Ko će da dočeka Šešelja kad se vrati?

Poruka
4.285
JOŠ JEDAN RASPAD U SRS?!
Ponedeljak, 2. Avgust, 2010
Radikali bi uskoro mogli da ostanu bez Marine RaguŠ, koja je navodno nezadovoljna strankom, dok Šešelj ima zamerke na rad Vjerice Radete i Gordane Pop Lazić

BEOGRAD - Ko će da dočeka Šešelja kad se vrati?
Srpska radikalna stranka uskoro bi mogla da ostane najmanje bez još jednog istaknutog funkcionera.

Kako Kurir saznaje, Marina Raguš, poslanica koja je tokom aprila prošle godine sama branila stavove SRS, u trenutku kad su svi poslanici te stranke bili kažnjeni i udaljeni iz republičkog parlamenta, zbog nezadovoljstva razmišlja da napusti radikalski tabor!

- Raguševa je trenutno vrlo nezadovoljna radom radikala, tako da razmišlja i da napusti stranku. Zanimljivo je da ona nije bila u parlamentu onda kada se raspravljalo o podršci Vladi u vezi s politikom prema Kosovu - tvrdi izvor blizak SRS i dodaje problem s Raguševom nije i jedini koji potresa radikale.

- Vjerica Radeta i Gordana Pop Lazić su već neko vreme u nemilosti Vojislava Šešelja. Lider SRS smatra da Lazićeva i Radeta nisu napredovale kao stranačke ličnosti, nije zadovoljan njihovim radom i zato im je preko svojih emisara poručio da se što manje pojavljuju u javnosti dok se on ne vrati, kada će u stranci biti sprovedena velika čistka - poručuje naš sagovornik.

Prema njegovim rečima, Šešelj najviše poverenja ima u Nemanju Šarovića, koji je stalno u kontaktu s njim i kome može da „poveri i najdelikatnija stranačka pitanja“.

S druge strane, Radeta i Pop Lazićeva negiraju da Šešelj ima nešto protiv njih.
- To je još jedna glupost i nameštaljka. Postaje neukusno šta nam rade mediji - ističe Radeta, dok njena koleginica ima objašnjenje za to što je sve manje ima u medijima.

- Ranije sam stalno bila u medijima, a sad me novinari ne zovu, pa me nema - kaže Pop Lazićeva.
Marina Raguš juče nije odgovarala na pozive Kurira.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/jos-jedan-raspad-u-srs-44335.php
 
Дочекаћу га ја, све са породицом, јер...
кога год не воле усташе, балије, нацмани и жута банда,
тај заслужује да буде поштован од Срба........ ;)
А што се тиче дешавања у СРС, ...
па ни остале странке не могу да се похвале неким кадровима...
:per: :per: :per:
 

Back
Top