Atletika

B

Bronzi

Gost
Posto nam nisu ostavili temu za atletiku evo snacicemo se sami,samo ako nas ima?Zanima se sta nislite o nasoj atletici ili onome sto je ostalo od nje.
:)
 
To je sport koji se trenira radi sebe i pobede nad samim sobom, nema "ne voli me trener", nisam(nismo) imao srece (pa promasio 100% sansu recimo), nema sujetnih trvenja i svadjanja u timu u stilu ciji je duzi :lol: , "zajeb'o" nas sudija...Staza, tebi, staza njemu, pa izvolte :lol: A sad uslovi, nema se para,ebiga ja se sportom nisam zbog para bavio, valjajte neke slepere ako ocete pare. Sad mi je krivo sto sam rano prestao sa aktivnim treniranjem...Nije sve tako crno, ministar nauke nam je atleticar :lol: . Nesto ne verujem da ce ikad fuzbaler, postati ministr nauke :lol:
 
Bavim se atletikom 7 godina,6 puta sam bila prvak Jugoslavije(SCG)i moje misljenje o ovom sportu nije tako crno (tipa:kad odu Top i Peric-nece vise biti atletike)
Mislim da imamo mnogo potencijala,mnogo talentovanih ljudi koji naalost ne mogu da dodju do izrazaja jer se u nasoj zamlji preferiraju kolektivni sportovi.Rezultat toga je sledeci.Olimpijada je gotova,vaterpolisti i Sekaricka su doneli medalje.da je novac ulozen na pripreme Fudbalera i kosarkasa (odbojkase cu preskociti jer se momci svarno trude i jesu ponos nase nacije)ulozen u 10 sportista koji se bave Individualnim sportovima,garantujem da bismo se radovali i medaljama nasih atleticara,boksera,plivaca,rvaca i dzudista...
 

Back
Top