ШТА ЈЕ УСТВАРИ АНТИФА КАО ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ПОКРЕТ

Ваше мишљење о антифа покрету

  • Позитивно

  • Негативно

  • Нисам сигуран/на


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Kraški lovac

Poznat
Banovan
Poruka
7.308
Сви сте до сада чули за ''антифа'' покрет, по имену је великом броју људи тај покрет симпатичан, али да ли ти људи знају о чему се заправо ради, дакле(модератори обратите пажњу), овде није реч о антифашизму, већ о интернационалном антифа покрету.

Да би разумели модерну антифу, или како оно кажу модерни антифашистички покрет, морамо разумети и шта је то модерни фашизам.

Модерни фашизам, јесте уствари свако иоле конзервативно или радикалније схватање, што нам говори да су сви људи са оваквим схватањима фашисти. Према томе, по антифа покрету, који је у свету оличење антифашизма( а то не би требао да буде), Срби су прави тврдокорни фашистички народ, да не помињемо Хрвате, Русе,...

Шта данашњег човека чини фашистом, одговор није тежак, ''Конзервативна, радикална, патријахална схватања, и пре свега, СВАКИ СТАВ, СУПРОТАН СТАВУ АНТИФА ПОКРЕТА ЈЕ ФАШИСТИЧКИ И ТАЧКА, ту се завршава свака расправа, велика већина форумаша крстарице су по антифа схватањима фашисти, али ви то не знате, ви сте модерни фашисти, звучало то вама лепо или не.

Дакле, ако смо разјаснили шта је модерни фашизам да видимо шта је то модерни антифашизам или антифа, Антифа је дакле, Неокомунистичко-анархистичка групација, која се бори за потпуну пропаст традиционалног друштва и стварање велике хипи комуне од нашег света, за анархију у којој влада животињски закон јачега они користе антифашизам као најмоћније оружје којим прикупљају симпатије народа, који не зна о чему се ради али је од малих ногу упијао мржњу и страх од фашизма, кроз школство, свакодневан живот и наравно најмоћније средство пропаганде масовне медије.

Сада остаје на вама, форумаши, желите ли да ви ваша деца и унуци живите у једном содомизованом, могло би се рећи сатанистичком друштву, што је циљ антифе?

Размислите својом главом, пре него што се сетите пропаганде коју сте годинама упијали.
 
нисам сигуран, јер
нисам упућен у деловање антифашистичког покрета. а ти кад већ отвараш тему изнеси неке конкртне примере и аргументе па да имам о чему да причам. можда су у праву, можда нису. можда у нечему јесу, у другоме нису. не знам.
 
нисам сигуран, јер
нисам упућен у деловање антифашистичког покрета. а ти кад већ отвараш тему изнеси неке конкртне примере и аргументе па да имам о чему да причам. можа су у праву, можда нису. можда у нечему јесу, у другоме нису. не знам.



On covek simpatise fasizam, jer ne moze da prezali pobedu Saveznika i Rusa nad nacistima, pa daje sebu malo oduska.:hahaha:
 
нисам сигуран, јер
нисам упућен у деловање антифашистичког покрета. а ти кад већ отвараш тему изнеси неке конкртне примере и аргументе па да имам о чему да причам. можда су у праву, можда нису. можда у нечему јесу, у другоме нису. не знам.

Углавном су против сваког облика патриотизма, национализма и оданости својој земљи, а подржавају конзумирање дроге и алкохола и одржавање геј параде. Такође, залажу се за анархо-примитивистичко уређење друштва (нешто слично као Камбоџа за време Пола Пота). Значи укидање градова, елиминација интелектуалаца, пољопривреда постаје једина друштвена делатност и сл.
 
Углавном су против сваког облика патриотизма, национализма и оданости својој земљи, а подржавају конзумирање дроге и алкохола и одржавање геј параде. Такође, залажу се за анархо-примитивистичко уређење друштва (нешто слично као Камбоџа за време Пола Пота). Значи укидање градова, елиминација интелектуалаца, пољопривреда постаје једина друштвена делатност и сл.



:hahaha::rotf::hahaha:
 
Трибуне, престани да спамујеш. Не руинирај тему, кажи нешто конструктивно (ако имаш). Мани се совјетских геноцидних химни и сличног.

Нађи један његов пост који не спамује и не руши тему...
 
:per:

90764148.jpg
38604002.jpg

36105069.jpg

89055084.jpg

79427187.jpg

71118654.jpg
 

Back
Top