STA VI MRZITE???

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
sta vas baca u vatru...
sta vas nervira da posizite????
21.gif
NERVIRAJU ME...:
1)iskomplexirane bud*ale koje muce zivotinje
2)kad vidim psa a hladno je,na ulici kako se trese od zime!
3)nad%rkani profesori
4)mrzim kad mi neko ide na živce a žao mi je reć mu to
5)mrzim kad neko misli da su svi metalci sotonisti
6)mrzim kad se neko pres**erava da sluša svaki ebeni bend
7)mrzim ljude što misle da su meni svi kršćani životni fakin neprijatelji
8)mrzim ljude što nose ebene pentagrame i misle da su zato metalci
9)mrzim repere, al samo one naše, seljake
10)mrzim skinse
11)mrzim hevijanere što misle da sam hevi od svih vrsta metala valja

:roll: a vi? :lol:
 
Ja ne mrzim nikoga, samo me mnogo toga nervira. :roll:
Prvi na listi su mi hvalisavci (njih ne podnosim organski), onda nerviraju me lazovi, dosadni ljudi koji guse nekom nebitnom pricom.................
Ima tu jos puno toga, mrzi me da pisem.
Ma mene sve nervira. :x
 
Obicno se ne iznerviram lako... i malo toga moze da me iznervira... Ali jedna sigurna stvar od koje poludim jeste kada neko potcenjuje moju inteligenciju (da ne kazem pokusava da me j*be u zdrav mozak)... :?
Srecom, malo je takvih... 8)
 
joGooOOD:
sta vas baca u vatru...
sta vas nervira da posizite????
21.gif
NERVIRAJU ME...:
1)iskomplexirane bud*ale koje muce zivotinje
2)kad vidim psa a hladno je,na ulici kako se trese od zime!
3)nad%rkani profesori
4)mrzim kad mi neko ide na živce a žao mi je reć mu to
5)mrzim kad neko misli da su svi metalci sotonisti
6)mrzim kad se neko pres**erava da sluša svaki ebeni bend
7)mrzim ljude što misle da su meni svi kršćani životni fakin neprijatelji
8)mrzim ljude što nose ebene pentagrame i misle da su zato metalci
9)mrzim repere, al samo one naše, seljake
10)mrzim skinse
11)mrzim hevijanere što misle da sam hevi od svih vrsta metala valja

