"Македонија је Бугарска"

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s178310/Svet/Bugarska-_Skandal_na_proslavi_Ilindena.html
Bugarska: Skandal na proslavi Ilindena
Obeležavanje 107. godišnjice Ilindenskog ustanka je danas pred spomenikom ustanicima u okolini Blagoevgrada počelo nacionalističkim skandalom.
Transparent s natpisom "Makedonija je bugarska" su na početku ceremonije istakli članovi bugarske partije VMRO Aleksandra Karakačanova, javlja agencija Bgnes koju prenosi Makfaks.

Transparent nije povučen ni na sugestiju glumca Nikolaja Kimčeva koji je bio voditelj ceremonije i koji je članovima bugarske VMRO pokušao da objasni da tekuća manifestacija nije nikakav politički miting.

Manifestacija je, inače, počela počasnom paljbom iz pušaka, nakon čega su na spomeniku položeni venci, a za popodne je planirana manifestacija "Pirin peva".
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ето нама нове занимације на Балкану....
:per: :per: :per:
 
http://www.mondo.rs/s178310/Svet/Bugarska-_Skandal_na_proslavi_Ilindena.html
Bugarska: Skandal na proslavi Ilindena
Obeležavanje 107. godišnjice Ilindenskog ustanka je danas pred spomenikom ustanicima u okolini Blagoevgrada počelo nacionalističkim skandalom.
Transparent s natpisom "Makedonija je bugarska" su na početku ceremonije istakli članovi bugarske partije VMRO Aleksandra Karakačanova, javlja agencija Bgnes koju prenosi Makfaks.

Transparent nije povučen ni na sugestiju glumca Nikolaja Kimčeva koji je bio voditelj ceremonije i koji je članovima bugarske VMRO pokušao da objasni da tekuća manifestacija nije nikakav politički miting.

Manifestacija je, inače, počela počasnom paljbom iz pušaka, nakon čega su na spomeniku položeni venci, a za popodne je planirana manifestacija "Pirin peva".
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ето нама нове занимације на Балкану....
:per: :per: :per:

Па јел сакупио Каракачанов двојицу и дете?Или има намеру да плаши деце?
 
pa neznam gde si ovo iskopao, ali Ilinden je najveci makedonski drzavni praznik i slavi se 2 avgusta!!!

Па јел сакупио Каракачанов двојицу и дете?Или има намеру да плаши деце?

Знам кад је Илиндан...
и могу рећи вама двојици, да ми је срцу ближа Македонија....
јер тамо је и настао СРПСКИ ЧЕТНИЧКИ ПОКРЕТ....
;) ;) ;)
picture.php
 
http://www.mondo.rs/s178310/Svet/Bugarska-_Skandal_na_proslavi_Ilindena.html
Bugarska: Skandal na proslavi Ilindena
Obeležavanje 107. godišnjice Ilindenskog ustanka je danas pred spomenikom ustanicima u okolini Blagoevgrada počelo nacionalističkim skandalom.
Transparent s natpisom "Makedonija je bugarska" su na početku ceremonije istakli članovi bugarske partije VMRO Aleksandra Karakačanova, javlja agencija Bgnes koju prenosi Makfaks.

Transparent nije povučen ni na sugestiju glumca Nikolaja Kimčeva koji je bio voditelj ceremonije i koji je članovima bugarske VMRO pokušao da objasni da tekuća manifestacija nije nikakav politički miting.

Manifestacija je, inače, počela počasnom paljbom iz pušaka, nakon čega su na spomeniku položeni venci, a za popodne je planirana manifestacija "Pirin peva".
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ето нама нове занимације на Балкану....
:per: :per: :per:




A ti jado nemas druge zanimacije?:hahaha:
 
А јел зна неко који је највећи албански град у свету, тј. у ком граду на свету живи највећи број Албанаца ?
Сходно том одговору - Македонија је Бугарска, али мало сутра... пре ће Софија постати највећи град Велике Албаније, него што ће Македонија бити Бугарска.
 
