svidjanje

devojcura

Obećava
Poruka
51
Bila sam u gradu sa drugaricom, i sretnemo druga iz srednje i jako mi se svidi. Na koji nacin da ga smuvam. i da li je to moguce? POd dva ne volim da prilazim momcima.
 
Poslednja izmena:
Bila sam u gradu sa drugaricom, i sretnemo druga iz srednje i jako mi se svidi. Na koji nacin da ga smuvam. i da li je to moguce? POd dva ne volim da prilazim momcima.

Nemoj da mu prilazis, ostavi taj deo njemu. Zovni ga da se ispricate uz kafu o npr zajednickom drugu/drugarici ili vec o necemu iz skole... u razgovoru mozes , usput, onako naivno da pomenes da trazis decka i kako ti se niko ne svidja... pa vidi kako ce da reaguje... :)
 
naravno da mi to znamo dal se lozi na tebe posto smo vam drzali svecu
ja bih nesto da uradim al ne bih da uradim..pa postoje samo dve opcije ili da uradis ili da ne uradis :lol:
mada mozda mozes da probas sa telepatijom :hahaha:
 
Bila sam u gradu sa drugaricom, i sretnemo druga iz srednje i jako mi se svidi. Na koji nacin da ga smuvam. i da li je to moguce? POd dva ne volim da prilazim momcima.

Cekaj koja je to fora oces da ga smuvas a on tebi da pridje..sta kao sad ces se ti montiras i bacas mamac on se peca..kao drzis kosku a on ko pas dodje sam:neutral:
 

Back
Top