Od pačeta do patka

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
evo jedna krajnje ozbiljna
krajnje intimna
i pomalo perverzna teen tema

svi znamo za brojne fizičkopsihičke promene
koje se dešavaja u periodu adolescencije
prosto rečeno zrenje

kojim tempom, u kojim godinama koliko intenzivno ili nehajno su se one dešavale vama
prevashodno fizičke a potom i mentalne
znate ono - kad ste rapidno porasli (uvis), kad su vam nikle dlačice, kad brada, kad ste prvi put drkali, kad vam je najviše poraslo pače, kad ste prokrvarile i šta već ide tu u paketu...

:rumenko::rumenko::rumenko:
 
Kod mene je sve to bilo bas rano, rezultat toga je da danas izgledam 5 godina starije nego sto jesam, a ustvari se osjecam 5 godina mladje nego sto jesam.

Rano je pocela da raste brada, pa sam se prvi put obrijao sa 13 godina, rano su pocele i da rastu dlake na grudima, sa 14 sam prestao da rastem i mnoge druge stvari.
 
Tu negde tokom devete, desete godine života počeh da masturbiram, mada sam i pre svašta-nešto radio i pokušavao... znači, tad sam počeo da se pretvaram u patku, a kad mi nikla prva dlaka, veze nemam. Rano beše.

Dobra tema...
 
evo jedna krajnje ozbiljna
krajnje intimna
i pomalo perverzna teen tema

svi znamo za brojne fizičkopsihičke promene
koje se dešavaja u periodu adolescencije
prosto rečeno zrenje

kojim tempom, u kojim godinama koliko intenzivno ili nehajno su se one dešavale vama
prevashodno fizičke a potom i mentalne
znate ono - kad ste rapidno porasli (uvis), kad su vam nikle dlačice, kad brada, kad ste prvi put drkali, kad vam je najviše poraslo pače, kad ste prokrvarile i šta već ide tu u paketu...

:rumenko::rumenko::rumenko:

A joj...ja sam do sedamnaeste bila blago rečeno zaostala u razvoju...e onda sam u neku ruku poludela....
 
lol porasla brada, vecina ovde josh uvek ima one rumunske brchice

imam ja,imam ja


@tema-***,ne vodim hroniku.
Ne mogu ni jednu sliku da nadjem kad sa bila klinka,osim neke u muzeju,pa da uporedim
Pomislio bi covek da bi moji roditelji hteli da se secaju mene kad sam bila mala.
Ali kad sam bila mala bila sam kovrdzava,skroz.
Posle mi je kosa postaa skroz ravna.
Sad mi kosa postaje kosa samo ako je ispeglam.
 

Back
Top