Ti mala, tamo dole da cutis, ti si za sve kriva!!

.. Sta kad imate nekog sa kim ne bi trebali da ste, znaci ono "ne mogu sa njim, a ni bez njega"

Sve je to lepo, sto se desava, ali.. trebalo bi da prestane.
Kako se odreci ljubavi i tog fantasticnog sexa?
A sigurna sam da tako nesto vise necu imati osim sa njim...:(

Teška stvar. Desilo mi se. Trebalo mi je dva meseca da preguram takav raskid. Par meseci posle toga povremena tuga.

Bio sam s njom 5 godina. Napominjem da nisu svih 5 godina bili "ne mogu sa njom, a ni bez nje". Prvo je bilo samo ne mogu bez nje :)
 
.. Sta kad imate nekog sa kim ne bi trebali da ste, znaci ono "ne mogu sa njim, a ni bez njega"

Sve je to lepo, sto se desava, ali.. trebalo bi da prestane.
Kako se odreci ljubavi i tog fantasticnog sexa?
A sigurna sam da tako nesto vise necu imati osim sa njim...:(

Ne znam pozadinu ove price..ali, ako se mucis, preseci..bice tesko u pocetku, ali uposli sebe, a vreme ce vec uciniti svoje.
 
treba samo odluciti.:)
sto je naravno najlakse reci, ali ***..
ps. najzece je ono sigurna sam da nikad vise nece biti tako...:sad2:
ja sam to bila sigurna za najmanje tri muskarca dosad..:mrgreen:
a i za ovog sad sam sigurna u jednom delu..:)
i da, ako je ljubav, onda jeste jedinstvena, i ni jedna druga nece liciti na nju. neka nova veza koja te ceka ce sigurno biti drugacija, ali ko kaze da ce biti losija?
cak mogu reci da nas svaka prava, istinska vezanost za drugo ljudsko bice vodi u dubine nas samih koje nismo dotad upoznali..
ni zivot, a ni mi sami, nije prava linija..vec predivna , zamrsena, teska i prebogata basta :)
glavu gore.
bice ono sto mora..
 
.. Sta kad imate nekog sa kim ne bi trebali da ste, znaci ono "ne mogu sa njim, a ni bez njega"

Sve je to lepo, sto se desava, ali.. trebalo bi da prestane.
Kako se odreci ljubavi i tog fantasticnog sexa?
A sigurna sam da tako nesto vise necu imati osim sa njim...:(

Ako si svesna da treba preseći, uradi to. Rekla bih da je ustvari najveća žalost za dobrim sexom, a možda samo tako misliš da nećeš imati bolji posle njega;).
 
A možda je mislila na pitjku?:lol:

Na nju sam mislila da :D

Sex je fantastican, ali nije samo to, to je ljubav stvarno jedna jedina i ona jedinstvena koju sigurno vise necu doziveti.
Nikad tako vise necu voleti u tom sam stvarno sigurna, a i sex ne mogu da zamislim da sa nekim moze biti bolje..
Jednostavno, sve se poklopilo.
A zabranjeni smo jedno drugom i tako se patimo godinama!!:(
 
joj kako mrzim te taktike..:roll:

Zašto "taktika" pežorativno? Vrlo je jednostavno...

Da je ovde u pitanju ljubav, ne bi bilo ništa upitno. U pitanju je strast, a čovek, životinjka, najteže se odriče zadovoljenja svojih animalnih potreba. Pošto nije ljubav u pitanju i druga strana ima verovatno iste porive i probleme, tj. isto osećanje nezadovoljstva i neispunjenosti i istu dozu ovisnosti o seksu. Zato, treba i odgovornost za sečenje podeliti. Čovek sam nije sklon da se tek tako liši zadovoljstva iako mu razum govori drukčije.

S druge strane, podela odgovornosti vodi i dijalogu, te šta znaš... Možda i ne mora da se seče, već samo malo da se sinhronizuje.
 
Na nju sam mislila da :D

Sex je fantastican, ali nije samo to, to je ljubav stvarno jedna jedina i ona jedinstvena koju sigurno vise necu doziveti.
Nikad tako vise necu voleti u tom sam stvarno sigurna, a i sex ne mogu da zamislim da sa nekim moze biti bolje..
Jednostavno, sve se poklopilo.
A zabranjeni smo jedno drugom i tako se patimo godinama!!:(

A što ste zabranjeni jedno drugom?!:confused:... daj malo informacija bre a ne da pišemo ovako napamet.:roll:
 
Na nju sam mislila da :D

Sex je fantastican, ali nije samo to, to je ljubav stvarno jedna jedina i ona jedinstvena koju sigurno vise necu doziveti.
Nikad tako vise necu voleti u tom sam stvarno sigurna, a i sex ne mogu da zamislim da sa nekim moze biti bolje..
Jednostavno, sve se poklopilo.
A zabranjeni smo jedno drugom i tako se patimo godinama!!:(

Znaš zašto me je naslov teme zbunio?

Da si pisala samo o tome kako je sex fantastičan i da ne znaš hoćeš li imati više takav, ok...ti mala dolje si kriva i sve je jasno.

Međutim, spominješ ljubav, jedinu, pravu, jedinstvenu...i onda stavljaš akcenat na malu dolje, kako je ona za sve kriva?

Ne kapiram, 'ebi ga...mada, nije da moram :D
 
Znaš zašto me je naslov teme zbunio?

Da si pisala samo o tome kako je sex fantastičan i da ne znaš hoćeš li imati više takav, ok...ti mala dolje si kriva i sve je jasno.

Međutim, spominješ ljubav, jedinu, pravu, jedinstvenu...i onda stavljaš akcenat na malu dolje, kako je ona za sve kriva?

Ne kapiram, 'ebi ga...mada, nije da moram :D

To je zato što je i ona zbunjena, pomešalo joj se sve, pa lupa ko otvoren prozor.:lol:
 
Pa od "nje" je sve pocelo, a na kraju se zavrsilo tako da jeste sex takav kakav jeste ali mogli bi i bez njega samo da smo jedno pored drugog, vise nam nije to toliko bitno.

Jeste strast, pozuda, opsesija, ali iznad svega prvo ljubav, ali zaista je tako..

A zabranjeni smo zato sto sam ja budala sa drugim.

A znači jašeš dva konja! :rotf:....a šta udata si?:confused:
 

Back
Top