Obrazovanje u osnovnim i komplikovanijim pojmovima

Lijevi bubreg

Zainteresovan član
Poruka
390
Dali neko moze da mi pomogne.
Nervira me ( dok radim nesto na racunaru ili internetu)a, desi se nesto sto ne znam popraviti ili ne znam taj pojam sta znaci,pa se osjecam glupo.
Sad me interesuje,gdje bi mogao da nadjem neku dobru knjigu koja ce me brzo provesti kroz osnovne pojmove iz svijeta racunara,i po mogucnosti da je skinem sa interneta.
Bio bih vam zahvalan.Veoma.:dontunderstand::eek:
 
Podrzavam to sto hoces,moj predlog je da se ogranicis na par oblasti,jer su kompjuteri i internet sirok pojam,od poznavanja hardvera,preko operativnih sistema,programiranja,pa izucavanja odredjenih programa (grafickih,web,baza) ,interneta,umrezavanja.......tome nikada kraja. Kreni od onoga sto te zanima i vremenom ce znanje rasti. Sto se tice knjiga,internet je jedna velika knjiga samo treba znati sta traziti. Razumem te sto se osecas glupo,al shvati da niko ne zna sve,zato postoji forum ,postavis problem iskusniji ga rese a iz toga i ti naucis.
Koliko nas ima samoukih majstora PC servisi ce ostati bez posla :hahaha:
 
:D:super:Bajs driver.............
Skinuh i otvorih.............ganjao sam malo po netu,pa skinuh.
Nego jos koje pitanje..........
Imam preko stika internet,ubacim sim card u stik i onda kablom spojim raccunar i stik i pustim internet(vjerovatno znas bolje od mene ovo,al da kazem radi sebe);)......
uglavnom pojavljuje mi se cesto da jos neko dijeli istu IP adresu kao ja,da li je moguce da mi neko lapa internet na taj nacin?
Znas li ista oko toga.............
 

Back
Top