COOLERMASTER KUCISTE?

Ć

Ćale

Gost
Razmisljam o zameni kucista(napajanja)posto je ovo dosadasnje "kung-fu" postalo nedovoljno.Da li neko ima iskustva sa Coolermasterovim kucistima,ili ipak da idem na proverenu varijantu sa Chieftec ili Leadman modelima?Model "CMSTACKER" izgleda impresivno i dosta dobro prolazi u testovima ali bih ipak vise voleo da cujem nesto iz prve ruke :shock:
 
rastamann:
Da, taj CM je dobro kucishte ,ali je 150 evra bez napajanja....Za te pare bih pre uzeo TT Xaser III

Btw, od kada je LEADMAN proverena varijanta?
Ja imam samo pozitivna iskustva sa Leadman kucistima(doduse to je bilo pre 3-4 godine),i znam da nisam jedini.Hvala na savetu :shock:
 
Ja imam CM Stacker, i ne mogu mu naci ni jednu manu, sem mozda male sitnice koja ume da znaci - drzac maticne ploce se malo teze skida jer mora da se rasrafi brdo srafova (mada sam na to navikao kod mog ex-macase-a)... I mozda bi bilo fino da ima vise konektora za USB i slicne stvarcice s' prednje strane, mada se to lako moze nadomestiti nekim od brojnih dodataka za ovo kuciste...

Za napajanje sam uzeo Enermax 460W, mada drzim jos i Chieftec 360W (zlu ne trebalo, kuciste bar ima 2 mesta za napajanje) ;)

TT je ipak vise kicherica nego kuciste - kome uopste trebaju sve one 'zujalice' u istom?

Glavna prednost ovog kucista u odnosu na ostala je modularnost - mozes da ga napravis da ima taman onu funkciju koju zelis... Sto se ne moze reci za ostala kucista...

Sve u svemu - moja topla preporuka!
 
Nije mi samo jasno kako si stavio Enermax u srednju klasu sa Chieftec-om...Ener je za Chieftec babaroga, a i skuplji je poprilichno....

On the other hand, DTK pravi bolja napajanja od Chieftec-a. Bogami, za klasu bolja....
 

Back
Top