za tango je potrebno dvoje

+ imam osećaj da će tema biti strahovito uspešna, pa odmah na početku moram reći kako mi je neverovatna čast i zadovoljstvo što sam bila prva osoba koja je odgovorila (krajnje iskreno) na ovakvo (krajnje intimno) pitanje.
Zahvaljujem, još jednom, postavljačici :heart:

Zauvek odana.
Ja.
 
A ne.
Tim organskim delom se ne zamlaćujem.
Mislim, ni moja probava ne radi svaki put najfantastičnije :lol:

Elem, ozbiljno, uvek se preispitujem i sagledavam da li ja baš to hoću i koliko hoću i šta hoću i hoću kakiti - neću kakiti i tako to sve..
U stvari, tebi ne moram da pričam, ti znaš :lol:
 
1. previše sam tolerantna, pa onda misle da mi nije stalo jer ne dramim ako se izlazi sa društvom bez mene, ne dramim ako mi se ne javlja na 2 sata i nemam ljubomorne ispade :roll:
2. jedan mi je rekao da ne umem da pokažem emocije, i da ponekad ne zna ni šta mislim, a kamoli šta osećam
3. nestalna sam (na ovome radim i pokušavam to da promenim)
4. svojom najvećom greškom smatram to im što previše verujem, i to mi se često obijalo o glavu
 
Iako otvoreno komuniciram po nekad mi se desi da precutim nesto sto me je zabolelo, umesto da isteram do kraja, a to kvari puno toga...
U momentima slabosti zbog problema na poslu ili slicno desava mi se da zanemarujem dragu i njene potrebe... ne zovem ili sam odsutan...
Po nekad ne izrazavam jasno sta zelim, pa se posle ljutim sto to nisam dobio, apsurdno... :D
 
verbalno agresivna dok se sve ne rascisti i dobro ispere mozak.:mrgreen:
kratak mi je fitilj,brzo se palim i brzo stizem do tacke kljucanja. (zato me i vole) :mrgreen:
posesivna, sklona nasilnom razbijanju povremene dosade, iznenadnim i nicim izazvanim napadom na muskarca. :mrgreen:
posle ga dobro nagradim. :flert: :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Iako otvoreno komuniciram po nekad mi se desi da precutim nesto sto me je zabolelo, umesto da isteram do kraja, a to kvari puno toga...
U momentima slabosti zbog problema na poslu ili slicno desava mi se da zanemarujem dragu i njene potrebe... ne zovem ili sam odsutan...
Po nekad ne izrazavam jasno sta zelim, pa se posle ljutim sto to nisam dobio, apsurdno... :D

zanimljivo..jedini muskarac koji je otvoreno napisao gde gresi..dajte ljudi da uramimo ovo :lol:
 
Moje najvece greske su bile:1.sto sam uvek i preterano verovala,2. govorim otvoreno sta mislim, jer imam svoj stav o svemu, 3. nestrpljivost,4.i najgora moguća od svih je sto odmah pokažem emocije.To je moja najveća greška u životu, što ne umem da sakrijem emocije već mi se odmah razlije osmeh i sreća je odmah vidljiva na mom licu kada mi se neko dopada.
 
...nikada nisam potpuno verovala nekome
...nikada nisam sebe potpuno dala nekome
...zahtevna sam povodom njegovih stavova, mora da ima stav i tacka hehehe
...zahtevna sam povodom njegovog ukusa, mora da ima ukus i tacka hehehe
...otvaram se do jedne tacke lako i bez opiranja ali sve nakon toga je ravno katancu
...nikada se nisam osecala potpuno sigurno u jednoj vezi, mozda zato sto su bile vrsnjacke mahom
...imam osecaj da su svi koje volim ili koje bih mogla da volim do bola daleko od mene fizicki, to je vec trauma...
 

Back
Top