Realno ..

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.332
.. zašto manefestiramo zavist jer je nekome dobro u sexu i odnosu opcenito?
Što se time dobiva ?
Pa to ebeno papa dušu .. gric po gric .. :confused:

TEMA NEMA VEZE S menom..
Stoga molim opca razmišljanja .. fala..
 
Poslednja izmena:
Zato sto mrzimo sebe i svesni smo svojih mana, koje pokusavamo da zatrpamo tonama reci, uveravanja i koorchenja.
A ko mrzi sebe, na korak je od toga da mrzi i ceo svet, jer svet mu duguje ono sto sam nije u stanju da ima, i neko za to mora biti kriv. A najlakse je da budu krivi oni koji su srecni, jer cim su srecni, mora da su glupi, a ako su glupi, onda sam bolji-a od njih.
 
.. zašto manefestriramo zavist jer je nekome dobro u sexu i odnosu opcenito?
Što se time dobiva ?
Pa to ebeno papa dušu .. gric po gric .. :confused:

TEMA NEMA VEZE S menom..
Stoga molim opca razmišljanja .. fala..

Nisam primetila tu manifestaciju kod same sebe:mrgreen:..ne vidim zašto bi tako bilo,
ako je nekome lepo, meni još lepše:confused:
 
Zato sto mrzimo sebe i svesni smo svojih mana, koje pokusavamo da zatrpamo tonama reci, uveravanja i koorchenja.
A ko mrzi sebe, na korak je od toga da mrzi i ceo svet, jer svet mu duguje ono sto sam nije u stanju da ima, i neko za to mora biti kriv. A najlakse je da budu krivi oni koji su srecni, jer cim su srecni, mora da su glupi, a ako su glupi, onda sam bolji-a od njih.


da , mnogi svakako gledaju na glupost.. :mrgreen:
 
Nisam primetila tu manifestaciju kod same sebe:mrgreen:..ne vidim zašto bi tako bilo,
ako je nekome lepo, meni još lepše:confused:

Tako bi trebalo i bit , kad je osoba zadovoljna sobom i ne hrani se tuđom nesricom.
Ali ..

Svi mi ponekad imamo svoje demone , samo katkad su oni u nekim situacima potpuno bezvezni i bezrazložni . :confused:
 
A kako ću ja znati da li je nekome dobar sex da bi mu recimo zavidela?:think:

Kad mi neko kaže da ima dobar sex ja mu ne verujem, jer da jeste ne bi bilo potrebe da o tome u opšte i priča.....msm ko još ide okolo i priča... ‚‚uh al mi dobar sex‚‚.... ‚‚uh al sam se dobro hebo‚‚...‚‚uh al' je bilo ovako- onako‚‚....msm strašno!
52.gif
 
A kako ću ja znati da li je nekome dobar sex da bi mu recimo zavidela?:think:

Kad mi neko kaže da ima dobar sex ja mu ne verujem, jer da jeste ne bi bilo potrebe da o tome u opšte i priča.....msm ko još ide okolo i priča... ‚‚uh al mi dobar sex‚‚.... ‚‚uh al sam se dobro hebo‚‚...‚‚uh al' je bilo ovako- onako‚‚....msm strašno! Pogledajte prilog 83586

Jer tvoja zavist slaže bajke u glavi , kontaš ?
Jer zamišljaš nešto što bih volila imat ..

I zašto si se ulovila na taj sex ? :confused:
 

Back
Top