Ženske blok-filozofije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Banjski_Švaler

Ističe se
Banovan
Poruka
2.885
Žene su ionako u svojoj manipulativnoj kombinatorici sklone fantaziranju. Promućurniji muški to koriste kao još jednu šansu za ostvarivanje snoške. Šta ćemo siroti kad nam jedino to lepo, odmah uz fudbal i pivo. E sad, svaka žena u jednom momentu života zauzme nekakav filozofski stav kojim sebi pravi neku vrstu štita ka spoljnom svetu. Što je najgore, kad uhvate jednom ne puštaju ceo život. Mislim na filozofiju, ono što ste vi pomislile se podrazumeva. Tako kod karijeristkinja možemo često čuti filozofiju:"sad il' nikad", kod energičnijih obavezno:"život je borba", kod bezobzirnih: "čovek je čoveku vuk"kod smotanih:"to ti je što ti je" itd...

Zanima me, moliću lepo i s' oproštenjem,
ima li ovde kakva forumašica sa živonom filozofijom:
950560.jpg

"NIJE SAPUN - NEĆE SE POTROŠI"?
think.gif
 
Mislim da sam postavio konkretno pitanje na početku.
Nemam pojma zašto uvlačiš muškarce?
Muškarci i umeju da promene filozofiju - one ne...
Samo me zanimalo da li ima neka sa ovakvom životnom filozofijom...

Mislim da smaras ko mac u kamenu.
Lepo sam ti rekao da ne vidim po cemu su navedene filozofije svojstvene samo zenama
I zasto zene ne umeju da promene filozofiju
 
Žene su ionako u svojoj manipulativnoj kombinatorici sklone fantaziranju. Promućurniji muški to koriste kao još jednu šansu za ostvarivanje snoške. Šta ćemo siroti kad nam jedino to lepo, odmah uz fudbal i pivo. E sad, svaka žena u jednom momentu života zauzme nekakav filozofski stav kojim sebi pravi neku vrstu štita ka spoljnom svetu. Što je najgore, kad uhvate jednom ne puštaju ceo život. Mislim na filozofiju, ono što ste vi pomislile se podrazumeva. Tako kod karijeristkinja možemo često čuti filozofiju:"sad il' nikad", kod energičnijih obavezno:"život je borba", kod bezobzirnih: "čovek je čoveku vuk"kod smotanih:"to ti je što ti je" itd...

Zanima me, moliću lepo i s' oproštenjem,
ima li ovde kakva forumašica sa živonom filozofijom:
950560.jpg

"NIJE SAPUN - NEĆE SE POTROŠI"?
think.gif

ma, ima sigruno, ih
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top