Pomagajte drugovi ! ! !

cyrano 89

Zainteresovan član
Poruka
170
U kompu imam jedan folder sa slikama koji nisam otvarao neko vreme. . .u medju-vremenu mi je pao sistem pa sam podigao novi,sada ne mogu da vidim ni jednu od tih slika...(pokusao sam preko svih mogucih programa),niti da ih premestim na drugu lokaciju...
Cini mi se da sam ih odavno zakljucao iz Win-zipa ili nekog drugog programa ali do nedavno nije bilo nikakvih problema pri otvaranju-premestanju slika....
Ako neko zna kako da resim problem,neka mi odgovori!
Hvala unapred!
 
probaj sa ovim!
Klikni desnim klikom na folder,properies,security i dole gde ti pise permissions for system vidi sta ti je stiklirano sa dozvoljenim pa probaj da izmenis ako negde pise deny!
Trebalo bi da su otkljucane slike ili mozda ih je virus ostetio sta znam!
 
probaj sa ovim!
Klikni desnim klikom na folder,properies,security i dole gde ti pise permissions for system vidi sta ti je stiklirano sa dozvoljenim pa probaj da izmenis ako negde pise deny!
Trebalo bi da su otkljucane slike ili mozda ih je virus ostetio sta znam!
Ne mogu stvarno da nadjem permissions for system,U properties se nalaze jezicci:"General,Sharing,Customize....
Или... подигни неки Live Linux са цд-а, требало би да можеш да им приступиш и одрадиш даље са њима шта желиш.
Pojasni molim te,operativni sistem Linux?
 
Eee pa skinuo sam ovaj ubuntu jer taj stoji u tutorijalu sa pravljenje butabilnog flesa,valjda....Hteo sam da skinem puppy ali rek'o mozda nece da radi,tim sistemom....
Ali sad,meni se uopste ne pojavljuje onaj prozor iz uputstva sa ovog sajta http://www.howtogeek.com/howto/linux/create-a-bootable-ubuntu-usb-flash-drive-the-easy-way/ samo ovo
picture.php

Eeeee moram da se spremam za posao radim nocas....ujutru kad se vratim s' posla probacu.....Ako imate jos neki savet javite....
Hvala svima......:hvala:
 
Poslednja izmena:
Ne moze ljudi,komp radi na 450mhz,a ima 192 rama....to je preslabo za ubuntu....
Ne podrzava opciju botovanja sa flesa u biosu,tako da i to otpada...
Cd-rom mi je trenutno sjeban,pa ne mogu ni tako... :(
A ne znam uopste da li se puppy i dsl mogu instalirati na hard,cini mi se da sam u nekom uputstvu video ali........
Ako ima nekog toliko pametnog,da moze ovo da resi,neka se javi ako je voljan.....Ja vise nemam ideja...Plo mi je na pamet da probam da narezem slike na cd,ali jos nisam sredio rezac....
Valjda postoji neko resenje osim linuxa...........
 
U kompu imam jedan folder sa slikama koji nisam otvarao neko vreme. . .u medju-vremenu mi je pao sistem pa sam podigao novi,sada ne mogu da vidim ni jednu od tih slika...(pokusao sam preko svih mogucih programa),niti da ih premestim na drugu lokaciju...
Cini mi se da sam ih odavno zakljucao iz Win-zipa ili nekog drugog programa ali do nedavno nije bilo nikakvih problema pri otvaranju-premestanju slika....
Ako neko zna kako da resim problem,neka mi odgovori!
Hvala unapred!

koliko sam shvatio tisi zaboravio pasword.
pa probaj sa ovim programom i on ti izbaci sve pasworde u računaru.
http://www.passwordrecovery.in/

Druze,ja mislim da nisam ni stavljao sifru,a ne znam gde ni da je ukucam ako jesam...A ako taj program i deluje,ne verujem da bi nasao sifre sa prethodne instalacije xp-a,u medjuvremenu sam obarao sistem......

Onda definisi sta podrazumevas pod "zakljucano" ako ni ti ne znas sta si tacno uradio onda postovi nemaju apsolutno smisla. Ponudjen ti je program za koji sad kazes da ti ne treba. Odluci se koju verziju price nam serviras, ili sam resavaj probleme
 
Onda definisi sta podrazumevas pod "zakljucano" ako ni ti ne znas sta si tacno uradio onda postovi nemaju apsolutno smisla. Ponudjen ti je program za koji sad kazes da ti ne treba. Odluci se koju verziju price nam serviras, ili sam resavaj probleme

Ja da znam sta sam uradio ne bih trazio pomoc,fajlovi su zakljucani kad su zelene boje,a program ne moze da nadje sifru ako je pre toga radjen format...
A ako postovi apsolutno nemaju smisla zasto postujes,ja ocigledno ne znam sta sam uradio..Ocito je da nisi imao nameru da mi pomognes,inace bi bio ljubazan...Niko bre tebi ne placa da pomognes nekom' ovde,ako vec neces da pomognes,ne napadaj i ne provociraj.... :evil:

Edit : gibica

Obrisan uvredljiv komentar
 
Poslednja izmena od moderatora:
U pravu si Cvetko,nisam probao,jer sam mislio da je samo za sifre....
Ali sad sam ga skinuo i vidim da spasava i podatke ostecene virusom,izbrisane,zakljucane......
Samo imam problem,prvi put sam ga cekao 3 sata da mi skenira particiju,i na kraju mi izadje prozor gde pise da ima gresku i zatvori se....Drugi put sam suzio pretragu samo na slike,i zavrsilo je brze....ali trial verzija ne sluzi bas nicemu,da bi spasao bilo kave podatke trazi mi serial....Trazio sam i trazio ali nigde ne mogu da nadjem serial za 2.0 verziju,ako ti znas,pomozi....
@Nics
Ako stvarno hoces da pomognes,hvala,ja sam ceo problem izneo i trudio se da dam sto vise podataka,ako sam nesto izostavio pitaj pa cu ti odgovoriti....Iznervirao si me poslednjom recenicom u svom 1, postu ovde,pa sam ti svasta napiso u odgovoru,vidim sad da su to moderatori izbrisali,i ako su preterao sam,u slucaju da si video post pre nego sto je izbrisan,zao mi je ako sam te uvredio!
 

Back
Top