FB password?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Aveiro

Ističe se
Banovan
Poruka
2.478
Kao sto i sam naslov kaze, rijec je o fb passwordu. Zanima me postoji li neka mogucnost (vjerujem da ima) da se "provali" tudja fb sifra.
Koliko sam upoznat, postoji i neki program za to. :confused:
Ako ima nekih sposobnih, zamolio bih da mi pomognu, a nesposobnjakovici i provokatori neka zaobidju ovu temu. Ovo su ozbiljne stvari, nisu za salu. Kome je do zezancije, neka ide na humor. Hvala, pozdrav!!!

P.S. Mozda je bitno napomenuti da to zelim iskoristiti u pozitivne svrhe.
 
Poslednja izmena:
Ako znas osobu i ides kod nje i ako ta osoba koristi firefox i pritom snima sifre ( znaci pamti ) mozes jako lako da saznas...

Znaci kada si kod nje, zamoli da ti dozvoli da pogledas nesto na netu, i onda lepo odes na
Tools>Options>Security>Saved Passwords i tu ces imati sve sifre koje koristi za sve sajtove ( mail, FB, MYspace, Krstarica.... )

A program, sigurno imas neke keylog-ere ili tako nesto, kojima zarazis comp i oni ti poslaju na mail sifre i username...
 
Provaliti tudju šifru i to u pozitivne svrhe,svaka čast to je već nešto taj se sigurno neće ljutiti što ima takvog prijatelja pozitivca :klap:

Ko je rekao tebra da zelim provaljivati prijateljima na fb profile? :dontunderstand::think:

Zelim da vratim milo za drago osobama koje su mi ucinile neke lose stvari u proslosti, nista vise. ;)
Vidis da su ipak pozitivne svrhe u pitanju.
 
Ko je rekao tebra da zelim provaljivati prijateljima na fb profile? :dontunderstand::think:

Zelim da vratim milo za drago osobama koje su mi ucinile neke lose stvari u proslosti, nista vise. ;)
Vidis da su ipak pozitivne svrhe u pitanju.

33948.gif

27412f.gif
 
@ Aveiro - Vracnje milog za drago kako ti kazes nikako ne moze biti pozotivno,to ide tako u krug ,on tebi ti njemu,a drugo, nemoj nazivati clanove ovog foruma nesposobnjakovicima,pogotovo ako nisi upucen koliko je DeMikelis sposoban
Posto sumnjam da ces ikada prici toj osobi za komp,nista od pass-a :cool:,a za ubuduce ,resavaj probleme odmah da ne bi ostale u proslosti :hvala:

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top