, a?:D

otisho bi ti na *****,to svakoj budali je na umu. Kada bi dosao tamo mislis da nikom nebi palo na pamet da ti to otme? Sto ima vise ljudi da delis opremu sa njima to ima manje za tebe. U tim situacijama svi su za sebe i protiv tebe. Komotno moze da te neko presretne sa oruzijem da ti uzme kola,municiju i hranu i da te ubije! U super market bi ti neko sigurno provalio,ovima iz dawn of the dead su upali bajkeri i pustili zombije unutra jer im ovi iz marketa nisu dali hranu! najrealnija opcija je ostrvo! Bezi na ostrvo! Ako si zensko i ako si sama velika verovatnoca je da ce te ostali preziveli silovati! :per:
 
User Friendly, svi Zombi-filmovi su crap

Nope! Odgledao sam skoro sve zombi filmove! Za mene je to svetinja! Najbolji je Night of the living dead,ali stari film. Orginal! Uvek mi je poslastica da gledam fer borbu na zivot i smrt! Mi imamo oruzije,vi imate brojnost aj sad! Inace jedva cekam igru Dead Island u kojoj si sam na ogromnoj mapi,nemas vatreno oruzije,samo mozes da koristis realna oruzija sto bi mogao naci u stvarnosti,mozes da ides gde hoces,neki preziveli ce hteti da te ubiju,a neki ne,ali ces uvek biti sam! Nemogu da nadju izdavaca,mada velika je verovatnoca da ce biti banovana zbog previse nasilja. Ovo stvarno obecava da ce biti dobro!
 
Nope! Odgledao sam skoro sve zombi filmove! Za mene je to svetinja! Najbolji je Night of the living dead,ali stari film. Orginal! Uvek mi je poslastica da gledam fer borbu na zivot i smrt! Mi imamo oruzije,vi imate brojnost aj sad! Inace jedva cekam igru Dead Island u kojoj si sam na ogromnoj mapi,nemas vatreno oruzije,samo mozes da koristis realna oruzija sto bi mogao naci u stvarnosti,mozes da ides gde hoces,neki preziveli ce hteti da te ubiju,a neki ne,ali ces uvek biti sam! Nemogu da nadju izdavaca,mada velika je verovatnoca da ce biti banovana zbog previse nasilja. Ovo stvarno obecava da ce biti dobro!

Pa da ali nemaju skoro nikakvu umetnicku vrednost (;
 
ako ti je to fantastican film onda...:dash:

http://www.imdb.com/title/tt0365748/ rulz! Ne znam kako su samo dobili ovi iz Zombielanda tako veliku ocenu za onakav film! 7.8!:eek: Da se razumemo film je dobar,ali je za 5.8-6,7.8 je prevelika ocena! shaun je milion puta smesniji i zanimljiviji!

Jeste fantastičan.

To što ti ne razumeš neke esencijalne stvari vezane za filmsku umetnost jednostavno nije moj problem.
 
Filozof: Ukusa milion, zombija, lot more.

Anyway over imam igru za tebe:

Ako te mrzi(a znam da te mrzi) da gledas ceo video evo ukratko.
Prica je na visokom nivou. Ti si bajker koji se nasao u gradu punom zombija? Sta radis? Ubijas ih.
Kako? E ovaj deo je jeben. Tako sto nadjes bilo sta iz okoline i onda to iskombinujes.
Najbrutalniji primer? Veslo, 2 motorne testere. Krvi ima na hektolitre a zabave puno. Pa mislim da ce ti se ovo bas bas svideti. Ali bukvalno je zesca igra. Zombiji su glupi kao nikad do sad, a mogu da trce koliko i doktor haus. Proveri.

OT: Kao sto vec neko rece gore. Brodicem(ili eventualno helikopterom) ukradenim naravno, bih otisao na neko ostrvo. Onda bih tu napravio zurku. Pozivnice dobijaju samo preziveli. kada ponestane zaliha sa odabranom ekipom idemo u raid na metro ili tempo.
 
