Dal je moguce?

Raspucin

Domaćin
Poruka
4.036
Da vas pitam, koliko brzo je moguce da se zensko ohladi posle 5 godina veze? Pitanje nema veze sa mojim ljubavnim zivotom nego sa zivotom moga druga, decko je bio sa devojkom 5 godina i onda su se posvadjali i raskinuli pre 20ak, u tih 20 dana se nisu culi i kada je on nju okrenuo i pozvao je da izadju da porazgovaraju i izglade odnos devojka mu kaze da se ohladila, da joj nije nenedostajao, da nema zelju da ga vidi zagrli i ostalo.. pa reko dal je moguce?
 
Da vas pitam, koliko brzo je moguce da se zensko ohladi posle 5 godina veze? Pitanje nema veze sa mojim ljubavnim zivotom nego sa zivotom moga druga, decko je bio sa devojkom 5 godina i onda su se posvadjali i raskinuli pre 20ak, u tih 20 dana se nisu culi i kada je on nju okrenuo i pozvao je da izadju da porazgovaraju i izglade odnos devojka mu kaze da se ohladila, da joj nije nenedostajao, da nema zelju da ga vidi zagrli i ostalo.. pa reko dal je moguce?

1. zaljubila se u drugog
2. shvatila da nije to to

Ne vidim ništa čudno:think:
 
Vidiš i sam da je moguće, a to naročito vidi tvoj drug. To se kuvalo i ranije, ali tvoj drugar nije imao izoštreno čulo da vidi šta mu se sprema. Zato ste sada obojica iznendjeni... a on verovatno i uvredjen. :sad2:
 
ja sam mislio da je postojao neki razlog zasto se onda tako brzo ohladila pa sam pricao sa njim i shvatio da nije, bilo im je sve okej... a on se sada nemiri sa cinjenicom da se sve promenilo u 20 dana
 
Vidiš i sam da je moguće, a to naročito vidi tvoj drug. To se kuvalo i ranije, ali tvoj drugar nije imao izoštreno čulo da vidi šta mu se sprema. Zato ste sada obojica iznendjeni... a on verovatno i uvredjen. :sad2:

meni krivo zbog njega, zato sto znam da je voli.. nisam mu rekao al mislim da devojka blefira zato sto je on nju zvao nekoliko dana i u tih nekoliko dana je imala svaki dan razlicitu pricu i svaki put je nesto drugo zelela
 
meni krivo zbog njega, zato sto znam da je voli.. nisam mu rekao al mislim da devojka blefira zato sto je on nju zvao nekoliko dana i u tih nekoliko dana je imala svaki dan razlicitu pricu i svaki put je nesto drugo zelela
Ne verujem da blefira, ne bi igrala baš tako grubo, a da joj je stalo. . Izgleda da nije vešta u laganju, zato menja priče. Prema tome, za nju samo - MRŠ!
 
Pa, nije od kamena, 5 godina je u pitanju:sad2:

place i hoce da je zagrli i menja price svaki dan i to sta zeli od njih dvoje, jednog dana mu je rekla da je saceka par dana da ce bti sve uredu drugog pak mu kaze da nema nista od njih da je hladna da je kraj itd.. mislim da ona ima problem u glavi a da on treba da je pusti ja sam mu to savetovao a on trci za njom..
 
Još jedan dokaz da je smrdica! Udara ga baš nisko tim "suzicama" i dodatno ga za*ebava. Rekoh ti, baš prijateljski, za takvu samo - MRŠ! A za bolji osećaj pre tog MRŠ, jedno torbanje, da suzice iz uplakanih očiju poteku tamo gde treba! :mrgreen:

ja sam mu isto rekao, pusti je, za pocetak nadji neku devojku da izlazis sa njom a sto se bivse tice docice joj iz dupeta u glavu :mrgreen:
 
place i hoce da je zagrli i menja price svaki dan i to sta zeli od njih dvoje, jednog dana mu je rekla da je saceka par dana da ce bti sve uredu drugog pak mu kaze da nema nista od njih da je hladna da je kraj itd.. mislim da ona ima problem u glavi a da on treba da je pusti ja sam mu to savetovao a on trci za njom..

Upravo, treba da je pusti da raščisti sa sobom i definitivno se odluči za ono što želi..treba joj malo vremena da se kockice slože u glavi.
Bude li je pritiskao i optuživao samo će napraviti kontrafekat, sad on treba da bude diplomata i strpljiv.
 
Da vas pitam, koliko brzo je moguce da se zensko ohladi posle 5 godina veze? Pitanje nema veze sa mojim ljubavnim zivotom nego sa zivotom moga druga, decko je bio sa devojkom 5 godina i onda su se posvadjali i raskinuli pre 20ak, u tih 20 dana se nisu culi i kada je on nju okrenuo i pozvao je da izadju da porazgovaraju i izglade odnos devojka mu kaze da se ohladila, da joj nije nenedostajao, da nema zelju da ga vidi zagrli i ostalo.. pa reko dal je moguce?

Pa to hlađenje verovatno nije došlo zbog te svađe...verovatno se pripremalo mnogo pre, a to joj bio samo izgovor ili okidač....doduše nekad je jedna jedina reč dovoljna da se stvar stiša....
E sad...da ozbiljno odgovorim...
Našla boljeg hebača.:mrgreen:
 
Upravo, treba da je pusti da raščisti sa sobom i definitivno se odluči za ono što želi..treba joj malo vremena da se kockice slože u glavi.
Bude li je pritiskao i optuživao samo će napraviti kontrafekat, sad on treba da bude diplomata i strpljiv.
Bio diplomata ili ne, veza je gotova! To nikada više neće biti prava nekadašnja veza, već neki njen surogat, pun sumnje, rana koje nikada ne zacele, pa uvek bole. Raskantaju se ljudi posle mnogo više godina i mnogo više toga ostave iza sebe, pa krenu dalje.
 

Back
Top