Bol u stopalu!

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Vec 4 dana imam bol u stopalu sa donje strane.Javio se i blagi otok u predelu korena prstiju sa obe strane stopala.Nisam imala nikakve povrede niti uganuca,nista slicno.Mesec dana sam na terapiji Pronizonom 40mg i Izonijazidom od 300mg zbog Sarkoidoze.Da li je moguca povezanost ovih lekova i oticanja sa bolom u stopalu zbog lekova?Doktor mi je na god odmoru i nisam u mogucnosti da ga konsultujem.Da li da prekinem lekove?
 
Pozdrav Blizanče! Kako si? Kako podnosiš terapiju?Znam da nije baš tako lako,ali se trudi da psihički budeš uravnotežena, pa i to će proći. Terapiju ne smeš da prekidaš ni u kom slučaju, to znam 100%. Volela bih da ti se Marinac javi pa da te savetuje. :) Glupo je i nezahvalno da ti sad nešto nagađam, ali možda su te promene eritema nodosum. (Imala sam ih na listovima i stopalima.Crvene,bolne na pritisak fleke ispunjene tečnošču). Bilo bi dobro da se obratiš nekom njegovom kolegi dok ti se doca ne vrati. Što da lupaš glavu nagađanjem.
 
Hvala sto se javljas.Uh,terapija me bas drma,psihicki....nervozna sam kao pas,kilava i mrzovoljna.Nemam pojma sta mi se desilo sa levom nogom.Samo me boli pri hodanju i savijanju stopala kao i misic u listu.Nemam plikove ni fleke,nista slicno ali sam utripovala da je vezano za limfu.
 

Back
Top