MAKEDONSKI JEZIK

:rotf:
OD KAD PISETE VI ''BRATYA'':rotf:

i cija je ovo azbuka???

decko jel si dobar?
ovo je cisti Bugarski nemozes ni srbe da lazes jel i oni znaju

I PISE MAKEDONO-ODRINSKA

ODRIN JE 5 KM OD BUGARSKU GRANICU JEL I TMAO IMA MAKEDONCI?


OVAJ USTANAK JE BIO ZA OSLOBOGJENJE MAKEDONIJE TO JE TACNO ALI BUGARI SU SE BORILI ZA STVARANJE DRUGU BUGARSKU DRZAVU NA BALKANU POD IME ''MAKEDONIJA''
 
:rotf:
OD KAD PISETE VI ''BRATYA'':rotf:

i cija je ovo azbuka???

decko jel si dobar?
ovo je cisti Bugarski nemozes ni srbe da lazes jel i oni znaju

I PISE MAKEDONO-ODRINSKA

ODRIN JE 5 KM OD BUGARSKU GRANICU JEL I TMAO IMA MAKEDONCI?


OVAJ USTANAK JE BIO ZA OSLOBOGJENJE MAKEDONIJE TO JE TACNO ALI BUGARI SU SE BORILI ZA STVARANJE DRUGU BUGARSKU DRZAVU NA BALKANU POD IME ''MAKEDONIJA''



E a kazi mi kakav je to bio jezik i pismo Bugara pre Cirila i Metodija, bas me zanima?
Opismenili smo sve pravolavce a ti nasao ovde da pises kako je to bugarski jezik i pismo, smesan si.
 
E a kazi mi kakav je to bio jezik i pismo Bugara pre Cirila i Metodija, bas me zanima?
Opismenili smo sve pravolavce a ti nasao ovde da pises kako je to bugarski jezik i pismo, smesan si.

stari Bugari su izgubili svoji jezik i pocelo stvaranje slovensko Bugarski jezik kad su se pomesali sa Slovene...
mislim da to je jasno alki to sto nisi znao je problem sto vi ste ignorantni i kompleksasi u FYROM

a ti jos nisi mi odgovorio zasto sad ne koristite tu azbuku koja je na pismo
i zasto tamo se koristi isti onaj jezik koji se danas koristi u Bugarsku


znam da neznas sta da odgovoris :)
 
Poslednja izmena:
decko
celi ovaj region je trebao da bude Bugarski
ali nesreca ga ostavio nadvor od Bugarsku
350px-Ethnicmacedonia.jpg

Не, Бугари имају свој део, ту је још и област Струмице и још неки делови БЈРМ који треба да припадају Бугарској, Грци имају део који им припада он је ГРЧКИ, остало је СРПСКО!
 

zasto?

taj region bio u sklop Bugarske carevine 5 puta u vreme srednovekovni period
Bugari su bili vecina i jos su tamo dosta i pored asimilacija,deportacija i masakriranje
a najblize smo bili do stvaranje ovo u Balkanski rat i PRVI I DRUGI SVETKI

ali u balkanskom stvarno najblize u novom periodu
evo koliko smo mi oslobodili od turaka a koliko ostali
Balkankrieg_Besetzte_Gebiete_1913.png
 
zasto?

taj region bio u sklop Bugarske carevine 5 puta u vreme srednovekovni period
Bugari su bili vecina i jos su tamo dosta i pored asimilacija,deportacija i masakriranje
a najblize smo bili do stvaranje ovo u Balkanski rat i PRVI I DRUGI SVETKI

ali u balkanskom stvarno najblize u novom periodu
evo koliko smo mi oslobodili od turaka a koliko ostali
Balkankrieg_Besetzte_Gebiete_1913.png

Pa, jel vidiš na mapi da smo mi oslobodili ono što nam je i pripalo, i još pola Albanije, što su nam Englezi kasnije oteli kada su Šiptarima pravili državu.
 

Back
Top