Duge veze pitanje za 30+

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Dakle vi mladj od 30+ koji veze i ljubav racunate po mjesecima -------> sednite i pomno pratite:)


Mene zanima kolko ste se vi promijenili u vezi/braku i u sta ste izrasli?

recimo tlo je pogodno kad se dvoje nadju pa krenu skupa sa namjerom -----> sve dok ih smrt nerastavi..... sve to u ime ljubavi.

Ima svako jahih Ljubavi i svak za sebe misli da je njegova ispravna, neki se zrtvuju zarad ljubavi neki trpe zarad ljubavi neki se menjaju dramaticno zarad ljubavi i niko od njih nema pojma da je to sto zivi iskrivljena slika ljubavi a neki se promijene bez da su imali namjeru!

Ljubav vas promijeni a Ljubav i Idiote stvara
 
najvise se plasim da cu postati idiot

imam drugaricu koja je idiot da je pametna onog njenog bi odavno trebala izbaciti iz stana i zivota

Nije stara ima finih 40 godina a njemu 60 grozno je to kad vidim da je ona matorija od njega ----> po razmisljanju a nije bila takva!

a on je i dalje ubija u pojam


Ona je postala Idiot da su jadi gori ona je postala bezpomocan Idiot
 
najvise se plasim da cu postati idiot

imam drugaricu koja je idiot da je pametna onog njenog bi odavno trebala izbaciti iz stana i zivota

Nije stara ima finih 40 godina a njemu 60 grozno je to kad vidim da je ona matorija od njega ----> po razmisljanju a nije bila takva!

a on je i dalje ubija u pojam


Ona je postala Idiot da su jadi gori ona je postala bezpomocan Idiot

A u kom smislu idiot?:confused:
 
najvise se plasim da cu postati idiot

imam drugaricu koja je idiot da je pametna onog njenog bi odavno trebala izbaciti iz stana i zivota

Nije stara ima finih 40 godina a njemu 60 grozno je to kad vidim da je ona matorija od njega ----> po razmisljanju a nije bila takva!

a on je i dalje ubija u pojam


Ona je postala Idiot da su jadi gori ona je postala bezpomocan Idiot

Njima tako odgovara
oni su oni
a ti si ti
ti mozzesh da birash svoj nachin da budesh nekome idiot a sebi dobra
 
Dakle vi mladj od 30+ koji veze i ljubav racunate po mjesecima -------> sednite i pomno pratite:)


Mene zanima kolko ste se vi promijenili u vezi/braku i u sta ste izrasli?

recimo tlo je pogodno kad se dvoje nadju pa krenu skupa sa namjerom -----> sve dok ih smrt nerastavi..... sve to u ime ljubavi.

Ima svako jahih Ljubavi i svak za sebe misli da je njegova ispravna, neki se zrtvuju zarad ljubavi neki trpe zarad ljubavi neki se menjaju dramaticno zarad ljubavi i niko od njih nema pojma da je to sto zivi iskrivljena slika ljubavi a neki se promijene bez da su imali namjeru!

Ljubav vas promijeni a Ljubav i Idiote stvara

Mene niko nikada nece promeniti.To mogu da ucinim samo ja,svojom voljom a ne jer sam zaljubljena i jer volim.Moja licnost je zauvek moja i oblikujem je iskljucivo ja.
 
32/11 godina

Promenila, ebemliga da li je to prava reč, ali izrasla, jašta. Mada, ko se u 11 godina ne promeni i bez veze, njemu nešto fali. Nasuprot uobičajenom verovanju, čovek raste ceo život (q ne raste, prestanite sa aplauzom).
Elem, da li bih bila ovakva da nije bilo Njega - ne bih.
Da li bih bila puno, puno drukčija - ne verujem.
U svakom slučaju, sviđa mi se kakav sam čovek uz Njega postala i na tome ću mu biti zauvek zahvalna.
I to je valjda jedino važno.
 

Back
Top