Sex na zabranjenom mestu? hmmmm....

  • Začetnik teme macak_011
  • Datum pokretanja
Da imao sam na mnogo cudnih mesta npr. na plazi u plicaku usred bela dana, u cosku diskoteke mi je devojka pruzila oralni sex, toaleti i liftovi su standardna kombinacija.No ono sto je zanimljivo je da dok nisam probao nisam shvatio koliko je dobro, mada mi se najvise svidelo iza Veterinarskog fakulteta, naravno u BG.
Pozdrav
 
macak_011:
Ja sam stvarno imao sex na cudnim mestima, kao sto su skolska dvorista, toaleti, liftovi, ali nisam bio sa devojkama niskog morala nego je sve to bilo iz ciste strasti i preterane zelje za sex-om!!!!! Da cujem Vas!!
Ja nikako ne bih mogao da to radim u skolskom dvoristu. Sve mislim na pismeni, kontrolni. Jos ako dodje nastavnik... :shock: :shock: :shock:
 
Ej, porastao vam nos....Vazi, svi ste imali sex po diskotekama, dvorishtima, morima, okeanima, avionima, livadama, trznim centrima, caffe-ima...Za ovo vec postoji tema, zove se lovachke priche.
Ja NIKADA nisam imao sex na javnom mestu.Shta cu kad sam seljak, pa volim krevet.Boze dragi
 
rastamann:
Ej, porastao vam nos....Vazi, svi ste imali sex po diskotekama, dvorishtima, morima, okeanima, avionima, livadama, trznim centrima, caffe-ima...Za ovo vec postoji tema, zove se lovachke priche.
Ja NIKADA nisam imao sex na javnom mestu.Shta cu kad sam seljak, pa volim krevet.Boze dragi
Rasta, nije u redu da sve ljude ovdje nazivas lazovima... Ne kazem da nema onih koji izmisljaju svoje sexualne dozivljaje, ali ni ti nisi u pravu, sto smatras da je sve laz...
Ne mozes o svacijim afinitetima da sudis, na osnovu svojih...
 
Sta br ljudi podrazumevate pod zabranjenim mestima...neuobicjane mesta spajate sa zabranjenim???:) hm....
diskoteke iftove i sta aj zanm..pa to rade sad i teen decaci koj nemju gde:))

znaci nema zabranjene mesta..ima neuobicajene a moje nanjneobicnije..bilo je u dvoristu ..ispod prozora njenih roditelja...:)
 

Back
Top