Ko je zapravo nas predsednik Tadic.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mitrovic

Primećen član
Banovan
Poruka
614
O njemu se zna malo ,gotovo nista a predsednik nam je toliko kontraverzan da ne kazem nakaradan i ni najmanje demokratican i transparentan.Cuo sam da je sve svoje zene mlatio i terorisao da je u biznisu da Miskovicem i da je svoju lovu prebacio u Vatikansku banku...ima toga jos oho ho...samo ne smem reci..za sad dok mi laufer ne dojavi.:per:
 
O njemu se zna malo ,gotovo nista a predsednik nam je toliko kontraverzan da ne kazem nakaradan i ni najmanje demokratican i transparentan.Cuo sam da je sve svoje zene mlatio i terorisao da je u biznisu da Miskovicem i da je svoju lovu prebacio u Vatikansku banku...ima toga jos oho ho...samo ne smem reci..za sad dok mi laufer ne dojavi.:per:

Manje citanja Velike Srbije i Kurira lekovito deluje na mentalno zdravlje.
 
O njemu se zna malo ,gotovo nista a predsednik nam je toliko kontraverzan da ne kazem nakaradan i ni najmanje demokratican i transparentan.Cuo sam da je sve svoje zene mlatio i terorisao da je u biznisu da Miskovicem i da je svoju lovu prebacio u Vatikansku banku...ima toga jos oho ho...samo ne smem reci..za sad dok mi laufer ne dojavi.:per:

Predlažem da počnete od čitanja Pravilnika.
Nema nije pravilno postavljena a to što vi tvrdite, bez linka ili dokaza, predstavlja klevetu predsednika republike. Na stranu što je totalno netačno.
Prljavu propagandu protiv BT ostavite za neki drugi forum a ovde ga kritikujte na osnovu argumenata.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top