:roll: a vi? :lol:
uf....ja kao sto rekoh,trudim se da nikoga ne mrzim....ali me toliko toga nervira!!! :x
Evo lista:
1)Lazni dzepovi...grrrrrrrrr taman da stavim neshto a ono shipak
2)Napaljena shabanerija=skinsi koji misle da treba tuci svakog koga mogu da prebiju :x
3)Kad nema WC-papira a ti taman posho u wc :P
4)Uske pantalone :roll:
5)Tehno,trance jer su mi monotoni :x
6)i ovo sam negde rekla....kad mi za rodjendan kupuju smarachke gipsane figurice :roll: pri tom ne mislim na one retke originalne
7)Nacizam,fashizam,shovinizam...
8)Jao ovo treba da je prvo:Izuzetno me nervira kada ljudi ne postuju zivotinje i obespravljuju ih!A jos kada mi neko kaze da zivotinje nemaju osecanja :cry: :cry: :x
9)Kada vidim nekog da baca djubre na sred ulice...
10)Napaljene devojke/devojchice koje misle da je u zivotu bitno samo smuvati se s tim i tim dechkom i nashminkati se i obucji minicj tj kaish :p
11)Narodnjaci i cela ona grand parada....... :roll: ukljuchujucji i glupave izbore za pevache i voditelje grandovce....aaaa :x :x
12)hmm....recimo da me nerviraju muve i ono njihovo zujanje :x :x
13)Moje nenormalno glupo odeljenje!i veci deo skole s nastavnicima...
~~~


seticju se josh necheg... :wink: sad samo da se smirim jer sam se od nabrajanja ovih stvari iznervirala... :roll:
 
Nerviraju me zenske osobe u saobracaju(cast izuzecima)
Nerviraju me ljudi koji se non stop na nesto zale
Nerviraju me ljudi koji svaku rech koju kazem obrnu i kao da sam rekao nesto sasvim drugo.
Nerviraju me ped-eri...

...seticu se jos necega.
 
Master_Chief:
Nerviraju me ped-eri...

nerviraju me samo ovakve izjave... 'lake' predrasude, koren ka vecjim i opasnijim. ne nerviraju me same po sebi. koga nerviraju homoseksualci, ljudi drugih vera i na bilo koji nachin razlichiti ljudi su samo zatucani i to nije problem. moj problem je kad se to kasnije pretvori u opshtu stvar...
 
Keeper:
Master_Chief:
Nerviraju me ped-eri...

nerviraju me samo ovakve izjave... 'lake' predrasude, koren ka vecjim i opasnijim. ne nerviraju me same po sebi. koga nerviraju homoseksualci, ljudi drugih vera i na bilo koji nachin razlichiti ljudi su samo zatucani i to nije problem. moj problem je kad se to kasnije pretvori u opshtu stvar...
Nisam se ja dobro izrazio,nerviraju me ped-eri ali ne bas svi,nego oni koji sramote musku populaciju,e njih ne volim uopste...a ovi koji to uspevaju lepo da prikriju ili se brate normalno ponasaju nemam nista protiv...
 
mrzimo, mrzimo...opet nesto mrzimo...
mene nerviraju stvari kao sto su:
1)apsolutno nerazumevanje
2)kada neko necje da prizna da nije u pravu
3)kad neko BASH slepo veruje u nesto
4)ljudi koji stalno vichu: "ti si pozer" "to je trulo", "bash je streberka", "dosho meni jedan lik..." i sl.
5)neljubazni prodavci i kelneri...
6)previshe predusretljivi prodavci i kelneri...
7)kada neko pricha o nechemu a lupa gluposti i nema pojma, a mnogo se pravi pametan...
8)kad neko neto MRZI :wink: a ne zna ni sta je to ili ko je to, niti se ikad potrudio da to bolje upozna...
ima josh toga...
 
Keeper:
nerviraju me samo ovakve izjave... 'lake' predrasude, koren ka vecjim i opasnijim. ne nerviraju me same po sebi. koga nerviraju homoseksualci, ljudi drugih vera i na bilo koji nachin razlichiti ljudi su samo zatucani i to nije problem. moj problem je kad se to kasnije pretvori u opshtu stvar...
E i mene ovo nervira. 8)
 
Master_Chief:
Nisam se ja dobro izrazio,nerviraju me ped-eri ali ne bas svi,nego oni koji sramote musku populaciju,e njih ne volim uopste...

a ti svojim stavovima brukash ljudsku populaciju. postoji neshto shto je vishe od 'mushkarac-zhena'...
moj feminizirani asistent, ne bi me chudilo i *****, je sigurno vecji chovek od tebe. kako?..... pocheshi se po glavici i mucjni malo... ako mozhesh svemirsku tehnologiju da kontash kontacjesh i tehnologiju medju-ljudskih odnosa.
 
Keeper:
Master_Chief:
Nisam se ja dobro izrazio,nerviraju me ped-eri ali ne bas svi,nego oni koji sramote musku populaciju,e njih ne volim uopste...

a ti svojim stavovima brukash ljudsku populaciju. postoji neshto shto je vishe od 'mushkarac-zhena'...
moj feminizirani asistent, ne bi me chudilo i *****, je sigurno vecji chovek od tebe. kako?..... pocheshi se po glavici i mucjni malo... ako mozhesh svemirsku tehnologiju da kontash kontacjesh i tehnologiju medju-ljudskih odnosa.
Zasto mi se cini da polako spadas u onu grupu sto sam naveo poslednje... :?:
 
mrzim ljude koji nemaju strpljenja,
one koji imaju kratak fitilj i brzo *puknu zbog neke gluposti
mrzim (ali njih bas stvarno) hvalisavce :roll:
i one koji muce zivpotinje
mrzim komp viruse :evil:

...seticu se jos necega
 
e,dajte i ja nesto da dodam...ne mrzim,ne nerviraju me,PREZIREM NEROMANTICNE OSOBE(koje s oprostenjem k*njaju kako ne postoji ljubav,kako je sve to iluzija :twisted: poor...)
a da,i ja mrzim moonchild kad mi se desi ono s toaletpapirom :oops: :lol:
 
U bre kad procitah sta ste sve napisali ima dosta toga sto me nervira sto njih nesto nervira, no ne bih da duzim pa cu jedino prigovoriti Zenonu.
Ne kapiram zasto mrzis SF. Prvo to je jedanpravac koji je potrebno razumeti i voleti i stoga ga ne treba mrzeti vbec ako ti se ne svidja jednostavno ga zaobidji.
A ono sto ti najvise zameram, jeste sto mrzis ucenje, to mi ne ide u glavu nikako.
Covek se uci dok je ziv i stice zivotno iskustvo i ne verujem da bi bilo ko od nas voleo da ostane na nivou naivnog deteta od 5 godina koje zna samo da tera asutice po pesku i da se valja gde god stigne.
 

Back
Top