Iskrenost

[glitter.bomb]

Zainteresovan član
Poruka
383
U poslednje vrijeme sve cesce vidim ljude koji su u nekom tripu "Ako ti iskreno kazem misljenje,naljutices se,zato necu da budem iskren" i to me uzasno nervira... -___-

Da li ste,i koliko iskreni?
 
[glitter.bomb];14824864:
U poslednje vrijeme sve cesce vidim ljude koji su u nekom tripu "Ako ti iskreno kazem misljenje,naljutices se,zato necu da budem iskren" i to me uzasno nervira... -___-

Da li ste,i koliko iskreni?

To se uglavnom kazhe zato shto se osobe generalno naljute kad im to kazhesh, iako obecavaju da nece.
 
Dok sam bila iskrena k'o da sam terala ljude.Mrzim taj fazon budi iskren,a u sustini se naljuti kad cuje nesto sto ne zeli.Kad su takve situacije samo precutim,za neke sitnice uvek iskrena.
 
Sve manje i manje,na zalost.

Pa,ne mislim da je iskrenost najsvetlije dobro,oreol svake vrline bla-dobro upakovana iskrenost jeste,u suprotnom,moze vise da steti nego da koristi.
 
Prema nekim ljudima sve vise i vise, a prema nekim sve manje i manje. Stari mi je govorio "Sa svakim fino, ni s kim iskreno." U 95% slucajeva je bio u pravu. Malo ko danas cijeni iskrenost, nije problem sto nece da cijene, nego ne umiju da cijene.
 
[glitter.bomb];14824864:
U poslednje vrijeme sve cesce vidim ljude koji su u nekom tripu "Ako ti iskreno kazem misljenje,naljutices se,zato necu da budem iskren" i to me uzasno nervira... -___-

Da li ste,i koliko iskreni?

"Govori istinu cak iako te u grob vodi" xD

Uvek sam iskren i kazem ono sto mislim,***** ti dal ce se neko naljutiti ili ne...ako mi se ne cini dobro onda ne valja.Sad trebam tu da izvodi neku "majku terezu" zabole me za to...:kafa:
 
[glitter.bomb];14824864:
U poslednje vrijeme sve cesce vidim ljude koji su u nekom tripu "Ako ti iskreno kazem misljenje,naljutices se,zato necu da budem iskren" i to me uzasno nervira... -___-

Da li ste,i koliko iskreni?

Ne iznosim mišljenja dok me neko ne pita...iskrena sam prema onima koji su to zaslužili...a onima koji nisu kad me pitaju samo kažem da me zaobiđu...
A i na kraju krajeva postoji toliko verzija iskrenosti.....i svaka istina može biti u varijantama, a da pri tom nijedna od njih ne bude pogrešna...
 
Poslednja izmena:

Back
Top