Kako poboljsati izgled do maximuma

dog899

Početnik
Poruka
21
Znaci pitanje je kako muskarac da izgleda sto bolje moze. Teretana, moda, odeca, depilacija?, fitnes, boja kose, mala bradica, lepo ponashanje, zdravi beli zubi i sl. Bez nikakvih granica izgledati sto bolje.
Jel postoji neki sajt o ovome, ili dajte neki savet za poboljsanje izgleda.
 
dog899:
Znaci pitanje je kako muskarac da izgleda sto bolje moze. Teretana, moda, odeca, depilacija?, fitnes, boja kose, mala bradica, lepo ponashanje, zdravi beli zubi i sl. Bez nikakvih granica izgledati sto bolje.
Jel postoji neki sajt o ovome, ili dajte neki savet za poboljsanje izgleda.

Treba da uradiš sve ovo što si rekao i dobićeš svoj maksimum. Moji saveti:
1. teretana tri puta nedeljno
2. uvek nosi dobru odeću sa stilom( nemoj nikad da se oblačiš kao svi, već pronadji svoj stil. Ja predlažem eleganciju.)
3. vodi računa o higijeni. Nemoj da si seljak pa da se picneš, a ono kad se izuješ nisu ti posečeni nokti na nogama.
4. kad ideš da se nadješ sa ribom uvek obuci neke dobre gaće(se*y)
5. redovno idi kod zubara(možeš da uradiš i beljenje zuba)
6. ulaži u sebe(čitaj sve i svašta, završavaj škole...)
7. isključivo se zdravo hrani (o ovome mogu dosta da pričam, al' me mrzi)
8. UVEK budi džentlmen.....
Ima još dosta toga, ali ovo je početak.
 
Muškarac_bg:
sanja:
dodacu i ovo:
-imaj svoj stav
-samopouzdanje
-realne ciljeve

za depilaciju i bradicu i beljene zube... odluci sam.

Slažem se.
Dobro je nekad sebi postaviti i ciljeve koji su možda iznad ličnih mogućnosti(na taj način više "grizeš")

da, narocito ako imas 17 godina i mislis da su svi lepsi od tebe jer setaju ribice a ti ne. tada je postavljanje cilja previsoko vrlo los potez a posledice mogu biti zaista ozbiljne.
 
sanja:
Muškarac_bg:
sanja:
dodacu i ovo:
-imaj svoj stav
-samopouzdanje
-realne ciljeve

za depilaciju i bradicu i beljene zube... odluci sam.

Slažem se.
Dobro je nekad sebi postaviti i ciljeve koji su možda iznad ličnih mogućnosti(na taj način više "grizeš")

da, narocito ako imas 17 godina i mislis da su svi lepsi od tebe jer setaju ribice a ti ne. tada je postavljanje cilja previsoko vrlo los potez a posledice mogu biti zaista ozbiljne.

Ma ne to. Mislio sam na posao.
 
Muškarac_bg:
sanja:
Muškarac_bg:
sanja:
dodacu i ovo:
-imaj svoj stav
-samopouzdanje
-realne ciljeve

za depilaciju i bradicu i beljene zube... odluci sam.

Slažem se.
Dobro je nekad sebi postaviti i ciljeve koji su možda iznad ličnih mogućnosti(na taj način više "grizeš")

da, narocito ako imas 17 godina i mislis da su svi lepsi od tebe jer setaju ribice a ti ne. tada je postavljanje cilja previsoko vrlo los potez a posledice mogu biti zaista ozbiljne.

Ma ne to. Mislio sam na posao.
e , pa i sanja je sigurno mislila na posao :roll:
 
Muškarac_bg:
Treba da uradiš sve ovo što si rekao i dobićeš svoj maksimum. Moji saveti:
1. teretana tri puta nedeljno
2. uvek nosi dobru odeću sa stilom( nemoj nikad da se oblačiš kao svi, već pronadji svoj stil. Ja predlažem eleganciju.)
3. vodi računa o higijeni. Nemoj da si seljak pa da se picneš, a ono kad se izuješ nisu ti posečeni nokti na nogama.
4. kad ideš da se nadješ sa ribom uvek obuci neke dobre gaće(se*y)
5. redovno idi kod zubara(možeš da uradiš i beljenje zuba)
6. ulaži u sebe(čitaj sve i svašta, završavaj škole...)
7. isključivo se zdravo hrani (o ovome mogu dosta da pričam, al' me mrzi)
8. UVEK budi džentlmen.....
Ima još dosta toga, ali ovo je početak.
hej , ovo pod 4 . je cool .samo ne kapiram da li pod dobre podrazumevas i ciste ?
a stavka 6 mi je sumnjiva : bas da citas sve i svasta - NEMOJ...
a inace , svidja mi se kako razmisljas , ti si radikalna promena na bolje na forumu , a , ko zna , mozda i osavremenis ovaj muski ku... :roll:
 
Teki:
Muškarac_bg:
Treba da uradiš sve ovo što si rekao i dobićeš svoj maksimum. Moji saveti:
1. teretana tri puta nedeljno
2. uvek nosi dobru odeću sa stilom( nemoj nikad da se oblačiš kao svi, već pronadji svoj stil. Ja predlažem eleganciju.)
3. vodi računa o higijeni. Nemoj da si seljak pa da se picneš, a ono kad se izuješ nisu ti posečeni nokti na nogama.
4. kad ideš da se nadješ sa ribom uvek obuci neke dobre gaće(se*y)
5. redovno idi kod zubara(možeš da uradiš i beljenje zuba)
6. ulaži u sebe(čitaj sve i svašta, završavaj škole...)
7. isključivo se zdravo hrani (o ovome mogu dosta da pričam, al' me mrzi)
8. UVEK budi džentlmen.....
Ima još dosta toga, ali ovo je početak.
hej , ovo pod 4 . je cool .samo ne kapiram da li pod dobre podrazumevas i ciste ?
a stavka 6 mi je sumnjiva : bas da citas sve i svasta - NEMOJ...
a inace , svidja mi se kako razmisljas , ti si radikalna promena na bolje na forumu , a , ko zna , mozda i osavremenis ovaj muski ku... :roll:

Normalno čiste. :)

A da čitaš sve i svašta u smislu: dnevne novine, neku dobru knjigu, malo stručne literature, malo o sportu, malo o kolima, malo o modi....., o svemu da znaš po nešto.

Neko je gore pitao šta se krije iza svega ovoga. Krije se muškarac, koji je zadovoljan sobom, koji nije mrzovoljan, koji nema vremena da razmišlja pesimistično(kao većina srba), koji je srpski-evropejac, a to znači da je uzeo pozitivne osobine i jednog i drugog.
Ljudi treba da rade na sebi, pogotovu mi muškarci.
Ja ozbiljno mislim kad kažem da su glupi ljudi naš najveći problem.
 

Back
Top