Zele da daju psa.

MozzGa Bezz

Zainteresovan član
Poruka
239
Ljudi,malopre sam na ulici sreo neke mamine prijatelje,i tako smo kroz pricu dosli na temu pasa,ja im kazem kako treba da uzmem stene.. Itd. Da,sad ne duzim.. I oni su mi rekli da zele da daju svog psa,koji ja msm ima 3-4 god. Pitali su me da li znam nekog ko zeli psa.Ali,ja stvarno ne znam nikog ko zeli psa starog 3-4- god. Pa,bih vas zamolio ako neko zna.. Da,mi javii .. Ili,neki azil,neko mesto gde bi mogli da ga daju. Mislim da je pas mesanac. .. Hvalla unapred. :) :P
 
Ljudi,malopre sam na ulici sreo neke mamine prijatelje,i tako smo kroz pricu dosli na temu pasa,ja im kazem kako treba da uzmem stene.. Itd. Da,sad ne duzim.. I oni su mi rekli da zele da daju svog psa,koji ja msm ima 3-4 god. Pitali su me da li znam nekog ko zeli psa.Ali,ja stvarno ne znam nikog ko zeli psa starog 3-4- god. Pa,bih vas zamolio ako neko zna.. Da,mi javii .. Ili,neki azil,neko mesto gde bi mogli da ga daju. Mislim da je pas mesanac. .. Hvalla unapred. :) :P

pa sad...sto ga ne bi uzeo?
ako ga vec nece, a ti zelis psa...
taman ces izbjeci sve probleme koje odgov steneta podrazumijeva, a ucinit ces
sjajnu stvar za jedno, ocigledno, nezeljeno zivo bice...
 
Jeste da nije tema ali bas sam se sad rastuzila.Posteno je s njihove strane sto shvataju da nemaju uslova i da traze nesto bolje za njega,ali pas od 3,4 godine ce to odvajanje bas tesko da podnese.Tugovace..Ako cujem za nekoga da bi ga uzeo,javicu ti.
 
Stene necu drzati u kuci!! Iako,bih to voleo. Molim te,ako mozes pomozi mi,ako ne nemoj mi otezavati. Nemoj misliti da ovo govorim u losem,smislu.. Samo zelim da pomognem tim ljudima.. A,sad sam gledao na googl-u i ima neki azil za pse u Bg. Jel,mogu tamo da ga daju,i sta se uopste radi u tom azilu?? A,moje komsije su pre 2 ili 3 god. Dali svoje pse sinterima ili sintorima nzm kako se zovu.. Zato sto su po komsiluku davili kokoske.. A,sta rade sinteri(Sintori) Sa psima??
 
Stene necu drzati u kuci!! Iako,bih to voleo. Molim te,ako mozes pomozi mi,ako ne nemoj mi otezavati. Nemoj misliti da ovo govorim u losem,smislu.. Samo zelim da pomognem tim ljudima.. A,sad sam gledao na googl-u i ima neki azil za pse u Bg. Jel,mogu tamo da ga daju,i sta se uopste radi u tom azilu?? A,moje komsije su pre 2 ili 3 god. Dali svoje pse sinterima ili sintorima nzm kako se zovu.. Zato sto su po komsiluku davili kokoske.. A,sta rade sinteri(Sintori) Sa psima??

znas kako, azil, po meni, nije dobra opcija...
iz prostog razloga sto su nasi malobrojni azili krcati, siromasni...neuvjetni...
ako pod shinterima podrazumijevas Ovcu; koliko znam psi se neko vrijeme
drze tamo i na kraju uspavljuju ili vracaju na ulicu...ako ih nitko nece
(nek me ispravi neko tko zna, ako grijesim...)
tako da ni to nije neka...opcija...

nemam ja sta da ti otezam
i mali i veliki pas jedu, *****ju, prave sitna i krupna sranja iz ljudske perspektive...
samo je briga oko steneta veca nego briga oko odraslog psa...
i financijski izdaci su veci i...nepredvidljiviji...
tako da...nadam se da ste ti i roditelji sjeli pa dobro izbistrili
citavu tu pricu oko steneta....psa...
jer pas ne zivi koliko hrcak...
 
Valjda traze udomitelje za zivotinje koje niko ne zeli.E, da imamo organizovano drustvo kao sto imaju neke drzave,ovo ne bi bio nikakav problem.A ovako :roll:[/Q
:klap::klap::klap: Slazem see..


Ali vidi,Moji ne zele velikog psa.. Ne znam zasto se stalno vracas na mene. Izgleda da u Srbiji nema opcija za takve situacije.. :(:(

ne, nema...opcija za takve situacije
medjutim, nije to tvoj teret da ga nosis
taj pas nije tvoj, ti ga ne mozes uzeti i gotovo

sto se tebe tice; samo kazem da se nadam da ste dobro
razmisli o uzimanju psa uopce...pas nije igracka....
bio veliki ili mali...
 
ma, znam da ti je zao, al realno tesko mozes ista uciniti
osim ovog sto si vec ucinio...
postavi i slike...mozda se netko nadje
i gledaj da ne opteretis sebe u toj mjeri da osjecas krivicu
za nesto sto nije tvoja odgovornost...
takodjer, gledaj i da nesto naucis iz te price...npr. da je pas
dugotrajna obaveza...
 

Back
Top