Jeste fantastičan.

To što ti ne razumeš neke esencijalne stvari vezane za filmsku umetnost jednostavno nije moj problem.

prijatelju ne jedi govna! E pazi umetnicku vrednost.:hahaha: Kako se ti samo proseravas... Smem da se kladim da se razumes i u vrednost starih automobila,u vrednost slika,pozorisnih komada i svega ostalog na kugli zemaljskog! Takvi filmovi su sund,ja ne znam da li ima jedan zombi film koji je dobio oskara ili tacnije jedan glumac da je dobio oskara za ulogu u zombi filmu?:hahaha:
 
Filozof: Ukusa milion, zombija, lot more.

Anyway over imam igru za tebe:

Ako te mrzi(a znam da te mrzi) da gledas ceo video evo ukratko.
Prica je na visokom nivou. Ti si bajker koji se nasao u gradu punom zombija? Sta radis? Ubijas ih.
Kako? E ovaj deo je jeben. Tako sto nadjes bilo sta iz okoline i onda to iskombinujes.
Najbrutalniji primer? Veslo, 2 motorne testere. Krvi ima na hektolitre a zabave puno. Pa mislim da ce ti se ovo bas bas svideti. Ali bukvalno je zesca igra. Zombiji su glupi kao nikad do sad, a mogu da trce koliko i doktor haus. Proveri.

OT: Kao sto vec neko rece gore. Brodicem(ili eventualno helikopterom) ukradenim naravno, bih otisao na neko ostrvo. Onda bih tu napravio zurku. Pozivnice dobijaju samo preziveli. kada ponestane zaliha sa odabranom ekipom idemo u raid na metro ili tempo.

znam za to,ali to koliko znam nije izaslo za komp? A malo je i trulo kada gledas u 3cem licu! Ja volim da igram igru da me isprestravi,a ne da se zabavljam! Jedino me do sada iscimao Rezident Evil 4 one babe sa motornim testerama i oni seljaci na pocetku su mi vise isli na zivce,ostalo je bilo ladovina. Left4dead je cist shit. da nisu ubacili ona jaca cudovista bilo bi prelako,a kada su ubacili ona jaca igra je postala debilana. Idu ljudi i trce prema tebi i ti samo treba da pucas.pff gde je tu zabava? Dead Island zaista obecava.Kucaj na tubu da vidis treiler pre 2 godine kako je trebao da izgleda,sada su izmenili skinove,sigurno je bolje! Stavio bih ja ali ne mogu spor mi net jer skidam the Hitchera na torentu,ne mogu sada!
 
Zapravo nije izaslo ni za sta jos. Izlazi za PS3 Xbox360 i komp negde krajem avgusta/septembra ako se ne varam.
I cek ne razumem te, znaci hoces horor igru sa zombijima, a i da bude zabavno? Jel moraju zombiji? Si probao neki survival horror kao dead space? Silent Hill, Bioshock? RE4 je bio prilicno strasan.
 
u slucaju da se svi ljudi na planeti pretvore u zombije? :confused::eek::rotf:

Ovu temu otvaram inspirisan filmom "Zombieland", brutalno je dobar! :mrgreen:

Ja bih otisao u obljiznji supermarket, natrpao dosta hrane (koja se teze kvari) i vode u ranac, svratio do prodavnice oruzja i uzeo par pistolja, pumparu i nozeve, seo u neki dobar auto i krenuo u lov!

Previse sam mastovit, a?:D

Konacno bih dobio priliku da uvezbam toliko zeljeno macevanje. :twisted: Pored stita i maca, nosio bih kalas i pun ranac rezervnih sarzera, naravno bombe okacene o prsluk, nozevi i to i krenuo bih u deathmatch sa zombijima.Nakon svakog ociscenog grada, otisao bih na autoput i na bilbordu koji je najblizi gradu ispisao final score.I tako od grada do grada.
A za jelo bih se snasao vec...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top