Ljeto ljubav u neku ruku i sexica

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Pricala mi jedna baka danas sledece

ona: razvela mi se cerka mnogo sam tuzna

ja: ajde? pa sta da vam kazem sem desava se

ona: bili su na odmoru vatrili se on je parkirao camp kucicu spakovao svoje stvari rekao cao, zaljubio se u drugu u toj zemlji gde je sa mojom cerkom otisao na holiday


ja: oh oh gospodjo pa to se poprilicno cesto desava statistika kaze da se pojacano mnogo zahteva predaje u ljetnoj sezoni, po principu da dok svak zasebno ganja svoj stres zivot sve je uredu cim skupa odputuju oni se zapitaju ------> kog djavola radim ja sa ovom osobom pored mene!



pitanje je sledece da li ste se ikad na odmoru npr. na moru zaljubili ili upustili u zesci flert sa petingom ili cak sexom:eek: i na taj nacin okoncali vezu u kojoj se nalazite?

da li se na odmorima pojacano ljubite stim i sexate ili se ipak vise svadjate!?

p.s ja izbegavam zajednicki holiday, kad sa njime odem ne mogu se opustiti niti odmarati niti ciniti stvari koje mene licno raduju npr. slamati sesir na glavu i u prirodi se izlezavati, on vise vole akcije -----------> idemo tamo onamo itd. meni to ide na zivce...znaci ja se na holidayu vise svadjam
 
Nije mi se nikad desilo....msm ne mogu ni da zamislim da se svaki put zaljubim kad odem negde to je neozbiljno...nikad mi nije ni bilo jasno zašto neki kad negde odu navale da se krešu pošto poto, samo zato što nisu kod kuće, zar ih tamo niko neće ili je kresanje u njihovom mestu zabranjeno?!:think:
 
Da se lepo odmoris :)

i ovo ono...............:lol:

e da znaš da oću :lol:
al bez ovog-onog :lol:

paz da on tebe ne navata za belo rublje :hahaha:

braniću se kanticom i lopaticom :D

A šta bi sa tamnoputom egzotikom?! :zper:
Mada, svaki ruski multimilioner zaista može da ti priušti stalna letovanja i ekskurzije po tim krasnim msitičnim istočnim zemljama :zaljubljena:

ma čuj, lako ću ja tog multimilionera da pošaljem u solarijum, ima odma da mi bude egzotika :hahaha:
 
Aha tu je kvaka...njima hormoni rade samo kad otputuju negde...jeeeee:lol:

pa sine dragi na zapadu je opste poznatno da nama treba radna oprema i budilnik :lol:

evo vidi mene

ponedeljak do inklusive cetvrtka radila drugu smjenu

u petak imala free

subota do inklusive srijede prva smjena

cetvrtak do inklusive nedelje treca smjena

u ponedeljak ne sutra no tamo ONI izlazim iz trece smjene

imam tri dana slobodna moj bioritema je u PMaterini i sad kad odem na odmor kad se naspavam prva 4 dana skocim ko nova sta da ja radim drugo vec da virim sta se desava u komsiluku i da izvirujem onako pomalo lukavo....................jedne godine me jedan hteo voditi u kukuruz ni kriva ni duzna :lol: sreca je bila pa mi se nije svideo inace bi bilo belaja a mozda i nebi nemam pojma -----------> enigma
 
Krivooo je mooreeee :lol:! Zadnjih 13 godina idem samo sa jednim ciljem na more..da se odmorim, da slusam sum talasa i da prcakam u plicaku sa mojom mezimicom..Ona je 99% vremena u vodi, a ne volim da je ispustam iz vida, tako da i ja moram non-stop da se brckam..bas mi tesko pada :aha:
 

Back
Top