penelopa/penelopac

da li ste nekada nekome bili penelopa/penelopac...čekali i čekali.....:sad2:
jeste li izdržali, koliko dugo....umete li uopšte da čekate:confused:

Moja baka je svog Nikolu cekala dvije godine zatim je malo bio pa je otisao u canadu i tada ga je cekala dolazio je ko kisa u afriku sve do dana kad se nije vratio u domovino zatim je poziveo dvije tri godine i nije imalo pametnijeg posla vec da se preseli u vjecnost, putem -----> infarkta


baka mi je ostala udovica i podizala djecu
 
da li ste nekada nekome bili penelopa/penelopac...čekali i čekali.....:sad2:
jeste li izdržali, koliko dugo....umete li uopšte da čekate:confused:
Čim postavljaš ovakvo pitanje i nisi neka čekalica. Možda ti niko i nije bio vredan čekanja. Ti probaj (ako se ne pojavi već neko dok čekaš), dočekaj onog pa mu pokaži kako ti je baš stalo do njega.
 
da, taj neko je vredan svakog čekanja, ali je pitanje koliko smo mi spremni priznati da smo kvarni ili ne...
sebični možda....lakomi....dakle, nije problem u tom nekom koga treba čekati, već se pitanje odnosi na nas (mene, tebe, bilo koga od nas) - jesmo li spremni na tu žrtvu, dosledni, može li nam se verovati.
 
da li ste nekada nekome bili penelopa/penelopac...čekali i čekali.....:sad2:
jeste li izdržali, koliko dugo....umete li uopšte da čekate:confused:

Kada sam bio mlad jednom sam obletao oko jedne curice skoro dve godine, tada sam mislo da je to ljubav, trudio se, nadao i na kraju kada sam skupio hrabrost da direktno pitam dobio sam odgovor pa znas ti si meni drag kao drug :(

Danas nemam vremena za takvu vrstu zezanja, a i mnogo vise volim sebe :mrgreen: da bih se tako samomaltretirao. Koja me hoce to ce odmah i pokazati, koja nece ili se igra ledene kraljice ... pa zelim jos srecu sa drugima :D
 

Back
Top